Goede wishlist!quote:Op maandag 10 februari 2014 11:25 schreef laziness het volgende:
Schoenen en shorts voor de zomer.
[ [url=http://lp.hm.com/hmprod?set=key[source],value[/model/2013/2CV%200206039%20002%2087%204385.jpg]&set=key[rotate],value[]&set=key[width],value[]&set=key[height],value[]&set=key[x],value[]&set=key[y],value[]&set=key[type],value[STILL_LIFE_FRONT]&hmver=3&call=url[file:/product/large]]afbeelding[/url] ]
[ [url=http://lp.hm.com/hmprod?set=key[source],value[/model/2014/2FV%200196783%20001%2060%200271.jpg]&set=key[rotate],value[]&set=key[width],value[]&set=key[height],value[]&set=key[x],value[]&set=key[y],value[]&set=key[type],value[STILL_LIFE_FRONT]&hmver=5&call=url[file:/product/large]]afbeelding[/url] ]
Wishlist:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Leuk!!quote:Op woensdag 12 februari 2014 15:50 schreef Lamb29 het volgende:
Bij de h&m hebben ze nu ook leuke shirtjes met de kleine zeemeermin erop.... Was ook instant kwijlen door O. maar helaas was er eentje lichtblauw en dat staat haar echt niet...
Wel dit gescoord vandaag.. Zo leuk samen gaan winkelen!
Ze koos zelf het streepjesjurkje en toen ik het hartjesjurkje en het rokje uit de rekken trok was ze het daar meteen mee eens...
En de keuze tussen het superheldenpakje en een zo'n prinsessenjurk waar een eenhoorn overheen gespuugd had was wat lastigerZe heeft wel 3x geswitched maar uiteindelijk toch resoluut deze
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Dat jurkje is 110/116... Andere 116quote:Op woensdag 12 februari 2014 17:39 schreef Zoë23 het volgende:
[..]
Leuk!!
Het linker jurkje heb ik ook voor S gekocht.
Welke maat heeft O nu?
En heb je de kleertjes binnen? Vallen ze een beetje goed? Of zijn ze echt kleiner dan andere merken?quote:Op zondag 2 februari 2014 14:08 schreef mousemicky het volgende:
![]()
![]()
![]()
Zara nieuwe collectie bekeken, mezelf niet kunnen bedwingen. Over een paar dagen is J. de trotse eigenaar van:
[ link | afbeelding ]
[ link | afbeelding ]
(hij kan ook binnenstebuiten, en die kleur is echt super bij J.)
[ link | afbeelding ]
En hij is opeens uit bijna al zn zokken gegroeid. Net 12 paar naar zolder gedaan. Dus ook maar deze drbij, even kijken of die goed zitten:
[ link | afbeelding ]
Hoop dat ik de maten goed gegokt hebt. Zara valt meestal wat kleiner, maar ik heb ook een smalletje...
quote:Op vrijdag 14 februari 2014 11:48 schreef klaprooss het volgende:
[..]
En heb je de kleertjes binnen? Vallen ze een beetje goed? Of zijn ze echt kleiner dan andere merken?
Of te wel hoe vallen de maten als je ze omrekent naar normale maten en niet in maanden![]()
Ik had het ook niet moeten halen want weet natuurlijk niet hoe de baby qua postuur gaat worden. Maar het is allemaal zooo leuk![]()
Ja dus, valt te klein, een volle maat kleiner...quote:Op donderdag 6 februari 2014 15:49 schreef mousemicky het volgende:
Meh, verkeerd gegokt. Mijn uk, die nog een truitje maat 68 van de H&M aanheeft, past dus ook in een 86 van de Zara. Gelukkig de leukste trui die ik groter had besteld, de rest moet terug want te snel te klein
quote:Op zondag 16 februari 2014 07:33 schreef SupremeEvil het volgende:
Voor in de OP: stylepit.nl/kids
Zoveel leuks![]()
yw
Oh da;s zeker leuke zeg! Jammer dat ik geen meisje hebquote:Op donderdag 20 februari 2014 21:10 schreef becky27 het volgende:
ik heb weer wat leuks gevonden!
https://www.topitm.nl/shop-c-267.html
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Precies wat TJ zegt! Erg leuk!!quote:Op donderdag 20 februari 2014 21:10 schreef becky27 het volgende:
ik heb weer wat leuks gevonden!
https://www.topitm.nl/shop-c-267.html
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Tip, hou je nog even in tot de kleine er is! Mijn uk heeft nog nooit een broekje van de H&M gepast, veel te wijd, of juist weer te kort als de breedte eindelijk paste. Truitjes zijn vaak ook veel te breed voor J. Zo zonde als je inslaat en niks pastquote:Op vrijdag 21 februari 2014 21:48 schreef Kimpossible het volgende:
Dus ik ging eens verder kijken dan newborn bij de h&m.. Die nieuwe collectie is echt té leuk met matrozenjurkjes en jumpsuitjes en polootjes en ohhhhDit gaat geld kosten
quote:Op woensdag 26 februari 2014 14:01 schreef Cocotrimonium het volgende:
Over Lindex gesproken:
[ afbeelding ]![]()
Helaas heb ik een paar dagen geleden een bestelling de deur uit gedaan, anders had ik meegedaan
Primaquote:Op woensdag 26 februari 2014 14:06 schreef becky27 het volgende:
[..]
Ik kom het wel ophalen als het er is
GMK is dood toch ?quote:Op woensdag 26 februari 2014 15:25 schreef becky27 het volgende:
Isabel had vandaag voor het eerst een romper 86/92 (van GMK) aan en dat paste best. 74/80 wordt te klein. Ik denk dat ik voor haar alleen nog maar 86 boven en 80 onder koop (eigenlijk loopt ze vooral in alles wat van haar grote zus is geweest) maar ik vind dat ze best wat nieuws verdiend.
Ik doe ook mee! Als dat magquote:Op woensdag 26 februari 2014 14:09 schreef laziness het volgende:
[..]
Prima
En pakketpost doe ik tegenwoordig via DHL voor 4 euro. Dat is net zo duur als brievenbuspost van PostNL. Voor zij die meerdere items willen bestellen![]()
Als je al een lijstje klaar hebt graag via pm. Morgenmiddag bestellen.
Donequote:Op woensdag 26 februari 2014 19:47 schreef laziness het volgende:
Ik wil morgenmiddag bestellen. Geeft iedereen voor 13.00uur haar wensenlijstje even door via pm?
Oh dan kijk ik op mn gemak nog even verderquote:Op woensdag 26 februari 2014 19:47 schreef laziness het volgende:
Ik wil morgenmiddag bestellen. Geeft iedereen voor 13.00uur haar wensenlijstje even door via pm?
De mijne heb je he?quote:Op donderdag 27 februari 2014 13:32 schreef laziness het volgende:
Iedereen die mee wil doen zijn bestelling aangeleverd?
Éénmaal, andermaal......
Die donkerblauwe, wat is 't nou voor merk? Ik zie alleen "kids" of kijk ik weer met m'n neus. Ze zijn leukquote:Op woensdag 26 februari 2014 14:31 schreef Kyara het volgende:
Voor (autofanaat) M:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ][/img]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Voor meisjes vind ik het vooral leuk vanaf maat 86... nog even geduld dus....
Jij en Poppedein en Cyntiaa hadden de kleur er niet bij gezet bij het politiehsirt maar ik ga uit van de blauw voor iedereen.quote:Op donderdag 27 februari 2014 14:09 schreef Mevr_Mus het volgende:
[..]
De mijne heb je he?
Lindex politieshirts
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |