The Wind Rises hoop ik van Frozenquote:Op dinsdag 21 januari 2014 18:54 schreef Lemans24 het volgende:
Oh ja, Sands, wie gaat ook al weer de Oscar voor best animated film winnen?
Ik vind d'r nog steeds leuk... geen problemen met d'r..quote:Op dinsdag 21 januari 2014 18:44 schreef Robby87 het volgende:
Er was eens een dag dat Jennifer Lawrence leuk was.
Die dag ligt ver achter ons, heren.
Ik ga afwachtenquote:
Ben dan geen Sands, maar ik hoop zeker dat het niet The Croods word... DM2, Frozen of The wind rises... Maar he, ik heb geen stemquote:Op dinsdag 21 januari 2014 18:54 schreef Lemans24 het volgende:
Oh ja, Sands, wie gaat ook al weer de Oscar voor best animated film winnen?
Ik vind dat kapsel juist wel bij haar passen.quote:Op dinsdag 21 januari 2014 18:47 schreef Lemans24 het volgende:
[..]
Ik had het over de Katniss-look uiteraard. Dat blonde pixie kapsel vind ik niks.
It's alivequote:Op dinsdag 21 januari 2014 17:42 schreef picodealion het volgende:
Euh ohja, er was een fok. en een filmmeet.
Sorry mensen, ik ben idioot druk met werk de laatste tijd. Vanavond weer tot minstens 10u werken, maar ik zie dat de datumprikker al goed is gevuld.
Dus je kijkt nooit naar wie er in de series die je kijkt spelen? Toen ik zijn naam zag, had ik zoiets van "Verrek, is hij dat".quote:Op dinsdag 21 januari 2014 20:17 schreef dyonvbaal het volgende:
sh*t... ik kijk elke week The blacklist.. maar ik ken zijn naam niet eensZit hij niet in The breakfast club?
Neuh, dat vind ik niet bepaald een rede om een serie wel of niet te kijken. De namen die erin zitten. Anders zouden er maar zo weinig series zijn die ik kan kijken...quote:Op dinsdag 21 januari 2014 20:21 schreef sasquatsch het volgende:
[..]
Dus je kijkt nooit naar wie er in de series die je kijkt spelen? Toen ik zijn naam zag, had ik zoiets van "Verrek, is hij dat".
Zo bedoel ik dat niet. Als je een serie kijkt, kijk je dan niet wie er in speelt (gewoon op de titelrol)?quote:Op dinsdag 21 januari 2014 20:26 schreef dyonvbaal het volgende:
[..]
Neuh, dat vind ik niet bepaald een rede om een serie wel of niet te kijken. De namen die erin zitten. Anders zouden er maar zo weinig series zijn die ik kan kijken...
Nee, want 9 van de 10 keer zijn het volstrekt onbekenden voor me...quote:Op dinsdag 21 januari 2014 20:27 schreef sasquatsch het volgende:
[..]
Zo bedoel ik dat niet. Als je een serie kijkt, kijk je dan niet wie er in speelt (gewoon op de titelrol)?
Nee, is niet raarquote:Op dinsdag 21 januari 2014 20:39 schreef FireFox1 het volgende:
Ben ik raar als ik The Hunger Games 2 geen ruk aan vind?
Pacific Rimquote:Op dinsdag 21 januari 2014 20:45 schreef dyonvbaal het volgende:
Smaken verschillen, maar zeg niet dat je Pacific Rim dan wel goed vond
Haha, precies.quote:Op dinsdag 21 januari 2014 20:53 schreef dyonvbaal het volgende:
Limitless was zeker beter dan Pacific rim... maar 20x...
Limitlessquote:Op dinsdag 21 januari 2014 20:53 schreef dyonvbaal het volgende:
Limitless was zeker beter dan Pacific rim... maar 20x...
Eens met deze diepgaande analysequote:Op dinsdag 21 januari 2014 21:05 schreef sasquatsch het volgende:
Pacific Rim was niet goed, maar wel leuk.
Pacific Rim op eigen tv in 3D gezien, maar zonder 3D had ik er ook minder aan gevonden denk ik. De robotjes deden me wat aan Gundam Wing series denken.quote:Op dinsdag 21 januari 2014 21:06 schreef DragonFodder het volgende:
[..]
Eens met deze diepgaande analyse
Ze blijft leuk, maar voldoet als J Law niet aan mijn eisen, als Katniss wel. Vandaar dat ik me afvroeg of dat soort types ook in het echt bestaan, bij voorkeur tien jaar ouder...quote:Op dinsdag 21 januari 2014 19:32 schreef Njosnavelin het volgende:
[..]
Ik vind dat kapsel juist wel bij haar passen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |