Da's misschien nog wel handiger.quote:Op donderdag 23 januari 2014 11:43 schreef madco het volgende:
Je hebt anders ook rubberen moffen, die je eroverheen kunt schuiven, en dan met 2 slangen klemmen aandraait.
Heb ze zelf ook gebruikt en werkt goed, ook wel gemakkelijk mocht er zich later weer een verstopping voordoen..
Inderdaad, een glijmof. Is niet zó vreemd om toe te passen.quote:Op donderdag 23 januari 2014 11:32 schreef Woelwater het volgende:
Weet niet of het bestaat (al zegt google anders) maar een glijmof lijkt me wel logisch.
Zoiets, waar dan geen tussenschot in zit..
http://www.esano.be/nl/glijmof-ff-317297.htm
zo hoort het, en niet anders.quote:Op donderdag 23 januari 2014 19:26 schreef blomke het volgende:
Twee schuifmoffen en een sliertje afwasmiddel voor het glijden. Zo gebeurt.
Dat, het is wel slim. Zelf knel ik tie-wraps (taiwraps?) eronder, om de buis.quote:Op donderdag 23 januari 2014 19:41 schreef 4wood het volgende:
Bij een verticale pijp lijm ik nog een stukje PVC onder de mof voor 't geval ie besluit later nog wat verder te schuiven. Denk dat de kans overigens klein is, misschien is het zelfs zwaar overdreven.
Tyraps, bindbandjes.quote:Op donderdag 23 januari 2014 19:46 schreef blomke het volgende:
[..]
Dat, het is wel slim. Zelf knel ik tie-wraps (taiwraps?) eronder, om de buis.
quote:
Belgen noemen het meestal kabelbandjes of kabelbindbandjes.quote:bindbandjes.
Dan is het een expansie stuk met aan enen zijde ingaande en de andere een schuifverbinding.quote:Op donderdag 23 januari 2014 23:21 schreef Gieliovd het volgende:
Als het verticaal is, kan ook een schuimof. Praxis heeft ze.
Mooi!quote:Op zaterdag 25 januari 2014 11:12 schreef gslangen67 het volgende:
Hallo allemaal,
het werkt perfect met 2 glijmoffen! Thanks.
Groet,
Ger
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |