Probleem is dat ze dat niet kunnenquote:Op zaterdag 25 januari 2014 01:27 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
wat is er mis met straattaal als je gewoon ook ABN kan spreken
Wollah asaquote:Op zaterdag 25 januari 2014 01:27 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
wat is er mis met straattaal als je gewoon ook ABN kan spreken
ja we gaan toch meeten als ik nl ben, maar ik had gezegd tegen tyron dat ik dacht in herfst/winter. Maar dat was dus niet het geval. Nu is hij boos op mijquote:
Jij durft niet te meeten, ik weet het.quote:Op zaterdag 25 januari 2014 01:29 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
ja we gaan toch meeten als ik nl ben, maar ik had gezegd tegen tyron dat ik dacht in herfst/winter. Maar dat was dus niet het geval. Nu is hij boos op mij
welquote:Op zaterdag 25 januari 2014 01:29 schreef RensAjacied het volgende:
[..]
Jij durft niet te meeten, ik weet het.
Precies. En strijken. Koken. Ketting en keuken (combi van) en NIET autorijdenquote:
durf jij wel?quote:Op zaterdag 25 januari 2014 01:30 schreef RensAjacied het volgende:
[..]
Ik heb zelf nooit een FOK!er ge-meet dus
ik neem groene fakkel mee hahahahhaquote:Op zaterdag 25 januari 2014 01:31 schreef RensAjacied het volgende:
[..]
Niet met Feyenoord fans. Daar ben ik bang voor.
Is die groener dan de groene haas? Hihiquote:Op zaterdag 25 januari 2014 01:31 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
ik neem groene fakkel mee hahahahha
nee groener dan rooie marck want hij was rood ahhahahaquote:Op zaterdag 25 januari 2014 01:32 schreef RensAjacied het volgende:
[..]
Is die groener dan de groene haas? Hihi
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |