Dat valt wel mee, zeker als het een achterband betreft.quote:
Het zijn alle 4 de banden. Maar ik zal idd pics maken zodra ik terug ben in het hotel.quote:Op zaterdag 1 februari 2014 18:46 schreef mvdejong het volgende:
[..]
Dat valt wel mee, zeker als het een achterband betreft.
Tenzij je in dat geval in paniek raakt en woeste stuurbewegingen gaat maken.
En wat pics maken het ons wat makkelijker om te snappen wat voor witte vlekken je hebt.
Het is aan de zijkant van de banden. Het loopvlak bij het profiel is nog helemaal goed.quote:Op zaterdag 1 februari 2014 18:47 schreef Resistor het volgende:
Foto? Is het het canvas? zit het op het loopvlak?
Hoezo ben je dood bij een klapband? Je kan toch gewoon rustiger aan op de rechterbaan blijven rijden als je je banden niet vertrouwt? Als er een band klapt gewoon rustig blijven, niet wild aan het stuur gaan trekken, en als het een voorband is ZEKER NIET 'mee' sturen met de slingerbeweging van de auto, maar rustig aan tegensturen en rustig afremmen. Als je te wild gaat doen gaat de velg tegen het wegdek, en dat wil je niet bij hoge snelheid.
Het zijn geen draadjes. Het voelt ook nog wel rubberig aan. Eerder alsof het weggesleten is. Of verkleurt door iets.quote:Op zaterdag 1 februari 2014 19:04 schreef Catch22- het volgende:
Witte plekken zijn meestal canvas. En dan is t wel vrij gauw afgelopen met de band.
Zijn t kleine draadjes?
Ik heb gezegd dat ik weigerde te werken, zelfs als dat ontslag zou betekenen.quote:Op zaterdag 1 februari 2014 19:53 schreef monsterd. het volgende:
Waarom ga je 180 rijden als je denkt dat er wat mis kan zijn met je band? Hoe heb je het trouwens opgelost met slapen onderweg?
Jaja met natuurlijk het Berlijn-bewijs die komt zodra TS de hoerenbuurt heeft verlaten.quote:Op zaterdag 1 februari 2014 20:15 schreef SirGalahan het volgende:
Een foto zou handig zijn...
Zijn het geen zoutvlekken?
had iemand al gezegd dat een foto handig zou zijn?
Zout plekken zou best goed kunnen. Het heeft hier gesneeuwd dus werd er waarschijnlijk gestrooid.quote:Op zaterdag 1 februari 2014 20:15 schreef SirGalahan het volgende:
Een foto zou handig zijn...
Zijn het geen zoutvlekken?
had iemand al gezegd dat een foto handig zou zijn?
Als ik een foto ga uploaden, is dat van de banden. Dan mag je zelf de Internet tough guy nerd uithangen en gps coördinaten eruit halen.quote:Op zaterdag 1 februari 2014 20:21 schreef hoas het volgende:
[..]
Jaja met natuurlijk het Berlijn-bewijs die komt zodra TS de hoerenbuurt heeft verlaten.
Gezien je post-geschiedenis gelooft werkelijk niemand dat jij in Berlijn zit, bewijs het eens dan?quote:Op zaterdag 1 februari 2014 20:35 schreef Roadtrip het volgende:
[..]
Als ik een foto ga uploaden, is dat van de banden. Dan mag je zelf de Internet tough guy nerd uithangen en gps coördinaten eruit halen.
Ik sta nu bij de security van de reichstag en daar mag je geen foto's makenquote:Op zaterdag 1 februari 2014 20:40 schreef hoas het volgende:
[..]
Gezien je post-geschiedenis gelooft werkelijk niemand dat jij in Berlijn zit, bewijs het eens dan?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zaterdag 1 februari 2014 21:47 schreef -niemand- het volgende:
ouwe stoeprandenracer! gewoon niet teveel tegen stoepjes aanrijden, en dan komt het allemaal goed.
tenzij je natuurlijk een bult op de zijkant van de band hebt, dan krijg je geheid een klapband.Als je zachtjes tegen stoepjes aanrijd maakt het toch niet zoveel uit? Zo voel ik of ik in het vak sta...SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Alcohol, because no great story starts with a salad.
Pure, unadulterated music. Because everything else is noise. And noise distracts us from what really matters.
So they're using the planets resources to make changing gear sound nice. I like that.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |