Laten we ons eerst focussen op Salzburg. Voordat je het weet kom je weer voor een verrassing te staan zoals tegen Steaua.quote:Op donderdag 23 januari 2014 18:47 schreef Dale__Cooper het volgende:
Salah (Basel) verkocht aan Chelsea. By far de beste speler van Basel ... Ajax moet echt de kwartfinales halen nu.
Dus?quote:Op donderdag 23 januari 2014 18:47 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
ik post het net een paar posts bover je.
twitter:MichaelvanPraag twitterde op donderdag 23-01-2014 om 19:30:47Ik roep @AFCAjax op om maatregelen tegen de spandoekmakers te nemen. Deze mensen mogen zich geen 'Ajacied' noemen. Horen niet in Arena thuis reageer retweet
Ja leuk Michael. En in Qatar mogen alle slaven doodvallenquote:Op donderdag 23 januari 2014 19:32 schreef Ajacied422 het volgende:
twitter:MichaelvanPraag twitterde op donderdag 23-01-2014 om 19:30:47Ik roep @AFCAjax op om maatregelen tegen de spandoekmakers te nemen. Deze mensen mogen zich geen 'Ajacied' noemen. Horen niet in Arena thuis reageer retweet
quote:‘Deze mensen mogen zich geen Ajacied noemen en horen hier niet thuis’
Ajax heeft afstand genomen van een spandoek dat woensdagavond tijdens de bekerwedstrijd tegen Feyenoord (3-1) refereerde aan een overleden supporter van de Rotterdammers. Op het spandoek van de harde kern stond de tekst 'Onze rook is rooier dan Rooie Marck'. Daarmee werd verwezen naar een supporter die afgelopen jaar overleed aan kanker.
Ajax doet afstand van dergelijk verwerpelijk gedrag, zo benadrukt de club donderdag via de officiële kanalen. "Er hing gisteren een fantastische sfeer in een wederom volle Arena. Voor ons is dit een smet op de verder goed verlopen avond", zegt directeur marketing Edwin van der Sar. "Het overgrote deel van het publiek deed nota bene in de rust nog mee aan de actie 'Sta op tegen Kanker'."
"Ik begreep dat het een reactie was op eerdere, soortgelijke gedragingen van de Rotterdamse aanhang", vervolgt Van der Sar. "Maar dat neemt niet weg dat we dit afkeuren." Michael van Praag, KNVB-voorzitter en erepreses van Ajax, heeft Ajax opgeroepen maatregelen te nemen. Hij wil dat Ajax in de toekomst voorkomt dat dit soort spandoeken getoond kunnen worden.
“Ik ben erevoorzitter van Ajax, schaam me en distantieer me van het schandalige spandoek bij #ajafey. @ajax onwaardig, respectloos stuitend!”, twitterde Van Praag donderdagavond. “Ik roep @AFCAjax op om maatregelen tegen de spandoekmakers te nemen. Deze mensen mogen zich geen 'Ajacied' noemen. Horen niet in Arena thuis.”
Alsof we verliezen van Kowet.quote:Op donderdag 23 januari 2014 20:01 schreef Heeinz het volgende:
Als we zondag niet winnen van Go Ahead jank ik ook alles bij elkaar. Wat een vreselijke club is dat zeg. Zelfde type supporters als Feyenoord
Ga ik niet vanuit maar het kan zo een keer flink misgaan als we weer niet goed aan een wedstrijd beginnenquote:Op donderdag 23 januari 2014 20:01 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Alsof we verliezen van Kowet.
Wat is er mis met Riedewald of Duarte op linksback? Frank gaat gewoon 4-3-3 spelen.quote:Op donderdag 23 januari 2014 20:17 schreef Frozen-assassin het volgende:
Tegen Kowet verwacht ik een 3-4-3 opstelling zodat Daleygod op middenveld kan blijven spelen.
Achterin gewoon Moisander - Veltman - Van Rhijn
quote:Op donderdag 23 januari 2014 20:17 schreef Frozen-assassin het volgende:
Tegen Kowet verwacht ik een 3-4-3 opstelling zodat Daleygod op middenveld kan blijven spelen.
Achterin gewoon Moisander - Veltman - Van Rhijn
Ik vond Duarte echt helemaal niksquote:Op donderdag 23 januari 2014 20:22 schreef Smoofie het volgende:
Ik hoop dat Duarte start met Bojan en Siggy.
Lang eruit geweest en speelde gisteren niet slecht.quote:Op donderdag 23 januari 2014 20:22 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Ik vond Duarte echt helemaal niks
Speelde gewoon goed de 2e helft. Eerste helft zoekende, maar dat was eigenlijk iedereen wel.quote:Op donderdag 23 januari 2014 20:22 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Ik vond Duarte echt helemaal niks
quote:Op donderdag 23 januari 2014 20:21 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Wat is er mis met Riedewald of Duarte op linksback? Frank gaat gewoon 4-3-3 spelen.
Omdat het Kowet is... Beetje meer druk naar voren kan geen kwaadquote:Op donderdag 23 januari 2014 20:21 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Waarom zouden we nu ineens 3-4-3 gaan spelen?
Mwah.. Neequote:Op donderdag 23 januari 2014 20:24 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Speelde gewoon goed de 2e helft. Eerste helft zoekende, maar dat was eigenlijk iedereen wel.
Maar dan vind jij Serero dus ook nooit goed spelen? Of hem ineens wel dan?quote:Op donderdag 23 januari 2014 20:25 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Mwah.. NeeAl die zogenaamd leuke acties.. Tuurlijk gaf hij ook wel goeie passjes, maar die geeft Serero ook.
Euhh.. Oké. Dus we gaan de hele opstelling/formatie omgooien omdat we tegen Eagles moeten? We gingen tegen Barca/Milan toch ook niet ineens 5-2-2-1 spelen? Gewoon lekker met dezelfde opstelling blijven spelen wanneer dat mogelijk isquote:Op donderdag 23 januari 2014 20:24 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
[..]
Omdat het Kowet is... Beetje meer druk naar voren kan geen kwaad
Ik vind Serero in bijna alles beter dan Duarte ja. Kan ook komen doordat Duarte niet heel veel heeft gespeeld, zeker niet met dit middenveld, dus hij zal zich eerst nog moeten bewijzen. Ben wel een fan van Serero moet ik zeggen, vooral dit seizoen.quote:Op donderdag 23 januari 2014 20:26 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Maar dan vind jij Serero dus ook nooit goed spelen? Of hem ineens wel dan?
Wat een slechte vergelijking. Barca en Milan bestrijd je het best met 4-3-3 met pressie naar voren. Tegen ploegen die al tevreden zijn met een punt zoals Kowet moet je naar mijn mening toch wat meer druk naar voren uitoefenen. Heb geen zin in een nieuwe wedstrijd zoals tegen Cambuur en Roda JC...quote:Op donderdag 23 januari 2014 20:26 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Euhh.. Oké. Dus we gaan de hele opstelling/formatie omgooien omdat we tegen Eagles moeten? We gingen tegen Barca/Milan toch ook niet ineens 5-2-2-1 spelen? Gewoon lekker met dezelfde opstelling blijven spelen wanneer dat mogelijk is
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |