quote:
quote:
Eventuele kinderen zouden zijn achternaam krijgen, geen probleem. Maar hij en zijn familie willen heel graag dat ik zijn achternaam aanneem.quote:
Maar wat is daar dan de meerwaarde van? Ik snap het echt niet als je man zijn naam heeft en eventuele kinderen, dan is die naam toch genoeg vertegenwoordigd lijkt mequote:Op dinsdag 11 februari 2014 14:32 schreef LuDann het volgende:
Eventuele kinderen zouden zijn achternaam krijgen, geen probleem. Maar hij en zijn familie willen heel graag dat ik zijn achternaam aanneem.
En willen ze ook dat je zo'n sluier hebt - 3 meter achter loopt- iedere zondag ochtend naar de kerk - een donatie aan de mormonen en een keppeltje op?quote:Op dinsdag 11 februari 2014 14:32 schreef LuDann het volgende:
[..]
[..]
[..]
Eventuele kinderen zouden zijn achternaam krijgen, geen probleem. Maar hij en zijn familie willen heel graag dat ik zijn achternaam aanneem.
Nee, had hem bij de eerste zaak ook niet gevonden. Bij de 2e winkel vond ik 1 jurk echt heel mooi maar wilde er even over nadenken. Week erop ben ik terug gegaan om hem te kopenquote:Op dinsdag 11 februari 2014 15:48 schreef Isetmyfriendsonfire het volgende:
Wordt het hier raar gevonden om trouwjurken te passen in bruidszaken, zonder er definitief 1 te kopen?
Met welke insteek ga je jurken passen? Om er wel 1 te vinden of gewoon voor de lol,quote:Op dinsdag 11 februari 2014 15:48 schreef Isetmyfriendsonfire het volgende:
Wordt het hier raar gevonden om trouwjurken te passen in bruidszaken, zonder er definitief 1 te kopen?
Jij wilt toch de jurk dan zelf laten maken? Ik kan me wel voorstellen dat je dan graag bruidsjurken wilt passen om te kijken wat er goed staat. Maar aan de andere kant kan ik me voorstellen dat de winkels waar je heen gaan er niet zo vrolijk van worden als je van alles past en het dan in Turkije laat namaken ipv dat je het in die winkel koopt.quote:Op dinsdag 11 februari 2014 15:48 schreef Isetmyfriendsonfire het volgende:
Wordt het hier raar gevonden om trouwjurken te passen in bruidszaken, zonder er definitief 1 te kopen?
Dat is natuurlijk ook al lang niet meer waar anno 2014quote:Op dinsdag 11 februari 2014 15:58 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
[..]
Met welke insteek ga je jurken passen? Om er wel 1 te vinden of gewoon voor de lol,
In t laatste geval zeg ik niet doen.. 10 tegen 1 dat je verliefd wordt op een jurk en dan wordt het heel moeilijk dat te overtreffen..
Wil je meerdere jurken passen om de beste keus te kunnen maken, dan zeg ik doen!
@Ludann
Wb naam: ik vind het nogal wat dat jouw schoonfam dr zo'n drama van maakt om die naam door te geven... Wat nu al jullie alleen meiden krijgen?? Dan vergaat de naam ook hoor... Dan is er geen stamhouder meer... Jammer de bammer!
Ik vind jouw redenen om je naam te behouden nogal legit!
De naam kan doorgegeven worden, naar een officiele stamhouder is nog steeds mannelijkquote:Op dinsdag 11 februari 2014 16:01 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Dat is natuurlijk ook al lang niet meer waar anno 2014
Sowieso mag je in 9vd 10 zaken geen foto's makenquote:Op dinsdag 11 februari 2014 16:00 schreef Sylvana het volgende:
[..]
Jij wilt toch de jurk dan zelf laten maken? Ik kan me wel voorstellen dat je dan graag bruidsjurken wilt passen om te kijken wat er goed staat. Maar aan de andere kant kan ik me voorstellen dat de winkels waar je heen gaan er niet zo vrolijk van worden als je van alles past en het dan in Turkije laat namaken ipv dat je het in die winkel koopt.
Maar je stelde dat de achternaam hoe dan ook "vergaat". En ik ken echt best veel kinderen die de naam van de moeder krijgen. Ik denk zelfs dat dat over niet al te lange tijd de westerse standaard wordtquote:Op dinsdag 11 februari 2014 16:11 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
[..]
De naam kan doorgegeven worden, naar een officiele stamhouder is nog steeds mannelijk
En ik heb zo'n gevoel dat de schoonfam nogal van de tradities is...
Ja oke dat was ook niet mn beste uitspraak.quote:Op dinsdag 11 februari 2014 16:14 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Maar je stelde dat de achternaam hoe dan ook "vergaat". En ik ken echt best veel kinderen die de naam van de moeder krijgen. Ik denk zelfs dat dat over niet al te lange tijd de westerse standaard wordt
Ja, maar ik begin te twijfelen of ik dat wel ga laten doen. Stel dat de jurk niet zo wordt zoals ik wil, of dat er iets mis gaat. Dat wil ii echt niet.quote:Op dinsdag 11 februari 2014 16:00 schreef Sylvana het volgende:
[..]
Jij wilt toch de jurk dan zelf laten maken? Ik kan me wel voorstellen dat je dan graag bruidsjurken wilt passen om te kijken wat er goed staat. Maar aan de andere kant kan ik me voorstellen dat de winkels waar je heen gaan er niet zo vrolijk van worden als je van alles past en het dan in Turkije laat namaken ipv dat je het in die winkel koopt.
En dan gewoon steeds zeggen dat dat de eerste zaak is waar je gaat kijken?quote:Op dinsdag 11 februari 2014 15:52 schreef Audreyoot het volgende:
[..]
Nee, had hem bij de eerste zaak ook niet gevonden. Bij de 2e winkel vond ik 1 jurk echt heel mooi maar wilde er even over nadenken. Week erop ben ik terug gegaan om hem te kopen
Nee kan ik me voorstellen. Maar lijkt me ook wel lastig omdat zoals GM87 al zegt je vaak geen foto's mag maken.quote:Op dinsdag 11 februari 2014 16:28 schreef Isetmyfriendsonfire het volgende:
[..]
Ja, maar ik begin te twijfelen of ik dat wel ga laten doen. Stel dat de jurk niet zo wordt zoals ik wil, of dat er iets mis gaat. Dat wil ii echt niet.
Nee, gewoon eerlijk zijn. Dan weten ze ook je achtergrond en kunnen ze je beter helpen. Je bent niet verplicht om te kopen he.quote:Op dinsdag 11 februari 2014 16:28 schreef Isetmyfriendsonfire het volgende:
[..]
En dan gewoon steeds zeggen dat dat de eerste zaak is waar je gaat kijken?
Nee hoorquote:Op dinsdag 11 februari 2014 16:28 schreef Isetmyfriendsonfire het volgende:
[..]
En dan gewoon steeds zeggen dat dat de eerste zaak is waar je gaat kijken?
Of ze zoeken hetzelfde model op internet - maar dan goedkoper.quote:Op dinsdag 11 februari 2014 16:31 schreef Audreyoot het volgende:
[..]
Nee hoorMaakt toch ook niks uit, het is geen pakje boter. In zaak 2 mocht ik overigens geen foto's maken als je geen jurk koopt maar dat hoor ik wel vaker. Schijnbaar maken mensen foto's en gaan ze vervolgens bij een of andere naaister na laten maken. Eerste zaak mocht ik wel foto's maken.
Daar is maar 1 manier voor denk ik ?quote:Op dinsdag 11 februari 2014 17:33 schreef Isetmyfriendsonfire het volgende:
Foto's hoef ik niet zozeer, ik wil gewoon zien of het model dat ik wil mij wel staat.Zo niet, welk model wel?
Dat had ik dus ook afgelopen week. En het bleek nog ook dat een ander model mij beter staat, waardoor ik niet meteen heb besloten maar even wilde laten bezinken.... En je kunt de jurken waar je over twijfelt altijd weer op internet terugvinden...quote:Op dinsdag 11 februari 2014 17:33 schreef Isetmyfriendsonfire het volgende:
Foto's hoef ik niet zozeer, ik wil gewoon zien of het model dat ik wil mij wel staat.Zo niet, welk model wel?
Dan moet je gaan passen. Foto's mag je echter niet makenquote:Op dinsdag 11 februari 2014 17:33 schreef Isetmyfriendsonfire het volgende:
Foto's hoef ik niet zozeer, ik wil gewoon zien of het model dat ik wil mij wel staat.Zo niet, welk model wel?
Is toch wel een mooie besparing, de jurken die ik gepast had waren allemaal tussen de 1500 - 1700 euroquote:Op woensdag 12 februari 2014 14:53 schreef Cindy1988 het volgende:
Ik mocht gewoon foto's maken van alles wat ik had aangepast. Was wel bij de outlet van de bruidshoek, niet dat hij alsnog geen ¤1000 koste :s
Je hebt bij dezelfde zaak als ik & verloofde geshoppedquote:Op woensdag 12 februari 2014 14:53 schreef Cindy1988 het volgende:
Ik mocht gewoon foto's maken van alles wat ik had aangepast. Was wel bij de outlet van de bruidshoek, niet dat hij alsnog geen ¤1000 koste :s
Die van mij was nog iets duurder, maar ik heb veel aanpassingen aan mijn jurk. De 'basis' was wel goedkoper.quote:Op woensdag 12 februari 2014 15:49 schreef Audreyoot het volgende:
[..]
Is toch wel een mooie besparing, de jurken die ik gepast had waren allemaal tussen de 1500 - 1700 euro
Nee, echt? Het stelt echt niks voor. Na een kwartier sta je weer buiten. Je moet alleen even je krabbel zetten en de ceremonie betalen. Kan je beter 's avonds lekker uit eten gaan (en je schoonouders laten betalen uiteraard, mwehehe).quote:Op woensdag 12 februari 2014 17:16 schreef mirjammajrim het volgende:
Komende vrijdag in ondertrouw en verloofde wil onze ouders meenemen omdat het Een Groot En Belangrijk Moment is..
Ik weet het. Hij weet t ook. Maar hij vind het toch leuk om ze erbij te betrekken. Daarna lekker uitgebreid lunchen ofzo. Van mij hoeft het niet. Gezellig met zijn tweeën leek mij prima.quote:Op woensdag 12 februari 2014 17:33 schreef Cheerful het volgende:
[..]
Nee, echt? Het stelt echt niks voor. Na een kwartier sta je weer buiten. Je moet alleen even je krabbel zetten en de ceremonie betalen. Kan je beter 's avonds lekker uit eten gaan (en je schoonouders laten betalen uiteraard, mwehehe).
Ik weet niet hoe jullie gemeentehuis is, maar hier zijn het allemaal hokjes naast elkaar met max twee stoelen. De ambtenaar ziet jullie al aankomen denk ikquote:Op woensdag 12 februari 2014 18:31 schreef mirjammajrim het volgende:
[..]
Ik weet het. Hij weet t ook. Maar hij vind het toch leuk om ze erbij te betrekken. Daarna lekker uitgebreid lunchen ofzo. Van mij hoeft het niet. Gezellig met zijn tweeën leek mij prima.
Sorry, maar die vent van je is gek in zijn hoofdquote:Op woensdag 12 februari 2014 18:31 schreef mirjammajrim het volgende:
[..]
Ik weet het. Hij weet t ook. Maar hij vind het toch leuk om ze erbij te betrekken. Daarna lekker uitgebreid lunchen ofzo. Van mij hoeft het niet. Gezellig met zijn tweeën leek mij prima.
Dat dus, hoe oud is je vent? De ambtenaar lacht de ballen uit zijn broek.quote:Op woensdag 12 februari 2014 18:49 schreef laziness het volgende:
[..]
Ik weet niet hoe jullie gemeentehuis is, maar hier zijn het allemaal hokjes naast elkaar met max twee stoelen. De ambtenaar ziet jullie al aankomen denk ik
Wat grappig! Ook geslaagd daar?quote:Op woensdag 12 februari 2014 16:03 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Je hebt bij dezelfde zaak als ik & verloofde geshopped
Ja, beidenquote:Op woensdag 12 februari 2014 20:13 schreef Cindy1988 het volgende:
[..]
Wat grappig! Ook geslaagd daar?
Dan zou ik toch mooi n jurk in NL kopen of laten maken...quote:Op woensdag 12 februari 2014 22:41 schreef Isetmyfriendsonfire het volgende:
3750 $$$ incl. shipping.
Oh ja ik wist niet dat ze toch al 3700 kwijt was...quote:Op woensdag 12 februari 2014 22:56 schreef rhubarbje het volgende:
Nou ja als ie exclusief shipping 3700 was en zij dat een oke prijs vond...
Nee das waarquote:Op woensdag 12 februari 2014 23:02 schreef rhubarbje het volgende:
Dat weet im ook niet
Maar je weet de orriginele prijs niet dus ook niet hoe erg die shipping kosten zijn
Hij is 34.. Ik geloof dat het ook niet de bedoeling is dat ze mee gaan naar de balie / hokje.quote:Op woensdag 12 februari 2014 19:06 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Dat dus, hoe oud is je vent? De ambtenaar lacht de ballen uit zijn broek.
Het is natuurlijk heel lief van je vriend dat hij het sneu vindt voor zijn ouders en betrokken schoonouders zijn ook fijner dan diegene die het niets kunnen schelen. Maar ik zou er wel voor waken dat het júllie bruiloft is en ik zou ondanks iedereens mening proberen ook vooral de nadruk op jullie beiden te leggen en de liefde voor elkaar en niet dat laten beinvloeden door teleurstellingen die zn ouders ooit hebben moeten verwerken...quote:Op woensdag 12 februari 2014 23:14 schreef mirjammajrim het volgende:
[..]
Hij is 34.. Ik geloof dat het ook niet de bedoeling is dat ze mee gaan naar de balie / hokje.
Het zusje van mijn verloofde is op Aruba getrouwd. Tot groot verdriet van schoonma want die kon er niet bij zijn. Dus nu wil mijn verloofde zijn ouders overal bij betrekken omdat hij dat zo sneu voor ze vond. Na de ondertrouw lekker lunchen met zijn allen en dan vind ik het wel best.
Je hebt helemaal gelijk. Wij kunnen er ook niks aan doen dat schoonzus op Aruba wilde trouwen zonder ouders. Dat hoeven wij niet te compenseren.quote:Op donderdag 13 februari 2014 07:52 schreef Kings het volgende:
[..]
Het is natuurlijk heel lief van je vriend dat hij het sneu vindt voor zijn ouders en betrokken schoonouders zijn ook fijner dan diegene die het niets kunnen schelen. Maar ik zou er wel voor waken dat het júllie bruiloft is en ik zou ondanks iedereens mening proberen ook vooral de nadruk op jullie beiden te leggen en de liefde voor elkaar en niet dat laten beinvloeden door teleurstellingen die zn ouders ooit hebben moeten verwerken...
Ja nouja hier dus ook. Kon toen niet weten dat ik een paar maanden later met een uitkering thuis kwam te zitten waardoor sparen niet echt opschiet en dat ik nu eerst nog voor een jaar opgenomen wordt. Dus gaat hier ook nog wel ff duren. Maarja niks aan te doen.quote:Op donderdag 13 februari 2014 12:00 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
Ach joh wij waren bijna 2.5 jaar verloofd , was overigens niet de planning maar t leven had nog andere plannen voor ons..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |