Hoe laat stond je al in de wachtrij?quote:Op zaterdag 1 februari 2014 11:20 schreef Memento-Mori het volgende:
ik was er echt heeel snel door toen ik postte om 11.07 had ik al betaald en alles
ik heb mn pc iets voor 10 eens aangezet en dacht ff checken en inloggen en toen was er al n wachtrij, dus heb m lekker laten lopenquote:Op zaterdag 1 februari 2014 11:21 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Hoe laat stond je al in de wachtrij?
Nadat je al een toegangsticket heb gekocht dan. Ik heb mijn kaartje al maar denk nu pas aan het parkeerticket. Ik kan t alleen als combi vinden.quote:
dit.quote:Op zaterdag 1 februari 2014 11:23 schreef indiaantje89 het volgende:
Laat me nu toch niet alleen, radeloos en verloooooooooooooooooooooren![]()
Schiet op!!
Hmm, ik dacht dan Van Eerdenburg had gezegd dat je ze ook los aan kon schaffen. Of hij bedoelde natuurlijk aan de deur (en dus duurder).quote:Op zaterdag 1 februari 2014 11:23 schreef WheeleE het volgende:
[..]
Nadat je al een toegangsticket heb gekocht dan. Ik heb mijn kaartje al maar denk nu pas aan het parkeerticket. Ik kan t alleen als combi vinden.
Muiscursor erop zettenquote:Op zaterdag 1 februari 2014 11:24 schreef BillDauterive het volgende:
Ik heb het gevoel dat als ik naar de wachtrij kijk, het blauwe balkje een klein beetje terugloopt
Hmm. Naja jammer dan. Ze stonden een beetje verstopt op de 'extra's' pagina eigenlijk.quote:Op zaterdag 1 februari 2014 11:24 schreef AMDB het volgende:
[..]
Hmm, ik dacht dan Van Eerdenburg had gezegd dat je ze ook los aan kon schaffen. Of hij bedoelde natuurlijk aan de deur (en dus duurder).
twitter:Lowlover twitterde op zaterdag 01-02-2014 om 11:24:32of de servercapaciteit is drastisch vergroot, of het is verdacht rustig bij voorverkoop #ll14. Ticketmaser-site loop je zo door naar kassa reageer retweet
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |