De chi liep los, onder leiding van n klein kind, dus either way had t beest geen kans, dan toch liever zonder tussenkomst van kindervingers....quote:Op maandag 24 februari 2014 22:01 schreef oh-oh het volgende:
Tja, niet slim van die chi eigenaar maar als je je pit niet de baas bent moet je dr ook niet mee lopen he... Aangelijnd had die chi natuurlijk helemaal geen schijn van kans.
Na Karel´s ongeluk zijn mijn honden hier op de hoek nog twee keer aangevallen door loslopende honden, die kwamen uit het niets door de struiken aanvliegen,eerste keer een Amerikaanse bul, tweede keer een jack russel, mijn honden zagen ze niet eens aankomen. Ik til Chico dan op en de rest laat ik meteen los, als ze kunnen rennen voor hun leven maken ze nog een kans imo.
Gelukkig rennen ze altijd meteen volle vaart richting huis.
Hij heeft nog steeds zijn vaste clubje vriendjes waar hij mee speelt. Maar hij kan nu echt out off the blue beginnen te grommen tegen een vreemde hond. Deed hij eerst niet erg jammer.quote:Op maandag 24 februari 2014 22:04 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Yups, mijn roedel is ook minder sociaal dan ze waren hoor, maar goed, ik laat ze ook iets minder snel tussen zo een meute los nu, dus het ligt ook aan mij.
D'r zijn ook grote honden met amper een nek.quote:Op maandag 24 februari 2014 22:03 schreef oh-oh het volgende:
Een chi heeft amper nek, dat ziet er toch niet uit?
Billy loopt wel altijd overal los maar die is stabiel en die gaat pas naar vreemde honden toe als ik hem vrij geef, anders niet. Als die niet luisterde lijnde ik hem ook aan. Simpel zat.quote:Op maandag 24 februari 2014 22:11 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
[..]
De chi liep los, onder leiding van n klein kind, dus either way had t beest geen kans, dan toch liever zonder tussenkomst van kindervingers....
Maar idd je moet alleen met een pitbull of andere grote hond gaan lopen als je ze de baas bent, en niet bang.. Als je haar vriend ziet lopen dan is die hond net een mak lammetje...
Zo sneu dat het ten koste gaat van de openheid van de honden nadat ze aangevallen zijn... Ik heb sowieso een hekel aan loslopende honden midden op straat... Mijn honden vinden t niet altijd leuk om n hond op ze te zien af komen rennen... Doe dat lekker in t bos op in t park... mensen zeggen snel, hij doet niks hoor... Nee maar misschien heeft ie een pisbui, of vind ie mijn hond irritant, heeft ie pms..interactie is tussen geen enkele hond hetzelfde...
Ik vind het geen gezicht maargoed ieder zijn ding.quote:Op maandag 24 februari 2014 22:13 schreef -CRASH- het volgende:
[..]
D'r zijn ook grote honden met amper een nek.
En daar ziet dat ook super uit.
http://halsbanden.com ?quote:Op maandag 24 februari 2014 22:13 schreef -CRASH- het volgende:
[..]
D'r zijn ook grote honden met amper een nek.
En daar ziet dat ook super uit.
In de meeste gevallen kan het niet.quote:Op maandag 24 februari 2014 22:14 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Ik vind het geen gezicht maargoed ieder zijn ding.
Kijk of je eventueel die van een grotere hond kan inkorten.
quote:
Wauw wat een kalf. Heb je een foto waar die helemaal opstaat?quote:Op maandag 24 februari 2014 22:29 schreef oh-oh het volgende:
Billy kunnen ze nooit groot genoeg zijn hoor, de andere honden![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Dino's beste vriendje is een Boerboel...quote:Op maandag 24 februari 2014 22:29 schreef oh-oh het volgende:
Billy kunnen ze nooit groot genoeg zijn hoor, de andere honden![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Srs? Ik heb die nog nooit in zo'n kleur gezienquote:
Wauw wat een prachtbeest! Volgens mij heb ik dat al eerder gezegd over die hond ^^quote:Op maandag 24 februari 2014 22:32 schreef oh-oh het volgende:
Hiero, Hannibal in volle glorie:
[ afbeelding ]
Tuurlijk ,quote:Op maandag 24 februari 2014 22:19 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Laatste keer is hij aangevallen op het strand van Texel door een herder. Hij lag al op zijn rug en die herder stopte niet. Sindsdien is het wel een beetje drama maar beetje bij beetje hoop ik dat het weer goed gaat komen. Mijn ooit zo sociale hond naar de malle moere.. Maar die hond deed dat anders nooooiiiitttt. Fijn als je hond aangevallen wordt terwijl hij gewoon bij mij liep.
quote:
Oh ja je had een tijd terug het boek "the dogs purpose" als tip gegeven ik heb hem besteldquote:Op maandag 24 februari 2014 22:41 schreef oh-oh het volgende:
Gaia nog es:
[ afbeelding ]
Billy en de beardeds![]()
[ afbeelding ]
Die beardeds en de bc kenden ze hier 10 minuten geloof ik![]()
[ afbeelding ]
ik mis DE fotoquote:
Oh jaaaaaaa. Die moet ik ook op FB hebben, dat is wel echt mijn favo van Karel met vreemde honden, even zoekenquote:Op maandag 24 februari 2014 22:50 schreef JerryLee het volgende:
[..]
ik mis DE foto![]()
met de leonberger
De ultieme Hector Malot fotoquote:Op maandag 24 februari 2014 22:51 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Oh jaaaaaaa. Die moet ik ook op FB hebben, dat is wel echt mijn favo van Karel met vreemde honden, even zoeken
Zit op een tablet, anders had ik hem er wel opgezet .quote:Op maandag 24 februari 2014 23:09 schreef oh-oh het volgende:
Gevonden op Fok!![]()
[ afbeelding ]
F&F / [centraal] honden met foto's #43
Die piercings er ook bijquote:
Nee zo een halsband ook echt niet ( vind ik ook niks bij stoer honden hoor) en dit zijn maar twee rijen studsquote:Op dinsdag 25 februari 2014 10:51 schreef Harajuku. het volgende:
[..]
Die piercings er ook bij't Is toch geen gezicht
wij haalden bloemen en plantjes bij de bloemist uit de kliko om ze aan de deuren voor 1,50 (gulden) te verkopen voor het wereld natuur fondsquote:Op dinsdag 25 februari 2014 17:45 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Hier net kleine kinders uit de straat aan de deur ja wij zijn centjes aan het inzamelen voor hondjes uit Roemenië want die hebben geen dekentje enzo. Een emmertje uit de zandbak mee om de centjes in te doen. Ik vind het zo ontzettend schattig
Ik ken de kinderen dat scheelt een hoop. Die zijn altijd wel bezig voor het een ander vaak nog met succes ookquote:Op dinsdag 25 februari 2014 18:16 schreef Nonneke het volgende:
[..]
wij haalden bloemen en plantjes bij de bloemist uit de kliko om ze aan de deuren voor 1,50 (gulden) te verkopen voor het wereld natuur fonds![]()
Als je die lieve kindjes uit je straat wat gegeven hebt hoop ik dat de zielige roemeense hondjes het ooit krijgenDie ijsberen van ons WNF iig niet
4quote:Op dinsdag 25 februari 2014 09:51 schreef oh-oh het volgende:
Op ebay staan dr wel wat hoor, maar geen drie rijen. Omdat dat gewoon niet kan
De halsband bedoel ik ookquote:Op dinsdag 25 februari 2014 10:53 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Nee zo een halsband ook echt niet ( vind ik ook niks bij stoer honden hoor) en dit zijn maar twee rijen studs
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |