Daar kan je een ban voor krijgen hè.quote:Op zondag 26 januari 2014 21:57 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ik citeer alleen Raymond van Barneveld.
nee, dan begreep je het verhaal niet, het was tof, maar wel zeg maar beetje raarquote:Op zondag 26 januari 2014 21:57 schreef Saind het volgende:
[..]
Maar dus wel jammer dat ik in grtd () moet lezen dat ik derde keuze en een trieste optie ben.
Heel jammer.
Je kan je charmes ook gerust op mannen inzetten jou kennende.quote:Op zondag 26 januari 2014 21:58 schreef GGMM het volgende:
[..]
De eerste ronde is het een man, mocht ik die overleven een vrouw.
Eigenlijk hoef ik dus maar één ronde door.
Dit boeit echt niemand.quote:Op zondag 26 januari 2014 21:58 schreef Ajacied422 het volgende:
Over 11 dagen begint de Premier League Darts weer.
Ja het is wel altijd een beetje hetzelfde ja. Vind het soms juist wel leuk dat het onderwerp van verschillende kanten wordt benaderd. Dus dat er 1 naar een winkel gaat, 1 naar een laboratorium en 1 naar een producent. Maar het is soms wel een soort van trucjequote:Op zondag 26 januari 2014 21:56 schreef Adames het volgende:
[..]
Ja alleen vallen de meeste afleveringen in 2 zinnen samen te vatten
Net ook een gezien over de lipton thee. Daar zit in het zakje allerlei kleine suikerklontjes met een theesmaak er aan. Niet alleen in de aardbeifusion thee, maar ook de gewone groene thee. Op zich wel interessant, maar dat wordt dan weer lekker 20 minuten gerekt bij een laboratorium en zo'n eigenaar van een theespeciaalzaak die dan vertelt dat zijn thee wel wat beter is.
Dat kan.quote:Op zondag 26 januari 2014 21:58 schreef JanCees het volgende:
[..]
Daar kan je een ban voor krijgen hè.
leukquote:Op zondag 26 januari 2014 21:58 schreef Ajacied422 het volgende:
Over 11 dagen begint de Premier League Darts weer.
Wist ik toen trouwens dat je jarig was? Kan het me niet echt herinnerenquote:Op zondag 26 januari 2014 21:58 schreef Adames het volgende:
[..]
nee, dan begreep je het verhaal niet, het was tof, maar wel zeg maar beetje raar
ook hebben ze constant die heerlijk naïeve vragen. de ene keer werkt dat juist goed, maar de andere keer wordt het wat zeikerig. groot punt ervan maken dat de turkse yoghurt niet daadwerkelijk in turkije wordt gemaakt.quote:Op zondag 26 januari 2014 21:58 schreef Mansjester het volgende:
[..]
Ja het is wel altijd een beetje hetzelfde ja. Vind het soms juist wel leuk dat het onderwerp van verschillende kanten wordt benaderd. Dus dat er 1 naar een winkel gaat, 1 naar een laboratorium en 1 naar een producent. Maar het is soms wel een soort van trucje
Wijfquote:Op zondag 26 januari 2014 21:57 schreef Saind het volgende:
[..]
Maar dus wel jammer dat ik in grtd () moet lezen dat ik derde keuze en een trieste optie ben.
Heel jammer.
jaquote:Op zondag 26 januari 2014 21:59 schreef Saind het volgende:
[..]
Wist ik toen trouwens dat je jarig was? Kan het me niet echt herinneren
Weet alleen nog dat al m'n whisky ineens op wasquote:Op zondag 26 januari 2014 22:00 schreef Adames het volgende:
[..]
ja
zat in de SC, zei dat ik jarig was, maar dat niemand kon langs komen en toen nodigde jij mij uit
iets te veel gedronken en dag erna verslapen voor mijn werk.
Goed van hem ja.quote:Op zondag 26 januari 2014 22:00 schreef GGMM het volgende:
[..]
Toch leuk dat iemand die rol heeft overgenomen nu Kapi er even niet is.
Arme Bossie.quote:Feyenoord dacht dit seizoen een goede kans te maken op de landstitel, maar de ploeg van trainer Ronald Koeman kreeg zaterdag met 3-2 klop van hekkensluiter ADO Den Haag. Oud-speler en analyticus Jan Boskamp baalde ontzettend van de nederlaag van ‘zijn’ Feyenoord. Volgens Boskamp was het ‘waardeloos, niet om aan te zien’.
Dat laat Boskamp weten aan Sport-Promotion. “In de eerste helft hebben ze helemaal niets gedaan”, aldus Boskamp, die dacht dat Feyenoord na de 2-2 van Graziano Pellè wel door zijn drukken. Niets was minder waar. “Ik wacht al bijna twintig jaar op de landstitel en ik denk dat ik nog even geduld moet hebben”, bromde hij.
Meer sos gebruiken, val je ook af.quote:Op zondag 26 januari 2014 22:02 schreef Saind het volgende:
Godverdomme ik ben nog steeds lam van gisteravond, ik word oud
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |