quote:Christian Dorda heeft in FC Utrecht een nieuwe club gevonden. De Duitse linksback stond bij Heracles Almelo op een zijspoor.
FC Utrecht wilde een linkerverdediger toevoegen aan de selectie, zeker omdat Dave Bulthuis door knieklachten voorlopig is uitgeschakeld is. Met de komst van Dorda, die in Almelo nog tot de zomer onder contract stond, is de vacature ingevuld.
De 25-jarige Dorda kwam in 2012 naar Heracles. De Duitser, die dit seizoen in Almelo Jason Davidson voor zich moest dulden, speelde in eigen land voor SpVgg Greuther Fürth en Borussia Mönchengladbach.
quote:Transfer Wolf op losse schroeven
Van onze Telesportredactie
AMSTERDAM -
Er is een Kink in de kabel gekomen in de transfer van Andreas Wolf naar FC Utrecht. De verdediger van AS Monaco blijkt een schorsing van 2 tot 4 wedstrijden boven zijn hoofd te hebben hangen, waar Utrecht niets van afwist. Bij de komst naar de Domstad zou de Duitse centrumverdediger zijn schorsing meenemen.
Onlangs kreeg Wolf rood in wedstrijd van het tweede elftal van AS Monaco. De Franse tuchtcommissie doet binnen vijf dagen uitspraak.
Door de gang van zaken is FC Utrecht ernstig aan het twijfelen geslagen over de komst van Wolf. De transfer is daardoor alsnog op losse schroeven komen te staan
Hé, nog een neusje.quote:
Wordt een lange reis zeker, vanuit Brabant naar A'dam naar Utrecht naar A'dam naar Brabant zondag?quote:
Leiden -> Amsterdam -> Utrecht -> Amsterdam -> Leiden.quote:Op donderdag 30 januari 2014 12:00 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Wordt een lange reis zeker, vanuit Brabant naar A'dam naar Utrecht naar A'dam naar Brabant zondag?
Of wordt het toch weer teletekst?
Maar wel een lange reis jaquote:Op donderdag 30 januari 2014 12:00 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Wordt een lange reis zeker, vanuit Brabant naar A'dam naar Utrecht naar A'dam naar Brabant zondag?
Of wordt het toch weer teletekst?
Dat is het voordeel wat ze hebben hier in VBL, mods zijn of kakkies of neusjes en dat komt er vervolgens op neer dat als je ook maar 1 verkeerde letter in "hun topic" neerzet dat je een ban te pakken hebt. Andersom mogen ze trollen zoveel ze willen.quote:Op donderdag 30 januari 2014 12:07 schreef PBateman1978 het volgende:
Kunnen de provinciale Ajax trolletjes weer terug naar waar ze vandaan komen ?
quote:Op donderdag 30 januari 2014 12:15 schreef Tha_Duck het volgende:
[..]
Dat is het voordeel wat ze hebben hier in VBL, mods zijn of kakkies of neusjes en dat komt er vervolgens op neer dat als je ook maar 1 verkeerde letter in "hun topic" neerzet dat je een ban te pakken hebt. Andersom mogen ze trollen zoveel ze willen.
Het blijft natuurlijk weer het paniek aankoop gedrag van Utje. Weer een paar bankzitters halen net als Derijck. Je hebt hier dus weer niets aan. Die schorsing kon ik ze gisteravond al vertellen. Je volgt die gast toch, dus weet je toch ook dat ie een kaart heeft gehad?!? Echt weer amateurisme, walg.quote:Op donderdag 30 januari 2014 12:15 schreef Tha_Duck het volgende:
[..]
Maar lekker belangrijk, gewoon negeren die meuk. Laten we liever over Wolf zijn schorsing praten, dat is wel een struikelblok.
Wat een onzin, ten eerste was die Dorda vorig seizoen onder Bosz gewoon basisspeler en heeft ie 150 wedstrijden op zijn naam in totaal. Dat iemand op de bank zit betekent lang niet altijd dat iemand er niks van kan.quote:Op donderdag 30 januari 2014 12:20 schreef DiMacho het volgende:
[..]
Het blijft natuurlijk weer het paniek aankoop gedrag van Utje. Weer een paar bankzitters halen net als Derijck. Je hebt hier dus weer niets aan. Die schorsing kon ik ze gisteravond al vertellen. Je volgt die gast toch, dus weet je toch ook dat ie een kaart heeft gehad?!? Echt weer amateurisme, walg.
Gewoon lekker met de jongens die we hebben het seizoen afmaken. Dan maar ook van de B1. Degradatie zit er niet in.... in de zomer Jean Paul als trainer. En volgend seizoen er weer staan.
Zo'n 0-5 voegt ook gewoon niks toe, dat moet je toch met de Utrecht-supporters eens zijn. En ik als Ajacied vind dat ook irritant, hou dat geblaat lekker voor je want vooralsnog worden we zowat elk jaar keihard in onze reet geneukt in de Galgenwaard.quote:
Deze man!quote:Op donderdag 30 januari 2014 12:30 schreef Silenus het volgende:
[..]
Zo'n 0-5 voegt ook gewoon niks toe, dat moet je toch met de Utrecht-supporters eens zijn. En ik als Ajacied vind dat ook irritant, hou dat geblaat lekker voor je want vooralsnog worden we zowat elk jaar keihard in onze reet geneukt in de Galgenwaard.
Precies dit inderdaad.quote:Op donderdag 30 januari 2014 12:30 schreef Silenus het volgende:
[..]
Zo'n 0-5 voegt ook gewoon niks toe, dat moet je toch met de Utrecht-supporters eens zijn. En ik als Ajacied vind dat ook irritant, hou dat geblaat lekker voor je want vooralsnog worden we zowat elk jaar keihard in onze reet geneukt in de Galgenwaard.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Gourmetten of steengrillen?
Gister na het horen van zijn naam wat rondgezocht: http://nl.soccerway.com/m(...)onaco-fc-ii/1530499/quote:Op donderdag 30 januari 2014 12:23 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Wat een onzin, ten eerste was die Dorda vorig seizoen onder Bosz gewoon basisspeler en heeft ie 150 wedstrijden op zijn naam in totaal. Dat iemand op de bank zit betekent lang niet altijd dat iemand er niks van kan.
Daarbij is concurrentie voor Bulthuis altijd welkom.
En die schorsing is pas vanochtend bekend gemaakt, geen idee hoe jij dat gisteravond al kon weten.
Ja maar hoeveel wedstrijden ie geschorst zou zijn was nog onbekend.quote:Op donderdag 30 januari 2014 12:34 schreef DiMacho het volgende:
[..]
Gister na het horen van zijn naam wat rondgezocht: http://nl.soccerway.com/m(...)onaco-fc-ii/1530499/
Wedtrijd verslag met rode kaart. Dan weet je toch dat ie geschorst gaat worden.
En dan ook het was zijn eerste wedstrijd sinds 24 mei 2013!
quote:Op donderdag 30 januari 2014 12:34 schreef Silenus het volgende:
Overigens gaat deze provinciale Ajacied lekker op de fiets naar de Galgenwaard zondag. Uit respect voor het thuispubliek zal ik bij eventuele Ajax-goals gewoon niet juichen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Let's drop some acid and go to a titty bar.
Bang zijn voor Utrechtquote:Op donderdag 30 januari 2014 12:30 schreef Silenus het volgende:
[..]
Zo'n 0-5 voegt ook gewoon niks toe, dat moet je toch met de Utrecht-supporters eens zijn. En ik als Ajacied vind dat ook irritant, hou dat geblaat lekker voor je want vooralsnog worden we zowat elk jaar keihard in onze reet geneukt in de Galgenwaard.
Ze lopen hier op kantoor alweer met knikkende knietjes hoor die Noord-Hollanders.quote:
Ja, dat wel hoor, maar om er nou om te gaan huilen is weer het andere uiterste. En zoiets zou in een ander topic ook gewoon blijven staan.quote:Op donderdag 30 januari 2014 12:30 schreef Silenus het volgende:
Zo'n 0-5 voegt ook gewoon niks toe, dat moet je toch met de Utrecht-supporters eens zijn.
Goeie mod dan, getroll in clubtopics is gewoon zielig.quote:Op donderdag 30 januari 2014 13:00 schreef GGMM het volgende:
[..]
Ja, dat wel hoor, maar om er nou om te gaan huilen is weer het andere uiterste. En zoiets zou in een ander topic ook gewoon blijven staan.
Ach, om zo'n berichtje nou getroll te noemen... Hij post een uitslag, het is wat. Je kan het gewoon negeren en gewoon je eigen discussie voeren.quote:Op donderdag 30 januari 2014 13:03 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Goeie mod dan, getroll in clubtopics is gewoon zielig.
Als mensen van een andere club een normale discussie willen voeren vind ik het allemaal prima, kansloos getroll doen ze maar op voetbalzone ofzo.
Hij post niet 1 berichtje...quote:Op donderdag 30 januari 2014 13:07 schreef GGMM het volgende:
[..]
Ach, om zo'n berichtje nou getroll te noemen... Hij post een uitslag, het is wat. Je kan het gewoon negeren en gewoon je eigen discussie voeren.
En laten we dit topic niet verder vervuilen met deze discussie; mocht je er op in willen gaan kan het in feedback.
Wel waar, totdat er op een kinderachtige manier op gereageerd wordt, toen ging hij ook weer verder.quote:
Mooi, over Utrecht dan weer.quote:Op donderdag 30 januari 2014 13:08 schreef PBateman1978 het volgende:
Neuh de moeite verder niet waard.
Zelden zo'n mispeer over Koevermans gezien. Alle eigenschappen die je noemt bezit hij dus niet. Hij is slechts lang en daardoor denkt men dat hij kan koppen, maar dat kan hij echt niet. Vergelijking met Demouge en stormram gaat dan ook volledig mank, wanneer er iets geforceerd dient te worden geeft hij niet thuis. Sterk aan de bal wil ik hem ook niet noemen. Het is of was puur een afmaker.quote:Op donderdag 30 januari 2014 10:25 schreef wortel1981 het volgende:
Ik zou Koevermans er juist wel prima bij vinden passen, sterk aanspeelpunt, kan een bal vasthouden en goed in de lucht, eigenlijk alles wat we nu missen voorin. Kan ook prima als stormram erin komen om iets te forceren, vind het een beetje type Demouge.
Die Barazite zou helemaal mooi zijn als die komt, uitstekende voetballer, maar dat zal wel niet doorgaan.
Kunnen we mooi vdGun en Mulenga aan de kant schuiven.
Wel beter dat er nu eindelijk een ervaren verdediger bij komt, hopelijk komt er nog eentje bij.
quote:Op donderdag 30 januari 2014 13:10 schreef GGMM het volgende:
[..]
Wel waar, totdat er op een kinderachtige manier op gereageerd wordt, toen ging hij ook weer verder.
[..]
Mooi, over Utrecht dan weer.
Winst, verlies, of een gelijkspel.quote:Op donderdag 30 januari 2014 14:17 schreef Leonos het volgende:
[..]
Oké, wat denken jullie dan dat het zondag wordt?
Zit er wel in jaquote:Op donderdag 30 januari 2014 14:18 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Winst, verlies, of een gelijkspel.
1-4, je moet Dorda niet onderschatten hé.quote:Op donderdag 30 januari 2014 14:36 schreef louter_genieten het volgende:
met deze verdediging en een Ajax met doorschuivende middenvelders; 1-5
Helaas wel.quote:Op donderdag 30 januari 2014 17:11 schreef the_legend_killer het volgende:
Schorsingen voor het 2de team tellen normaal toch niet voor het eerste team
Ik zou zeggen vind er 1 en stuur hem per dm naar de TS.quote:Op donderdag 30 januari 2014 13:07 schreef wortel1981 het volgende:
Mag ook weleens een andere eerste elftal foto in de OP komen trouwens.
Maar dat terzijde zou ik die Wolf waarschijnlijk ook niet halen aangezien hij zolang geschorst is, vraag me ook af hoe je dit voor elkaar krijgt, sinds mei geen wedstrijd meer spelen en dan de eerste wedstrijd die je speelt gelijk rood krijgen. En dan ook gelijk 4 wedstrijden, dan heb je niet alleen maar een doorgebroken speler vast gehouden.
Toen Mulenga en Bulthuis nog baas waren.quote:Op donderdag 30 januari 2014 14:57 schreef PBateman1978 het volgende:
2 seizoenen geleden gaf ook niemand ons een kans.
Voor het volgende topic.quote:Op donderdag 30 januari 2014 19:02 schreef wickedmen het volgende:
[..]
Ik zou zeggen vind er 1 en stuur hem per dm naar de TS.
qua rendement één van de betere in Europaquote:Op donderdag 30 januari 2014 20:33 schreef leeroy het volgende:
Koevermans zijn stats zijn niet slecht hoor
110 (71)
52 (31)
81 (34)
30 (17)
quote:Op donderdag 30 januari 2014 23:11 schreef PBateman1978 het volgende:
Volgens soccernews 1,5 seizoen huur.
quote:
die vent is 32quote:Op vrijdag 31 januari 2014 09:22 schreef PBateman1978 het volgende:
@TNC_Bundesliga: According to Kicker, Hoffenheim defender Matthieu Delpierre is having a medical at FC Utrecht as we speak.
Ervaring genoeg dus.quote:
quote:Delpierre vor Wechsel zum FC Utrecht
1899 Hoffenheim1899 HoffenheimFC UtrechtFC Utrecht
Delpierre
Der Franzose Matthieu Delpierre, prominentes Mitglied der ehemaligen Trainingsgruppe II der TSG 1899 Hoffenheim, befindet sich nach kicker-Informationen derzeit beim Medizincheck beim niederländischen Ehrendivisionär FC Utrecht. Der Abwehrspieler, ehedem VfB Stuttgart, absolvierte 185 Bundesligaspiele (vier Tore), stand bei den Kraichgauern aber schon länger auf dem Abstellgleis und könnte bereits am Wochenende für Utrecht gegen Ajax Amsterdam auflaufen.
Ben jij soms Henk op fcu.net?quote:Op vrijdag 31 januari 2014 09:24 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Ervaring genoeg dus.
Oud captain Stuttgart, bij Lille gespeeld...
Als ie fit is, waarom niet?
Nope. Al zag ik dat ie bijna hetzelfde schreef net he.quote:Op vrijdag 31 januari 2014 09:28 schreef Matip het volgende:
[..]
Ben jij soms Henk op fcu.net?![]()
Maar zeker, als ie fit is...
Haha inderdaadquote:Op vrijdag 31 januari 2014 09:28 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Nope. Al zag ik dat ie bijna hetzelfde schreef net he.
Zag het ja, ben ff aan het zoeken naar nieuws daarover.quote:Op vrijdag 31 januari 2014 09:38 schreef Matip het volgende:
[ afbeelding ]
Hoe dan?![]()
![]()
Alsof ze op spelers zoeken die geschorst zijn..
Als je een jaar geschorst wordt heb je aan de drugs gezeten ofzo en zou je toch wel een verhaal daarover moeten kunnen vinden op het net, maar voorlopig zie ik niks.quote:Op vrijdag 31 januari 2014 09:40 schreef Matip het volgende:
Denk niet dat dat klopt:
Suspension suspension 13/14 01.07.2013 End of June 2014
Schorsing van 1 juli 2013 tot eind juni 2014?
Haha echt he.quote:Op vrijdag 31 januari 2014 09:58 schreef Matip het volgende:
Matthieu Delpierre meldt zich in Galgenwaard!!
[ afbeelding ]
Duidelijke foto wel..
quote:31 januari 2014
FC Utrecht heeft zich verzekerd van de diensten van de 20-jarige Spaanse middenvelder Fernando Quesada Gallardo. Quesada trainde eerder deze maand al enkele keren met succes mee met het keurkorps van Jan Wouters. Het jeugdproduct van de befaamde jeugdopleiding van FC Barcelona tekent een contract tot de zomer van 2017.
Quesada speelde in 2010 met Spanje op het Europees Kampioenschap voor spelers tot 17 jaar. De middenvelder maakte op dit toernooi twee doelpunten in drie wedstrijden. Bij Barcelona schopte hij het tot de hoogste jeugdploeg voordat hij de Spaanse grootmacht verliet.
“Zijn basistechniek en voetballend vermogen zijn enorm”, zegt Edwin de Kruijff, Manager Spelerszaken & Scouting van FC Utrecht, over de nieuwe aanwinst. “Hij is enorm talentvol, maar heeft fysiek nog wel wat stappen te maken. Wij zien in Fernando een goede speler voor de toekomst van FC Utrecht, maar ik sluit niet uit dat we hem dit seizoen al in actie gaan zien in Stadion Galgenwaard.”
Een aantal maanden geleden leek Quesada een contract te tekenen bij het Engelse Stoke City dat uitkomt in de Premier League. Het kwam echter niet tot een overeenkomst.
Was ooit samen met Deulofeu het grootste talent uit de Barca-opleiding:quote:Op vrijdag 31 januari 2014 10:40 schreef tompsv18 het volgende:
Die Quesada was aan het begin van dit seizoen ook op proef bij PSV, ben benieuwd of dat wat is. Was op de Otten Cup (prestigieus toernooi ieder seizoen in Eindhoven waar de grootste clubs op afkomen) ook aanvoerder van dat jeugdteam van Barcelona.
Zeker, toch 4 versterkingen (tot nu toe)... Goed bezig.quote:Op vrijdag 31 januari 2014 10:51 schreef wortel1981 het volgende:
Goede zaak in elk geval, ze zijn druk bezig op de transfermarkt. Op elke linie een versterking (al is die nando natuurlijk meer voor de toekomst)
Haha, damn... Hier zal hij toch met iets minder genoegen moeten nemenquote:Op vrijdag 31 januari 2014 10:54 schreef PBateman1978 het volgende:
Die Delpierre verdiende bij Hoffenheim naar verluidt 3 miljoen euro per jaar.
Ach ja, als hij niet teveel kost... waarom nietquote:Op vrijdag 31 januari 2014 11:06 schreef Tha_Duck het volgende:
Centraal en links zijn nu dus opgelost voorlopig. Misschien komt Kwakman er nog bij, dan heb je weer wat lucht. Derijck nog even lozen naar nac en het feest is compleet
Ik zeg overigens dat Koevermans vandaag tekent en zondag speelt. Zojuist wat statistieken opgezocht en hij loop al jaren 1 doelpunt per 2 wedstrijden. Dat kunnen we simpel goed gebruiken.
ik hoop het zoquote:Op vrijdag 31 januari 2014 11:08 schreef PBateman1978 het volgende:
Koevermans schijnt idd ook te tekenen vandaag ja.
Reken er maar op, die schijnt nog topfit te zijn en wil graag komen, ook voor op de bank.quote:
We gaan t meemaken, als pinch-hitter vast welquote:Op vrijdag 31 januari 2014 11:17 schreef Matip het volgende:
Lekker dagje zo! Maar ik vraag me serieus af of je nog wel iets aan Koevermans hebt..
En Schepers ook, lekker artikelquote:Op vrijdag 31 januari 2014 11:13 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
edit: Koef komt
http://nos.nl/artikel/604443-utrecht-strikt-ook-koevermans.html
Neen, dat noem je op eigen verzoek meetrainen en dan laten zien dat je nog topfit bent.quote:Op vrijdag 31 januari 2014 11:24 schreef Onnoman het volgende:
Danny koevermans... gvddd
noem je dat scouten
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |