Ja, beetje jaloezie in sommige gevallen is normaal, menselijk en gezond.quote:Op maandag 20 januari 2014 16:59 schreef Laura.b het volgende:
[..]
Als je jaloers bent moet je wel tokkie zijn ja idd klopt
Herken ik mezelf niet echt in. Vroeger was dat wel zo, maar tegenwoordig heb ik daar eigenlijk gewoon vrede meequote:Op maandag 20 januari 2014 16:08 schreef snakelady het volgende:
[..]
Mannen zijn sneller jaloers op materiele zaken, zoals een mooie auto, een goede baan, of op die gozer die alle meiden kan krijgen.
Jaloezie is voor losers.quote:Op maandag 20 januari 2014 16:08 schreef snakelady het volgende:
[..]
Mannen zijn sneller jaloers op materiele zaken, zoals een mooie auto, een goede baan, of op die gozer die alle meiden kan krijgen.
Jaloezie is een heel menselijke reactie. Op zich is er niks mis mee. Voor mij is een negatieve emotie een signaal dat er (wat persoonlijke ontwikkeling betreft) nog steeds ergens aan te werken valtquote:
Dat het menselijk is maakt het niet minder triest.quote:Op maandag 20 januari 2014 17:33 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Jaloezie is een heel menselijke reactie. Op zich is er niks mis mee. Voor mij is een negatieve emotie een signaal dat er (wat persoonlijke ontwikkeling betreft) nog steeds ergens aan te werken valt
Emoties onderdrukken is een big mistakequote:Op maandag 20 januari 2014 17:34 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Dat het menselijk is maakt het niet minder triest.
Jaloezie is gewoon een in en in trieste emotie, dat je zoveel mogelijk moet onderdrukken en zeker niet moet laten merken. jaloerse mensen zijn namelijk erg hinderlijk.
1: Dat is enkel en alleen met verdriet en woede zo. jaloezie kun je heel makkelijk onderdrukken, juist omdat het niet een blijvend iets is.quote:Op maandag 20 januari 2014 17:36 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Emoties onderdrukken is een big mistake
En dat jij ze hinderlijk vindt, zegt meer over jouzelf btw
1. Daarin verschillen we dan van mening, niks aan de hand verder toch?quote:Op maandag 20 januari 2014 17:38 schreef theunderdog het volgende:
[..]
1: Dat is enkel en alleen met verdriet en woede zo. jaloezie kun je heel makkelijk onderdrukken, juist omdat het niet een blijvend iets is.
is het wel blijvend dan is het verstandig om een psycholoog te zoeken.
2: Uh ?
jij hebt nooit een relatie gehad met n man denk ik...quote:Op maandag 20 januari 2014 16:07 schreef DEVIEZEMAN. het volgende:
[..]
toch wel een heel stuk minder...
Maar ik denk dat mannen bijv slechter tegen hun verlies kunnen dan vrouwen (beetje meer prestatie gericht).
Vriendschapsrelatie met een man is toch ook een relatie?quote:Op maandag 20 januari 2014 17:52 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
jij hebt nooit een relatie gehad met n man denk ik...
Maar goed, dat is dan weer anders
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
1: Je mag best valide argumenten aanbrengen, het is namelijk een discussieforum.quote:Op maandag 20 januari 2014 17:43 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
1. Daarin verschillen we dan van mening, niks aan de hand verder toch?
2. It's true
Laat ik wel aan een ander over (niet rot bedoeld overigens)quote:Op maandag 20 januari 2014 19:07 schreef theunderdog het volgende:
[..]
1: Je mag best valide argumenten aanbrengen, het is namelijk een discussieforum.
2: Verklaar je nader ?
Waarom laat je dat aan een ander over ?quote:Op maandag 20 januari 2014 19:08 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Laat ik wel aan een ander over (niet rot bedoeld overigens)
Ik irriteer me niet aan jaloezie (of in elk geval lang niet de mate waarin jij je daaraan irriteert). Enig idee waar dat aan kan liggen?quote:Op maandag 20 januari 2014 19:09 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Waarom laat je dat aan een ander over ?
Ik snap je niet man.
Ik irriteer mij ook niet aan de emotie jaloezie an sich, ik kan mij alleen wel irriteren aan mensen die dat heel duidelijk laten merken.quote:Op maandag 20 januari 2014 19:11 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Ik irriteer me niet aan jaloezie (of in elk geval lang niet de mate waarin jij je daaraan irriteert). Enig idee waar dat aan kan liggen?
Zelf vind ik het juist tof als mensen duidelijk laten merken dat ze jaloers zijn. Beter dan mensen die behoorlijk jaloers zijn, maar het proberen te verkroppen want bloed kruipt waar het niet gaan kan.quote:Op maandag 20 januari 2014 19:14 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Ik irriteer mij ook niet aan de emotie jaloezie an sich, ik kan mij alleen wel irriteren aan mensen die dat heel duidelijk laten merken.
Als je jaloers bent wil dat nog niet zeggen dat je geen rekening meer met anderen hoeft te houden.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |