Je verhaal is een beetje moeilijk te volgen (althans voor niet-ingewijden).quote:Op zaterdag 15 februari 2014 19:48 schreef gridjuh het volgende:
Ik stond op depot...komt de post aan, raar gesorteerd ed. Bleek degene die normaal reed vrij was, tc gebeld...wat nu. Ja hij was mij vergeten maar ga maar naar huis. Onderweg naar huis kom ik die jongen tegen die vrij was...heb hem nog geprobeerd te bellen, hij nam niet op...communicatie
meer van jan met korte achternaam op en neer gereden...quote:Op zaterdag 15 februari 2014 20:25 schreef blijevis het volgende:
[..]
Je verhaal is een beetje moeilijk te volgen (althans voor niet-ingewijden).
Zware dag achter de rug?
Als je extra betaalt krijg je een gratis snoepje. Of iets dergelijks?quote:Op zaterdag 15 februari 2014 22:06 schreef posje het volgende:
Kampioenen met of zonder snoepje, that's the question die mij bezighield deze week.
is afhankelijk van hoe lang je lid bent van anwb.quote:Op zaterdag 15 februari 2014 22:30 schreef posje het volgende:
Kan me echt uit de slaap houden, de prangende vraag wat het criterium is voor wel of geen snoepje. Ik had er zelf geen…. (snik). Sommige mensen krijgen ook een andere reis op de voorpagina dan hun buren. Daar is vast heel goed en duur over nagedacht.
Almere kringloopcentrum brand?quote:Op zaterdag 15 februari 2014 22:31 schreef Rafierafie het volgende:
Veel wind, veel post en veel pakjes. Geen leuke dag![]()
Ik heb medelijden met de jongen die bij mij in de straat moest lopen.
Een aantal gebouwen verderop stonden in de fik met gigantische hoeveelheden (zwarte) rook als gevolg. Hij liep precies in die vieze zooi en toen verloor zijn karretje ook nog een wiel.
de vereniging blijft iets speciaals,je komt er ook niet zomaar bij als monteur,alleen de beste worden aangenomen.quote:Op zaterdag 15 februari 2014 23:25 schreef posje het volgende:
... dan nog maar even lid blijven, voor dat snoepje![]()
Mijn moeder kreeg 's een tegeltje, toen ze 50 jaar lid was volgens mij....
De ANWB bestaat bij de gratie van zijn "leden". Beetje kansloos vind ik het want als lid krijg je eigenlijk helemaal niets terug behalve hulp bij pech als je daadwerkelijk een keer pech hebt. Dat tijdschrift is vooral reclame en die winkels zijn volgestopt met goedkope zooi voor een reguliere prijs. Allemaal warmhoudertjes... Meer is het niet.quote:Op zondag 16 februari 2014 11:38 schreef ophaling10 het volgende:
[..]
de vereniging blijft iets speciaals,je komt er ook niet zomaar bij als monteur,alleen de beste worden aangenomen.
het heeft wel iets als ze aan komen rijden met een arsenaal aan gereedschap.
Die ja.quote:
nou, ik zit liever hier te wachten!quote:Op dinsdag 18 februari 2014 12:36 schreef V__L_N het volgende:
De sms'jes worden steeds beter. Door een ongeval op de weg is de aanlevering vertraagd. We weten niet hoelang.
Aan dat soort sms'jes heb je niks, je zal evengoed nog op het depo moeten gaan zitten wachten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |