quote:Op dinsdag 21 januari 2014 16:45 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.“Advertising is based on one thing, happiness. Happiness is the smell of a new car. It’s a billboard on the side of the road that screams reassurance that whatever you are doing is okay. You are okay.”
-Don Draper
quote:Op dinsdag 21 januari 2014 16:51 schreef SherlockHolmes het volgende:
[..]Nee, hoor niet écht, maar ik ben wel benieuw of het echt rotzooi is, want dan is het inderdaadSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
best knap van die gasten om dat zo te verkopen![]()
en ik stop met de spoilers hoor![]()
Is goed.quote:Op dinsdag 21 januari 2014 16:53 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Nee, hoor niet écht, maar ik ben wel benieuw of het echt rotzooi is, want dan is het inderdaad
best knap van die gasten om dat zo te verkopen![]()
en ik stop met de spoilers hoor
Vanavond koken in je nieuwe pannen dan weet je het meteen!quote:Op dinsdag 21 januari 2014 16:56 schreef SherlockHolmes het volgende:
[..]
Is goed.
Ik ben ook benieuwd..
Allejezus wat heb jij een haastquote:Op dinsdag 21 januari 2014 16:57 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Vanavond koken in je nieuwe pannen dan weet je het meteen!
Nog niet gezien, doe een een linkje danquote:Op dinsdag 21 januari 2014 16:59 schreef SherlockHolmes het volgende:
[..]
Allejezus wat heb jij een haast![]()
Op internet ( in het oplicht topic () staan reviews. )
ja maar, ja maarquote:Op dinsdag 21 januari 2014 16:59 schreef SherlockHolmes het volgende:
[..]
Allejezus wat heb jij een haast![]()
OPquote:Op dinsdag 21 januari 2014 17:03 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Nog niet gezien, doe een een linkje dan
quote:
quote:De politie Kennemerland waarschuwt voor een oplichter, die 'peperdure' pannensets voor een prikje verkoopt vanuit de achterbak van zijn auto. Zodra de pannen echter thuis op het vuur staan, vallen ze van ellende uit elkaar.
Ik heb ook positieve meningen gehoord!quote:
Eh? Die man zegt dat het van Solingen is, maar er staat "Authentic cook master" op"? Wil jij mijn Porsche 911 niet kopen? Ja, er staat Fiat Panda op, maar dat komt omdat ik liever niet wil patsen, da's niet netjes hč. Voor jou slechts 25.000 euro, echt een koopje want hij is 100.000 euro waard!quote:Op donderdag 3 april 2014 18:09 schreef Hiaonline het volgende:
ik heb dinsdagmiddag een man bij Gamma ontmoet!! hetzelfde verhaal. ik heb pannenset en messen gekocht voor 700 euro. Dat was een oplichter!! leugens, leugens en leugens. dat was van het merk authentiek cook master. Hij heeft verteld dat het van Solingen is maar dat klopt ook niet.zijn verhaal was dat ze van dat bedrijf zijn en van de beurs kwam. En hij mocht dit tegen BTW prijs verkopen. Maar hij moest nog naar Munche toe met de auto. Ik heb VIDEO beelden van hem want ik heb camera's in mijn huis. Kan je in deze site ook video beelden plaatsen? laat me even weten.
Inderdaad, wat is dezequote:Op donderdag 3 april 2014 20:45 schreef Urnotindangr het volgende:
wtf is datt voor tiltende link in de op, 5sec lezen en hij gaat ineens naar een of andere site
Nou ja, hij mag ze verkopen voor dat geld. Hij mag alleen geen onwaarheden vertellen over het product.quote:Op donderdag 3 april 2014 18:09 schreef Hiaonline het volgende:
ik heb dinsdagmiddag een man bij Gamma ontmoet!! hetzelfde verhaal. ik heb pannenset en messen gekocht voor 700 euro. Dat was een oplichter!! leugens, leugens en leugens. dat was van het merk authentiek cook master. Hij heeft verteld dat het van Solingen is maar dat klopt ook niet.zijn verhaal was dat ze van dat bedrijf zijn en van de beurs kwam. En hij mocht dit tegen BTW prijs verkopen. Maar hij moest nog naar Munche toe met de auto. Ik heb VIDEO beelden van hem want ik heb camera's in mijn huis. Kan je in deze site ook video beelden plaatsen? laat me even weten.
Hoezo ben je er in getrapt? Heb je niet gewoon een pannenset gekocht?quote:Op zondag 22 november 2015 13:28 schreef wiekoh het volgende:
Ook ik ben er in getrapt 19 november 2015. Amc pannenset gekocht voor 150¤.Is er iemand die de pannen langer gebruikt heeft en mij kan vertellen of ze goed blijven en niet snel uiteen vallen?
Door de reacties van vorige schrijvers heb ik het idee dat ik een slechte set pannen heb gekocht. Daarom wil ik graag weten of er mensen zijn met ervaring hebben met dezelfde pannen.quote:Op zondag 22 november 2015 16:08 schreef deezler het volgende:
[..]
Hoezo ben je er in getrapt? Heb je niet gewoon een pannenset gekocht?
Een korte zoektocht op internet levert pannensets op die qua prijs variëren tussen 70 euro en bijna 1000 euro. 150 euro lijkt me dan te weinig om te spreken van ergens in getrapt zijn. U heeft gewoon een pannenset gekocht. De kwaliteit daarvan had u moeten beoordelen voordat u de set kocht. Dat u dat blijkbaar niet gedaan heeft kunt u moeilijk de verkopende partij verwijten.quote:Op zondag 22 november 2015 17:30 schreef wiekoh het volgende:
[..]
Door de reacties van vorige schrijvers heb ik het idee dat ik een slechte set pannen heb gekocht. Daarom wil ik graag weten of er mensen zijn met ervaring hebben met dezelfde pannen.
Bedankt, door jou heb ik een topique uit 2014 zitten lezen.quote:Op maandag 30 januari 2017 17:00 schreef Pietverdriet het volgende:
Het is een soort pannensetje wat je bij de lidl/aldi koopt voor 4 tientjes als ze het in de aanbieding hebben zo te zien. Op zich niets verkeerds aan maar als je er meer dan 6 tientjes voor geeft betaal je teveel.
Waarom zijn mensen bereid honderden euros te betalen voor een onbekend merk pannen en messen?
En? Is toch heerlijk leesvoer over hoe stupide mensen zijnquote:Op maandag 30 januari 2017 17:11 schreef bmp80 het volgende:
[..]
Bedankt, door jou heb ik een topique uit 2014 zitten lezen.
Dat is wel weer zo, het leuke was dat er elke zes maanden weer een reactie bij kwam van iemand die er ook ingetuind was.quote:Op maandag 30 januari 2017 17:19 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
En? Is toch heerlijk leesvoer over hoe stupide mensen zijn
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |