quote:Op woensdag 12 februari 2014 17:42 schreef luftersel het volgende:
Voor ik het vergeet trouwens, ik moest van Daniel Kilkelly (de schrijver van de artikelen over Hollyoaks op Digital Spy) even 'hallo' zeggen tegen dit forum.Hij had zelfs zijn best gedaan om het in het Nederlands te tweeten:
[..]
Misschien dat PeterKelder het al had gezien, maar goed, ik doe wat me wordt gevraagd.
Ik vind Tegan een nutte- en uitzichtloos personage als ik eerlijk benquote:Op woensdag 12 februari 2014 17:36 schreef luftersel het volgende:
[..]![]()
Ik vind dit eigenlijk nog wel een grappige actie van haar.Ik bedoel, iemand als Fraser zou je niet bij je kind laten, oké, maar zo ontmaskert ze hem misschien wel als Rose's vader. Misschien zou hij dan wat meer gehaat worden.
Ach, als ze hem vermoordt, heeft ze in ieder geval nog iets goeds gedaan.quote:Op woensdag 12 februari 2014 17:47 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Ik vind Tegan een nutte- en uitzichtloos personage als ik eerlijk benZe begon leuk, maar ik ben inmiddels klaar met d'r. Ik gok dat wanneer Fraser vermoord zal worden (er kwam toch een whodunnit dit jaar? Fraser heeft momenteel de meeste kans om het slachtoffer te worden) zij de dader zal zijn
![]()
![]()
quote:Op woensdag 12 februari 2014 17:42 schreef luftersel het volgende:
Voor ik het vergeet trouwens, ik moest van Daniel Kilkelly (de schrijver van de artikelen over Hollyoaks op Digital Spy) even 'hallo' zeggen tegen dit forum.Hij had zelfs zijn best gedaan om het in het Nederlands te tweeten:
[..]
Misschien dat PeterKelder het al had gezien, maar goed, ik doe wat me wordt gevraagd.
quote:Op woensdag 12 februari 2014 18:29 schreef Koosnaam het volgende:
[..]![]()
![]()
Doe Daniel dan ook maar de 'greetings' van Daniel Daniel!
Oh, als dat waar zou zijnquote:Op woensdag 12 februari 2014 19:37 schreef luftersel het volgende:
Hollyoaks: Vincent and George plan to leave Chester
![]()
![]()
![]()
Inderdaad zeg, eerst rekken ze het eindeloos om haar vervolgens als een speer uit de serie te laten vertrekkenquote:Op woensdag 12 februari 2014 20:36 schreef luftersel het volgende:
Goed nieuws! Blijkbaar vertrekt Ruby morgen al als ze Ziggy niet kan vergeven! Snap niet waarom ze het nog zo lang hebben gerekt...
Het is vast een verjaardagscadeautje.quote:Op woensdag 12 februari 2014 20:56 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Inderdaad zeg, eerst rekken ze het eindeloos om haar vervolgens als een speer uit de serie te laten vertrekken
Is dit een stille hint, luftersel?quote:Op woensdag 12 februari 2014 22:08 schreef luftersel het volgende:
[..]
Het is vast een verjaardagscadeautje.
Ja, maar dat is dus maar voor één dagquote:Alsof ze dachten: we hebben de fans zoveel leed aangedaan de afgelopen maanden, laten we ze nu maar eens snel geven wat ze willen.
quote:Op woensdag 12 februari 2014 22:15 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Is dit een stille hint, luftersel?
Laten we de goede hoop er alsjeblieft inhouden.quote:[..]
Ja, maar dat is dus maar voor één dagDaarna is het gewoon weer dezelfde ellende
quote:Op woensdag 12 februari 2014 22:18 schreef luftersel het volgende:
[..]![]()
![]()
De datum van Ruby's exit valt precies samen met mijn verjaardag. 't Is alsof ze het daar bij Hollyoaks gewoon wisten en wilden wachten tot morgen om mij haar exit cadeau te doen.
Er zitten inderdaad wat pareltjes van verhaallijnen in die zwijnenstalquote:[..]
Laten we de goede hoop er alsjeblieft inhouden.Deze weken laten gelukkig zien waarom wij Hollyoaks ook alweer zo leuk vinden/vonden.
(nou ja, Cindy's verhaallijn dan)
Ik vond het inderdaad niet echt een hele boeiende aflevering, maar hij was wel heel mooi en lief.quote:Op woensdag 12 februari 2014 22:55 schreef PeterKelder het volgende:
Tja, een middelmatige aflevering
De scènes met Cindy waren echt weer de moeite waardArme Cindy, ik heb echt medelijden met haar
En de chemie tussen David en Stephanie was weer geweldig
Dindy is nu al een superkoppel
De scènes met Carmel (en Sonny) waren mooi, maar ook ontzettend saai en eigenlijk overbodig. De scène in de kerk begon prachtig (en grappig) eindigde pijnlijk en de scènes daarna waren gewoon jammer. Het lijkt nu echt alsof Carmel van de ene naar de andere vent hopt en tussendoor drie tranen laat
En de scènes met Ruby/Ziggy en Vincent/George... Ach, laat ook maar, daar ga ik niet eens aan beginnen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Het is nu dus 99,99999999% zeker datSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En als dat echt waar is, danSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Of in ieder gevalSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 1% gewijzigd door luftersel op 13-02-2014 21:00:13 ]![]()
quote:Op donderdag 13 februari 2014 20:53 schreef luftersel het volgende:
Jongens, ik heb wat belangrijks te melden:Ik las het net jaSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.quote:Het is nu dus 99,99999999% zeker datGoh, we didn't see that comingSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:En als dat echt waar is, danDat heb je al eens vaker gezegdSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.'t Zou wel jammer zijn als je het dit keer ook echt zou doen
quote:Of in ieder gevalAfleveringen opsparen? Dat kun je dan beter niet doen, want dan krijg je later (als die Crapwood eindelijk opgesodemieterd is) alsnog al die bagger te zienSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
Klopt, maar sindsdien is het ongeveer dubbel zo slecht geworden. Eerder keek ik nog uit naar 'the rape', Carmel/Jim en vooral hoe de Lomaxes uit zouden pakken. Maar goed, zelfs dat is onderhand al bijna allemaal verpest. Dus eigenlijk weet ik niet meer waarom ik het nog kijk.quote:Op donderdag 13 februari 2014 21:00 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Dat heb je al eens vaker gezegd't Zou wel jammer zijn als je het dit keer ook echt zou doen
Misschien dat ik wel even een break neem of zo. Kan vast geen kwaad.
Nou ja, ik bedoel eigenlijk dat, wanneer jullie wel blijven kijken, ik de afleveringen die de moeite waard zijn misschien ooit nog wel eens terug zal kijken. Dat is het handige aan dit forum.quote:[..]
Afleveringen opsparen? Dat kun je dan beter niet doen, want dan krijg je later (als die Crapwood eindelijk opgesodemieterd is) alsnog al die bagger te zien![]()
Maar het is nog niet zeker hè! Waarschijnlijk is Hollyoaks wel zo slim om het te laten lijken alsof het Peri is, maar het dan alsnog iemand anders blijkt (om de verhaallijn uit te rekken en fans op het verkeerde pad te zetten). Echter, zelfs zonder dit nieuws denk ik niet dat ik het nog lang had volgehouden.
[ Bericht 2% gewijzigd door luftersel op 13-02-2014 21:20:58 ]![]()
Dat is zeker waar, het is huilen met de pet op momenteel. De enige goeie verhaallijnen die er zijn worden nauwelijks belicht, terwijl compleet overbodige en nutteloze verhaallijnen alle aandacht krijgen (Frindsey/Frinead, "death" of Joe, DisFrace). Ik kijk echt voor de pareltjes die er zijn, zoals nu met Cindy, maar ook Maxine/Patrick vind ik nog boeiend. Ik betrap me er steeds vaker op dat ik de helft van de tijd wat anders zit te doen terwijl de aflevering op staat, echt jammer.quote:Op donderdag 13 februari 2014 21:07 schreef luftersel het volgende:
[..]
Klopt, maar sindsdien is het zo ongeveer dubbel zo slecht geworden. Eerder keek ik nog uit naar 'the rape', Carmel/Jim en vooral hoe de Lomaxes uit zouden pakken. Maar goed, zelfs dat is onderhand al bijna allemaal verpest.Gewoonte. Niets meer dan dat.quote:Dus eigenlijk weet ik niet meer waarom ik het nog kijk.Uhm, je hebt het over Hollyoaks onder het regime van Crapwood? Het enige onverwachte daarbij is misschien een "huge stunt", alhoewel ook die weken van tevoren op DS staat beschrevenquote:Misschien dat ik wel even een break neem of zo. Kan vast geen kwaad.
[..]
Nou ja, ik bedoel eigenlijk dat, wanneer jullie wel blijven kijken, ik de afleveringen die de moeite waard zijn misschien ooit nog wel eens terug zal kijken. Dat is het handige aan dit forum.![]()
Maar het is nog niet zeker hè! Waarschijnlijk is Hollyoaks wel zo slim om het te laten lijken alsof het Peri is, maar het dan alsnog iemand anders blijkt (om de verhaallijn uit te rekken en fans op het verkeerde pad te zetten).Tja, dat is duidelijk. Het is jammer, maar ja, alles gaat voorbijquote:Echter, zelfs zonder dit nieuws denk ik niet dat ik het nog lang had volgehouden.![]()
![]()
Ach, ik zal heus wel op dit forum actief blijven hoor.quote:Op donderdag 13 februari 2014 21:22 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Dat is zeker waar, het is huilen met de pet op momenteel. De enige goeie verhaallijnen die er zijn worden nauwelijks belicht, terwijl compleet overbodige en nutteloze verhaallijnen alle aandacht krijgen (Frindsey/Frinead, "death" of Joe, DisFrace). Ik kijk echt voor de pareltjes die er zijn, zoals nu met Cindy, maar ook Maxine/Patrick vind ik nog boeiend. Ik betrap me er steeds vaker op dat ik de helft van de tijd wat anders zit te doen terwijl de aflevering op staat, echt jammer.
[..]
Gewoonte. Niets meer dan dat.
[..]
Uhm, je hebt het over Hollyoaks onder het regime van Crapwood? Het enige onverwachte daarbij is misschien een "huge stunt", alhoewel ook die weken van tevoren op DS staat beschreven
[..]
Tja, dat is duidelijk. Het is jammer, maar ja, alles gaat voorbijMaar Krakwood begint echt op mijn zenuwen te werken. Misschien helpt het als ik naast spoilers niks meer lees.
![]()
![]()
En de aflevering van vanavond bevestigt nog eens mijn gedachte over de neerwaartse spiraal waarin deze serie zit.![]()
![]()
![]()
Redelijk goeie aflevering
De Ruby-scènes waren oké en mooi aan het einde, zeker de laatste scène met Ziggy. Ga ik Ruby missen? Nah, misschien alleen haar verschijning, maar haar personage was de laatste maanden echt vervelend. En dan te bedenken dat ze "vroeger" nog veel erger was
De pareltjes waren natuurlijk weer de scènes met Cindy (en Dirk)Alleen waren het er te weinig en werd er teveel gefocust op Mercedes. En nét op het moment dat ik haar wat sympathieker begon te vinden, werd het weer de eeuwige egoïstische slet
![]()
![]()
GADVERDAMME.
De toevoeging van Alex vind ik wel oké tot nu toe, alleen jammer dat het met deze verhaallijn gebeurd. Het sleept zich maar voort en er lijkt maar geen einde aan te komen
Oh: het nieuwe kapsel van FrankieDoet me denken aan het kapsel van Aafke Reitsema in seizoen 3 van ONM
EDIT: Was ik helemaal de scènes met Tegan en Fraser vergetenZegt meer dan genoeg lijkt me
![]()
Forum Opties Forumhop: Hop naar: