Jij bent zelf slim-links wil je zeggenquote:Op woensdag 29 januari 2014 07:48 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Ja, dat soort praat is tegenwoordig helemaal hip onder de domrechtse fractie op het internet.
Geenstijl is drie deuren verderop.quote:Op dinsdag 28 januari 2014 13:32 schreef raptorix het volgende:
Ik snap uberhaupt niet waarom en wie deze mensen naar Nederland wil hebben behalve wat linkse gutmenschen die ver uit hun buurt wonen.
Beter gaan ze allemaal terug. Al die buitenlanders zijn gewoon een bedreiging voor de Nederlandse cultuur.quote:Op woensdag 29 januari 2014 07:40 schreef arjan1112 het volgende:
[..]
Misschien gaan Polen , Hongaren en Tsjechen wel terug en Roemenen en Bulgaren niet, net als eerder met de Italianen en Spanjaarden vs. de Marokkanen en Turken
Het word wel beter in landen als polen denk ik
Sargasso ookquote:Op woensdag 29 januari 2014 08:53 schreef De_Guidance het volgende:
[..]
Geenstijl is drie deuren verderop.
Hoezo ?quote:Op woensdag 29 januari 2014 08:55 schreef LogiteX het volgende:
[..]
Beter gaan ze allemaal terug. Al die buitenlanders zijn gewoon een bedreiging voor de Nederlandse cultuur.
quote:Op woensdag 29 januari 2014 08:49 schreef LogiteX het volgende:
Wat komen die Roemenen en Bulgaren hier doen? Werk doen wat eigenlijk door Turken en Marokkanen Nederlanders gedaan had moeten worden ? Is toch de wereld op zij kop. Beter blijven ze weg.
VVD schaar ik inderdaad onder een linkse partij.quote:Op woensdag 29 januari 2014 07:44 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Zijn de liberalen nu ook al links? Of is iedereen die niet tegen iedere buitenlander is tegenwoordig een 'linkse gutmensch'?
Dat zeg ik niet, ik weet dat bijvoorbeeld de opleidingen voor developers in Bulgarije zeer goed aangeschreven staan, heb zelf met een bulgaarse collega gewerkt wat zeer goed beviel.quote:Op woensdag 29 januari 2014 07:46 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Maar er kwamen hier toch alleen maar criminelen heen?
Ik ben niet rechts.quote:Op woensdag 29 januari 2014 07:48 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Ja, dat soort praat is tegenwoordig helemaal hip onder de domrechtse fractie op het internet.
Klein Christelijk kun je over het algemeen wel onder rechts scharen. Echt rechtse partijen hebben we helaas nog niet, of vidn jij PVV rechts?quote:Op woensdag 29 januari 2014 11:02 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Bestaat rechts in Nederland überhaupt wel naar jouw idee?
Investeren in nieuw werkvlok terwijl je het bestaande werkvolk wat werkloos thuis zit de pleuris laat krijgen.quote:Den Haag - Nederland moet meer investeren in de integratie van Roemenen en Bulgaren, anders zal de 'tragiek van de gastarbeidersgeschiedenis uit de jaren '60 en '70' zich herhalen.
De PVV valt volgens mij prima onder wat wij in Nederland de afgelopen decennia als extreem-rechts verstaan.quote:Op woensdag 29 januari 2014 11:04 schreef raptorix het volgende:
[..]
Klein Christelijk kun je over het algemeen wel onder rechts scharen. Echt rechtse partijen hebben we helaas nog niet, of vidn jij PVV rechts?
Aha, het beviel jou zeer goed maar toch moeten we dit niet willen geef je aan. Het is immers iets voor "Linkse Gutmenschen", toch?quote:Op woensdag 29 januari 2014 10:59 schreef raptorix het volgende:
[..]
Dat zeg ik niet, ik weet dat bijvoorbeeld de opleidingen voor developers in Bulgarije zeer goed aangeschreven staan, heb zelf met een bulgaarse collega gewerkt wat zeer goed beviel.
Die partij ontwikkelt zich steeds meer tot een stel hippies. Alleen op het gebied van allochtonen zijn ze iets minder vrijgevig, maar om dat meteen rechts te noemen.quote:Op woensdag 29 januari 2014 12:01 schreef 99.999 het volgende:
[..]
De PVV valt volgens mij prima onder wat wij in Nederland de afgelopen decennia als extreem-rechts verstaan.
Een partij die mensen op basis van hun geloof rechten af wil nemen die anderen wel hebben lijkt mij wel heel degelijk onder de noemer extreemrechts te vallen.quote:Op woensdag 29 januari 2014 12:10 schreef bascross het volgende:
[..]
Die partij ontwikkelt zich steeds meer tot een stel hippies. Alleen op het gebied van allochtonen zijn ze iets minder vrijgevig, maar om dat meteen rechts te noemen.
Op dat punt misschien, maar de overige standpunten doen meer aan de SP denken. Geert heeft wat dat betreft een vreemde draai gemaakt. Van VVD'er naar SP'er met wat extreme standpunten over allochtonen.quote:Op woensdag 29 januari 2014 12:14 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Een partij die mensen op basis van hun geloof rechten af wil nemen die anderen wel hebben lijkt mij wel heel degelijk onder de noemer extreemrechts te vallen.
Hij heeft zijn plaats als gevestigde partij toch echt grotendeels te danken aan de extreem-rechtse deel van zijn gedachtegoed. De linkse delen gaf hij ook direct op toen onderhandelingen met VVD en CDA mogelijk bleken.quote:Op woensdag 29 januari 2014 12:16 schreef bascross het volgende:
[..]
Op dat punt misschien, maar de overige standpunten doen meer aan de SP denken. Geert heeft wat dat betreft een vreemde draai gemaakt. Van VVD'er naar SP'er met wat extreme standpunten over allochtonen.
Bij links Nederland al snel ''extreem rechts'' genoemd. Ik zou het vooral extreem dom noemen. Falend links beleid in combinatie met allochtonenhaat.
Dat probeer je, omdat daar telkens je focus op ligt.quote:Op woensdag 29 januari 2014 12:14 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Een partij die mensen op basis van hun geloof rechten af wil nemen die anderen wel hebben lijkt mij wel heel degelijk onder de noemer extreemrechts te vallen.
De PVV wil geen mensen op basis van hun bepaalde geloof rechten afnemen die andere gelovigen wel hebben?quote:Op woensdag 29 januari 2014 12:23 schreef 3-voud het volgende:
[..]
Dat probeer je, omdat daar telkens je focus op ligt.
Misschien moet je eens naar jezelf kijken.
Dat willen de moslims zelf ook.quote:Op woensdag 29 januari 2014 12:29 schreef arjan1112 het volgende:
Hij heeft wel een punt hoor, de pvv wil moslims anders behandelen als niet moslims
Ja, uiteraard. We laten ze gewoon 20 jaar werken hier, doen hun kinderen naar school, laten ze in wijken wonen met etnisch gerelateerden en sturen ze daarna weer terug. Kan niet fout gaan.quote:
Het gaat er niet om waar men vandaan komt, maar het gaat om het perspectief, hebben de mensen genoeg niveau om zich zelfstandig te redden, en hebben ze een toegevoegde waarde? Als men niet aan die 2 criteria voldoet dan kun je eigenlijk gelijk al stellen dat het een slecht plan is.quote:Op woensdag 29 januari 2014 12:03 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Aha, het beviel jou zeer goed maar toch moeten we dit niet willen geef je aan. Het is immers iets voor "Linkse Gutmenschen", toch?
-Vrijheid van meninguiting zonder enige vorm van beperkingquote:Op woensdag 29 januari 2014 12:01 schreef 99.999 het volgende:
[..]
De PVV valt volgens mij prima onder wat wij in Nederland de afgelopen decennia als extreem-rechts verstaan.
Maar goed, je bent niet rechts en zal jezelf ook niet als links zien, hoe classificeer jij jezelf wel dan en wat voor soort partij zou daar bij passen?
Nee dat stellen ze nergens, dat heeft Wilders ook keer op keer aangegeven, hij zegt alleen dat moslims in Nederland zich dienen aan te passen aan de hier geldende normen en waarden.quote:Op woensdag 29 januari 2014 12:30 schreef 99.999 het volgende:
[..]
De PVV wil geen mensen op basis van hun bepaalde geloof rechten afnemen die andere gelovigen wel hebben?
Ach... een jaar geleden riepen die linksen hier nog dat Wilders alle moslims eruit wil schoppen. Zelfs de nazi treinen werden erbij gesleept.quote:Op woensdag 29 januari 2014 13:07 schreef raptorix het volgende:
[..]
Nee dat stellen ze nergens, dat heeft Wilders ook keer op keer aangegeven, hij zegt alleen dat moslims in Nederland zich dienen aan te passen aan de hier geldende normen en waarden.
Bulgarije: Bulgaars-orthodox 85%, Islam 12 procentquote:Op woensdag 29 januari 2014 13:12 schreef Murdera het volgende:
welk geloof hebben roemenen en bulgaren eigenlijk voornamelijk?
Thanks.quote:Op woensdag 29 januari 2014 13:17 schreef raptorix het volgende:
[..]
Bulgarije: Bulgaars-orthodox 85%, Islam 12 procent
Roemenie: Orthodox 86.5%,Roman Catholic 4.6%, rest allemaal kleine gekke geloofjes.
Brong: wikipedia
Hoe noem je, uit zijn partijprogramma, het willen behouden van het bijzonder onderwijs, behalve voor islamitische scholen dan? Om maar eens een willekeurig voorbeeldje te noemen...quote:Op woensdag 29 januari 2014 13:07 schreef raptorix het volgende:
[..]
Nee dat stellen ze nergens, dat heeft Wilders ook keer op keer aangegeven, hij zegt alleen dat moslims in Nederland zich dienen aan te passen aan de hier geldende normen en waarden.
Omdat de islam geen westers geloof is en ook niet aansluit op de cultuur en principes die we in Nederland kennen.quote:Op woensdag 29 januari 2014 13:18 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Hoe noem je, uit zijn partijprogramma, het willen behouden van het bijzonder onderwijs, behalve voor islamitische scholen dan? Om maar eens een willekeurig voorbeeldje te noemen...
Aha, dus wanneer het om de islam gaat is het wel toegestaan om op geloof te discrimineren?quote:Op woensdag 29 januari 2014 13:21 schreef raptorix het volgende:
[..]
Omdat de islam geen westers geloof is en ook niet aansluit op de cultuur en principes die we in Nederland kennen.
Omdat hij dat geloof als een kwaad ziet. Ergens niet gek gezien de haat die er regelmatig verspreid wordt en het gedoe wat we er regelmatig mee hebben.quote:Op woensdag 29 januari 2014 13:18 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Hoe noem je, uit zijn partijprogramma, het willen behouden van het bijzonder onderwijs, behalve voor islamitische scholen dan? Om maar eens een willekeurig voorbeeldje te noemen...
Een bepaald geloof als het kwaad zien. Goh, waar zien we dat nog meer? Juist bij extreem-rechts.quote:Op woensdag 29 januari 2014 13:22 schreef 3-voud het volgende:
[..]
Omdat hij dat geloof als een kwaad ziet. Ergens niet gek gezien de haat die er regelmatig verspreid wordt en het gedoe wat we er regelmatig mee hebben.
Kun je over discussiëren. Maar wat jij beweerd is het niet. Bij lange na niet.
Het gaat niet om het geloof, het gaat om het verwerpelijke zaken die dit geloof promoot, nu zijn er ook veel westerse geloven die rare zaken hebben, maar die gaan lang niet zo ver, en voeren het in praktijk ook niet uit. De islam is geen geloof dat gebaseerd is op bijvoorbeeld liefde maar op pure haat en geweld, of ken jij veel christenen die zich met een vliegtuig een gebouw in vliegen?quote:Op woensdag 29 januari 2014 13:21 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Aha, dus wanneer het om de islam gaat is het wel toegestaan om op geloof te discrimineren?
Hoe zou je iemand noemen die wat jij nu zegt roept over het jodendom?
het lijkt me best aan te tonen dat mensen van joodse scholen beter in de gemeente opgaan en minder crimineel gedrag vertonen dan mensen van islamitische scholen, is het daarmee niet ipv discriminatie gewoon een logische keuze?quote:Op woensdag 29 januari 2014 13:21 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Aha, dus wanneer het om de islam gaat is het wel toegestaan om op geloof te discrimineren?
Hoe zou je iemand noemen die wat jij nu zegt roept over het jodendom?
Ik zie linksen ook auto's rijden, zoals extreem rechtsen. Is dat nu dan ook...quote:Op woensdag 29 januari 2014 13:24 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Een bepaald geloof als het kwaad zien. Goh, waar zien we dat nog meer? Juist bij extreem-rechts.
Maar alleen omdat jij dat geloof ook haat is het plots niet meer extreem-rechts?
Heel bijzonder.
Een bepaald geloof als het ultieme kwaad zien wat bestreden moet worden. dat is een mening die je prima mag hebben maar dat valt toch snel onder de noemer extreem-rechtsquote:Op woensdag 29 januari 2014 13:25 schreef raptorix het volgende:
[..]
Het gaat niet om het geloof, het gaat om het verwerpelijke zaken die dit geloof promoot, nu zijn er ook veel westerse geloven die rare zaken hebben, maar die gaan lang niet zo ver, en voeren het in praktijk ook niet uit. De islam is geen geloof dat gebaseerd is op bijvoorbeeld liefde maar op pure haat en geweld, of ken jij veel christenen die zich met een vliegtuig een gebouw in vliegen?
Wat mij betreft schaffen we het bijzonder onderwijs gewoon af. Maar zolang dat bestaat is het erg vreemd om dat op basis van de ene geloofsovertuiging of levensbeschouwing wel te mogen doen en op basis van de andere niet.quote:Op woensdag 29 januari 2014 13:25 schreef Murdera het volgende:
[..]
het lijkt me best aan te tonen dat mensen van joodse scholen beter in de gemeente opgaan en minder crimineel gedrag vertonen dan mensen van islamitische scholen, is het daarmee niet ipv discriminatie gewoon een logische keuze?
Het gaat mij ook niet om de moslims christenen of joden, het gaat om verwerpelijk gedrag, of dit nu vanuit geloof of politieke voorkeur komt, ik vind het even verwerpelijk. Echter ik denk dat we gerust kunnen stellen dat de Islam met veel meer zaken botst dan bijvoorbeeld het jodendom.quote:Op woensdag 29 januari 2014 13:27 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Een bepaald geloof als het ultieme kwaad zien wat bestreden moet worden. dat is een mening die je prima mag hebben maar dat valt toch snel onder de noemer extreem-rechts.
Maar mooi dat we het er over eens zijn dat de PVV dit wel degelijk stelt en dat je de inhoud van zijn partijprogramma toch niet ontkent.
Het gaat niet zozeer om het eigen wereldje, maar om geweld tegen alles buiten dat wereldje lijkt me.quote:Op woensdag 29 januari 2014 13:28 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Wat mij betreft schaffen we het bijzonder onderwijs gewoon af. Maar zolang dat bestaat is het erg vreemd om dat op basis van de ene geloofsovertuiging of levensbeschouwing wel te mogen doen en op basis van de andere niet.
En over dat eigen wereldje, dat zie je bij veel meer geloofsgroepen, ook bij Joodse en bijvoorbeeld Reformatorische scholen.
Volgens mij is het begrip extreem-rechts niet zo vreemd of nieuw toch?quote:Op woensdag 29 januari 2014 13:29 schreef raptorix het volgende:
[..]
Het gaat mij ook niet om de moslims christenen of joden, het gaat om verwerpelijk gedrag, of dit nu vanuit geloof of politieke voorkeur komt, ik vind het even verwerpelijk. Echter ik denk dat we gerust kunnen stellen dat de Islam met veel meer zaken botst dan bijvoorbeeld het jodendom.
Edit: waarom je dit nou weer onder rechts laat vallen snap ik niet, is beetje irritant links spelletje om alles wat slecht is als rechts te bestempelen.
En dat doet men in pakweg de gemiddelde Islamistische basisschool?quote:Op woensdag 29 januari 2014 13:30 schreef Murdera het volgende:
[..]
Het gaat niet zozeer om het eigen wereldje, maar om geweld tegen alles buiten dat wereldje lijkt me.
Extreem rechts heeft niets met rechts te maken, ik noem het meestal randdebielen met een vreemde hobby.quote:Op woensdag 29 januari 2014 13:30 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Volgens mij is het begrip extreem-rechts niet zo vreemd of nieuw toch?
quote:Op woensdag 29 januari 2014 13:30 schreef 99.999 het volgende:
[..]
En dat doet men in pakweg de gemiddelde Islamistische basisschool?
quote:Op woensdag 29 januari 2014 13:25 schreef Murdera het volgende:
[..]
het lijkt me best aan te tonen dat mensen van joodse scholen beter in de gemeente opgaan en minder crimineel gedrag vertonen dan mensen van islamitische scholen, is het daarmee niet ipv discriminatie gewoon een logische keuze?
Sja...quote:Op woensdag 29 januari 2014 13:31 schreef raptorix het volgende:
[..]
Extreem rechts heeft niets met rechts te maken
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |