Jij bent mijn voorbeeld voor wat betreft het geven van debiele antwoordenquote:Op donderdag 30 januari 2014 17:09 schreef motorbloempje het volgende:
Doe gewoon niet zo interessant en geef gewoon fatsoenlijk antwoord op zo'n vraag zeganders kan er toch ook niets 'aan gedaan worden' of wat dan ook?.
Dit. We kunnen moeilijk iets doen aan een gevoel als niet duidelijk is wat voor gevoel. En volgens mij is iedereen in dit topic medeverantwoordelijk voor het sfeertje hier. Laten we dus gewoon normaal doen tegen elkaarquote:Op donderdag 30 januari 2014 17:07 schreef Quoi het volgende:
Gezellig hier![]()
Ik vind wel dat áls je klaagt, je ook specifiek moet aangeven waarover (met bijnamen, datum, tijdstip en bloedgroep). Misschien is er nog iets te redden!
quote:
quote:Op donderdag 30 januari 2014 16:49 schreef motorbloempje het volgende:
We are the borg.
[ afbeelding ]
voorbeelden waarom ik me wel in dit topic begeefquote:
quote:Op donderdag 30 januari 2014 16:51 schreef Levitas het volgende:
13 redenen waarom een sub 2 uur marathon mogelijk zou zijn:
http://buff.ly/1egyIx3
quote:Op donderdag 30 januari 2014 16:52 schreef Wolve000 het volgende:
En voor de volledigheid ook een paar argumenten waarom het voorlopig nog niet zal gebeuren:
http://www.runnersworld.c(...)hon-wont-happen-soon
quote:Op donderdag 30 januari 2014 16:57 schreef SEMTEX het volgende:
Oh ja, voor wie nog vrijwilliger bij hardloopevenementen wil zijn:Niet per se op de persoon bedoeld trouwens.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Rennen met honden! Tof!quote:Op donderdag 30 januari 2014 17:15 schreef Ynske het volgende:
Waar ik zondag meteen spierpijn had, heb ik dat nu nog niet
Was wel tof een vriendinnetje met me mee rent, dan nemen we ook honden mee
Je bent ge-wel-dig!quote:Op donderdag 30 januari 2014 17:13 schreef La_Tramposa het volgende:
Ach, het ligt ook aan de bui waarmee je dit topic bezoekt. Soms wil ik ook alleen maar horen 'je bent geweldig, ga zo door, het komt allemaal goed!' en dan vind ik jullie ook allemaal stom als jullie kritisch maar verstandig advies geven
Maar zie je het geven van debiele antwoorden dan als positief of als negatief?quote:Op donderdag 30 januari 2014 17:11 schreef YUR het volgende:
[..]
Jij bent mijn voorbeeld voor wat betreft het geven van debiele antwoorden
Dat is idd erg leukquote:
Ik vind t eigenlijk wel fijn dat je hier zo even trots mag komen doen. Ja ok, t stelt niet veel voor wat ik doe. Maar voor mij voelt dat wel zo.quote:Op donderdag 30 januari 2014 17:24 schreef motorbloempje het volgende:
Ach, thettes, en ik kom hier juist weer om luchtig over hardlopen te praten. En het gaat hier eigenlijk 80% van de tijd altijd wel op de één of andere manier over hardlopen, al is het soms wat 'banter' rondom de 'fitties' tussen wegrenners, trailers, baanrenners, etc. Schoenenfetishes, camelbakvergelijkingen, blessureleed en voedingstips in een los jasje, en soms met whisky. Ideaal. En ook met alle nieuwe mensen met ook weer een nog grotere variatie aan niveau/snelheid/voorkeuren is het gewoon voor mij een tof topic. Jompels voor Evy1 les 1 tot aan TdF 50Ks. Voor de louter serieuze shizzle zou ik zelf naar 't topic in SPT gaan, als ik alleen dat soort dingen zou willen lezen.
En anders bestaat er altijd nog een Abo-optie met een foe-optie, dan filter je de posts uit van mensen op wiens posts je niet zit te wachten!
Ik ben nu toevallig in een goed humeurquote:
Alsjeblieft zeg? Waarom zou je dat voor je moeten houden? Het heet hier 'hardlopen', en dat is voor iedereen, van Evy1'er tot marathonabonnee.quote:Op donderdag 30 januari 2014 17:27 schreef Ynske het volgende:
Ik snap dat t voor ervaren lopers misschien wel irritant is, maar please zeg dat dan, dan houd ik t wel voor me
Nee joh dat is juist geweldig! Dan denk ik bij mezelf, waarom heb ik dat trotse gevoel niet wat vaker, ipv zitten chagrijnen als een loopje net wat minder hard gaat dan normaal.quote:Op donderdag 30 januari 2014 17:27 schreef Ynske het volgende:
Ik vind t eigenlijk wel fijn dat je hier zo even trots mag komen doen. Ja ok, t stelt niet veel voor wat ik doe. Maar voor mij voelt dat wel zo.
Ik snap dat t voor ervaren lopers misschien wel irritant is, maar please zeg dat dan, dan houd ik t wel voor me
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |