Haha dat nummer. Het is niet alsof ik een slecht zelfvertrouwen had hoor, ik was eerder arrogant. Maar ben nu emotioneel stabieler.quote:Op woensdag 29 januari 2014 23:19 schreef Scuidward het volgende:
[..]
Ow ik ben al perfect.
Sportschool was leuk maar niks voor mij, teveel testosteron in de lucht. Awkwaaaaaard.
Zie sig voor mijn confidence level atm.
Bonustips:quote:Op woensdag 29 januari 2014 23:13 schreef Roadtrip het volgende:
Hoe moeilijk kan het zijn? Gewoon maximaal 1000 calorien eten en 6 per week naar de sportschool.
Ik ben zo dicht extreem snel af gevallen.
Daarom. Ik kom meer macho over dan ik diep van binnen ben. Maar fake it till you make it toch.quote:Op woensdag 29 januari 2014 23:22 schreef Roadtrip het volgende:
[..]
Haha dat nummer. Het is niet alsof ik een slecht zelfvertrouwen had hoor, ik was eerder arrogant. Maar ben nu emotioneel stabieler.
Maar je hebt gelijk. Er zijn altijd ontzettend veel van die macho mannetjes.
Watquote:Op donderdag 30 januari 2014 02:47 schreef zhe-devilll het volgende:
Dat is vast een darmbacterie die mensen dik maakt.
Google maar eens, die is er echt!quote:
Je biedt hem zeker zelf wat crack aan als hij jou een blowjob geeft?quote:Op donderdag 30 januari 2014 03:20 schreef JongenMet2Papas het volgende:
Jongen gewoon een lichte crack verslaving beginne blijkt goed te werken om gewicht te verliezen volgens de lasten verslaving docus. Je verliest flinken eet lust ow en je zei dah je plat zak bent dahs dus ook geen probleem daar voor. Je begint met denk ik 10 20 euro daarna kan je je stuff verpanden/fietsen jatten/blow jobs geven etc etc . Dus kost amper wat en gaat makkelijk lijkt me
aha deze dikkerd heeft een excuus gevondenquote:Op donderdag 30 januari 2014 02:47 schreef zhe-devilll het volgende:
Dat is vast een darmbacterie die mensen dik maakt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Gelul man!quote:Op donderdag 30 januari 2014 09:00 schreef tetouaribo het volgende:
Kwestie van wilskracht. Jij wilt kennenlijk niet echt afvallen.
Van de week kon je Kettlebells bij de Action halen en nog van redelijke goede kwaliteit ook. Ik zou met 6kg (de zwaarste daar) beginnen.quote:Op woensdag 29 januari 2014 19:05 schreef Spongeboss het volgende:
[..]
Kettlebells worden ook duur weet niet met hoeveel kilo ik kan beginnen. Ik zou wel graag een bokszak willen hebben.
[..]
Man.
Bedankt man komt wel goed!quote:Op donderdag 30 januari 2014 09:39 schreef Pulzzar het volgende:
[..]
Gelul man!![]()
Je weet helemaal niet wat de omstandigheden in zijn leven zijn. Ik vind het ook opmerkelijk dat hij in twee jaar tijd zowat in lichaamsgewicht is verdubbeld. Misschien is hij depressief ofzo. Er kan altijd iets in je leven gebeuren dat je jezelf gaat verwaarlozen of troost in eten gaat zoeken. Dat kan jou ook gebeuren.
Ik heb trouwens meer respect voor TS die toegeeft overgewicht te hebben dan voor oppervlakkige kneuzen zoals jij die hem daarop afkraken. (En die te schijterig zijn om foto's van hun eigen zogenaamd goddelijke lichaam te posten.) Je gaat hem echt niet helpen door hem naar beneden te trappen. Post liever iets waar hij motivatie uit kan halen.
quote:Op donderdag 30 januari 2014 08:48 schreef Pulzzar het volgende:
Dit is een zeug:Ja, we hebben in een ander topic ook al je foto's van Jo Brand kunnen aanschouwen. Ze heeft in ieder geval humor.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Altijd de kleine lettertjes lezen!
ja tuurlijk ik heb best wat crack in de aanbieding en doe nog een mooie actie eerste gratis en tweede koop is 2hale 3 betalenquote:Op donderdag 30 januari 2014 08:19 schreef Pulzzar het volgende:
[..]
Je biedt hem zeker zelf wat crack aan als hij jou een blowjob geeft?
quote:Op donderdag 30 januari 2014 03:20 schreef JongenMet2Papas het volgende:
Jongen gewoon een lichte crack verslaving beginne blijkt goed te werken om gewicht te verliezen volgens de lasten verslaving docus. Je verliest flinken eet lust ow en je zei dah je plat zak bent dahs dus ook geen probleem daar voor. Je begint met denk ik 10 20 euro daarna kan je je stuff verpanden/fietsen jatten/blow jobs geven etc etc . Dus kost amper wat en gaat makkelijk lijkt me
quote:Op donderdag 30 januari 2014 12:53 schreef spiritusbus het volgende:
Net geluncht met een broodje kroket, broodje gezond met extra mayo en een chocolademuffin
Alle dikzakken willen op mij lijkenquote:Op donderdag 30 januari 2014 12:53 schreef spiritusbus het volgende:
Net geluncht met een broodje kroket, broodje gezond met extra mayo en een chocolademuffin
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |