Nu nog even kijken of hij ook weer kan scoren. Komt goed denk ik.quote:
Ruiz hapte ook niet een klein beetje als ik hem zo terugzie, mooie comebackquote:
Moet lukken, woensdag om te beginnen.quote:Op maandag 20 januari 2014 17:03 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Nu nog even kijken of hij ook weer kan scoren. Komt goed denk ik.Hij moet wel weer minimaal aan zijn aantal van vorig seizoen komen, 10 gols.
Ik kom niet meer bijquote:Op maandag 20 januari 2014 17:48 schreef Enchanter het volgende:
Weet niet op deze al geplaatst was
[ afbeelding ]
Denk het niet.quote:Op maandag 20 januari 2014 17:48 schreef Enchanter het volgende:
Weet niet op deze al geplaatst was
[ afbeelding ]
Raap me opquote:Op maandag 20 januari 2014 17:48 schreef Enchanter het volgende:
Weet niet op deze al geplaatst was
[ afbeelding ]
Heldquote:Op maandag 20 januari 2014 17:54 schreef PeeJie_ het volgende:
http://www.at5.nl/artikel(...)elden-we-heel-slecht
Baas.
quote:Op maandag 20 januari 2014 17:48 schreef Enchanter het volgende:
Weet niet op deze al geplaatst was
[ afbeelding ]
quote:Op maandag 20 januari 2014 17:54 schreef PeeJie_ het volgende:
http://www.at5.nl/artikel(...)elden-we-heel-slecht
Baas.
Pisveequote:Op maandag 20 januari 2014 17:54 schreef PeeJie_ het volgende:
http://www.at5.nl/artikel(...)elden-we-heel-slecht
Baas.
De duels tussen Boilesen en Ruiz deden mij denken aan de kampioenswedstrijd op 15 mei 2011. Daar was Boilesen ook erg goed en glipte hij als een aal overal doorheen.quote:
Heel fijn dat hij weer terug is. Fit is hij gewoon de beste linksback van de eredivisie. Al lopen er niet heel veel rond.quote:
Zeker.quote:Op maandag 20 januari 2014 22:13 schreef Ramboetan het volgende:
[..]
Heel fijn dat hij weer terug is. Fit is hij gewoon de beste linksback van de eredivisie. Al lopen er niet heel veel rond.
Bron: AT5quote:Ajax heeft al een aantal kaarten voor het bekerduel met Feyenoord aanstaande woensdag geblokkeerd, dat laat de club aan AT5 weten.
'Via internet en langs andere kanalen bereikten ook ons berichten dat een aantal kaarten wellicht in verkeerde handen zijn gekomen. Om die reden zijn enkele kaarten geblokkeerd of is contact geweest met de mensen op wiens clubcard deze kaarten zijn aangeschaft', aldus Ajax.
In de voorverkoop was het eerst mogelijk twee kaarten per clubcard te kopen. Dat is nu niet meer het geval. Op een paar honderd kaarten na is het stadion volledig uitverkocht.
quote:Ajax-lid uit functies gezet om misbruikbeschuldiging
Ajax heeft het prominente clublid dat werd beschuldigd van seksueel misbruik uit al zijn functies ontheven. Het besluit is volgens Ajax 'in gezamenlijk en goed overleg' genomen.
De vrijwilliger, die ruim dertig jaar vele belangrijke functies bij Ajax vervulde en vaak in aanraking kwam met jonge spelers, kreeg vorig jaar al een kleedkamerverbod. Ook mocht hij geen enkel direct contact meer hebben met spelers en jeugdspelers. Mail-, sms- en telefoonverkeer met voetballers werd hem verboden. Daarnaast raakte hij taken kwijt, zoals het instrueren van de ballenjongens.
'Risicobron'
De zaak kwam aan het rollen nadat een oud-speler ruim een jaar geleden onder ede had verklaard dat hij seksueel was misbruikt door de man. Ajax schakelde daarop een onderzoeksbureau in. Dat constateerde volgens de clubleiding dat 'de aanvankelijke melding over seksuele handelingen met een minderjarige Ajax-speler niet juist was gebleken'. Het bureau concludeerde niettemin dat de vrijwilliger 'een risicobron' was en dat hij zich schuldig had gemaakt aan verschillende vormen van 'grensoverschrijdend gedrag'.
Bij Ajax ontstond grote onrust omdat hij zich niet aan de gedragsregels zou houden, meldde de Volkskrant in december. In september eisten Wim Jonk en Dennis Bergkamp, leden van het technisch hart van de club, in een brandbrief dat de man per direct werd verwijderd van het jeugdcomplex. De clubleiding weigerde dit meermaals.
'Gezamenlijke beslissing'
Nu verliest hij alsnog al zijn functies. 'Afgelopen week is met de man gesproken over zijn positie', aldus Ajax. 'Nadat de zaak in de publiciteit is gekomen, is er niet veel veranderd in de situatie. Er zijn er geen nieuwe meldingen binnengekomen over hem. Wel heeft Ajax zich afgevraagd of het wenselijk was om door te gaan. Vanuit Ajax is besloten dat dat niet wenselijk was. Maar het was een gezamenlijke beslissing; hij was het ermee eens.'
Het clublid laat via advocaat Diederik Oolbekkink weten dat hij zich kan vinden in het besluit, maar dat hij zich 'nimmer schuldig heeft gemaakt aan seksueel ontoelaatbaar gedrag'. Zijn identiteit is bekend bij de Volkskrant, maar wordt vanwege zijn privacy niet bekendgemaakt. Volgens Oolbekkink stelt zijn cliënt zich op het standpunt dat het onderzoek hem op het punt van seksueel misbruik vrijspreekt en is hij 'onherstelbaar beschadigd'.
'Delicate kwestie'
Ajax wil het besluit niet verder toelichten. 'Dat komt ook doordat het zo'n delicate kwestie is', aldus de woordvoerder. De vrijwilliger mag wel op het jeugdcomplex blijven komen en blijft lid van de club.
Dat was bij Depay ook. Kijken hoe snel Van Rhijn er van kan leren.quote:Op dinsdag 21 januari 2014 09:38 schreef Heeinz het volgende:
Zie dat Boëtius waarschijnlijk toch mee kan doen morgen. Die gaat de avond van z'n leven hebben tegen Van Rhijn
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |