Nee, diegene was nog 10x meer desperate dan ik, en zo overtuigend niet mijn type dat ik echt een omgwtf momentje had wat voor verkeerde inschatting sommige mensen kunnen maken. Opleiding zegt lang niet alles, maar om bij iemand met een in leesbaar Nederlands geschreven profiel en HBO denkniveau aan te komen met compleet verkracht Nederlands en een basisschool-niveau...quote:Op maandag 20 januari 2014 16:36 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Toch wel jammer. Ooit zelf gespeeddate en vond de info over hoeveel anderen 'ja' hebben gezegd vooral gewoon interessant. Kijken of je inschatting klopte
[..]
Kijk aan.. toch in trek. helaas alleen niet wat je echt wilde
Ik vind ze niet onaantrekkelijk nee.quote:Op maandag 20 januari 2014 16:41 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Ik mag hopen dat hij de vrouw in kwestie in ieder geval aantrekkelijk vond en/of beetje interessant. Anders is het wel erg kansloos
Natuurlijk hoeven je wensen niet heel hoog te zijn bij een ONS.. maar enkel voor een "dan heb ik iig seks" .. daar ben ik niet zo van.. er mag wel iets meer zijn dan dat.
Of hij heeft gewoon een totaal andere smaak dan jij.. dat zou ook kunnen.. toch, misschien?quote:Op maandag 20 januari 2014 16:42 schreef Kaneelstokje het volgende:
Als ik zie/lees/hoor wie je daar allemaal onder rekent, geloof ik gewoon niet dat je veel onderscheid maakt.
Daar gaat het niet om, dit klinkt wel een beetje lomp.quote:
Ik maak maar zat onderscheid hoor.quote:Op maandag 20 januari 2014 16:42 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Ik neem je het ook helemaal niet kwalijk.
Het is meer dat ik mijn vraagtekens heb bij het feit dat je zegt dat je alleen echt leuke vrouwen zou willen daten/geven. Nu.
Als ik zie/lees/hoor wie je daar allemaal onder rekent, geloof ik gewoon niet dat je veel onderscheid maakt.
quote:
Tja ik moet toch een punt maken. Dan ga ik niet subtiel doen.quote:Op maandag 20 januari 2014 16:43 schreef Fascination het volgende:
[..]
Daar gaat het niet om, dit klinkt wel een beetje lomp.
quote:Op maandag 20 januari 2014 16:43 schreef Weissman het volgende:
Ik volg het niet helemaal. Heeft taxie nou een trio gehad met huppel en cue ?
Zeg me niet dat je het al vergeten bentquote:
Dat zonder meer. Maar gelukkig weet Faxie wel waar ik het over heb.quote:Op maandag 20 januari 2014 16:43 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Of hij heeft gewoon een totaal andere smaak dan jij.. dat zou ook kunnen.. toch, misschien?
Oké.quote:
Hoe kom jij hier eigenlijk verzeild? Je kwam bij de 25+'ers meets toch niet als een moeilijk versierend type overquote:Op maandag 20 januari 2014 16:43 schreef Weissman het volgende:
Ik volg het niet helemaal. Heeft taxie nou een trio gehad met huppel en cue ?
Soort vanquote:Op maandag 20 januari 2014 16:46 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Dat zonder meer. Maar gelukkig weet Faxie wel waar ik het over heb.
[..]
Oké.
Wil je nou zeggen dat het niet geen leuke ervaring was met Faxie?quote:
Ik ''versier'' idd niet zo moeilijk zoals jullie het hier bedoelen. Maar waar baseer je die mening op?quote:Op maandag 20 januari 2014 16:46 schreef Blind_Guardian het volgende:
Hoe kom jij hier eigenlijk verzeild? Je kwam bij de 25+'ers meets toch niet als een moeilijk versierend type over
Heb die kerel nooit gemeetquote:Op maandag 20 januari 2014 16:53 schreef Weissman het volgende:
Wil je nou zeggen dat het niet geen leuke ervaring was met Faxie?
Over je post dat je bent weggelopen nadat ze vriendelijk lachte? ja dat het stom wasquote:Op maandag 20 januari 2014 16:54 schreef kingtoppie het volgende:
Hmm, niemand een opmerking over mijn post
Oh, okquote:
Roddels zijn belangrijker, pal. Wat wil je horen over je post ? Je weet zelf al wat er aan de hand isquote:Op maandag 20 januari 2014 16:54 schreef kingtoppie het volgende:
Hmm, niemand een opmerking over mijn post
Op basis van je "social skills" tijdens de meetsquote:Op maandag 20 januari 2014 16:53 schreef Weissman het volgende:
[..]
Ik ''versier'' idd niet zo moeilijk zoals jullie het hier bedoelen. Maar waar baseer je die mening op?
Oh ik vond dat niet zo stom, ik ging weg en kon haar nog even snel een ego boost gevenquote:Op maandag 20 januari 2014 16:55 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Over je post dat je bent weggelopen nadat ze vriendelijk lachte? ja dat het stom was
Of heb ik een post gemist?
quote:Op maandag 20 januari 2014 15:15 schreef kingtoppie het volgende:
Ahjah.
Mijn issues op het moment:
- Onzeker over het feit dat ik geen ervaring heb, dit zorgt voor negatieve gevoelens i.p.v. gevoelens waar ik enthousiast van word en meer ga ondernemen.
- Niet een vrouw als lustobject kunnen zien en ook niet als emotioneel interessant dat ik er echt voor wil gaan als ik haar niet ken, ik wil heel graag een meisje leuk vinden en er een leuke tijd mee hebben maar die gevoelens die zijn in de realiteit dus niet aanwezig als ik onder de vrouwen ben.
Ik denk dat ik over deze 2 punten anders moet gaan nadenken, op een manier dat ik enthousiast word om eigenlijk eens een stap verder te komen.
Naja een beetje handvaten om positiever te denken over dat ''feit''quote:Op maandag 20 januari 2014 16:56 schreef Weissman het volgende:
Wat wil je horen over je post ? Je weet zelf al wat er aan de hand is
Nouja de combinatie vanquote:Op maandag 20 januari 2014 17:01 schreef kingtoppie het volgende:
Naja een beetje handvaten om positiever te denken over dat ''feit''
En hoe ik dan over vrouwen moet denken.. Als ik er individueel niet zo heel snel van warmloop.. Of dat normaal is en dat iedereen dat heeft en of ik daar gewoon schijt aan moet hebben? Ik weet het niet?
Moet ik al een date proberen te vragen als er de kleinste potentie in zit? Of een nummer? Voor mijn gevoel hoeft het allemaal niet maar als ik erover nadenk wil ik ook weer graag eens wat meer leuke ervaringen met vrouwen.
Ik ben opgegroeid met 3 zussen, als man wordt je dan gedrilled hoe zij willen dat een ideale man doet (waar ze uiteraard zelf natuurlijk helemaal niet op vallen, wat ze denken te willen en waar ze op vallen verschilt nogal vaak bij vrouwen)quote:Op maandag 20 januari 2014 17:06 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Nouja de combinatie van
- vrouwen seksueel niet interessant vinden voordat je kent
en - vrouwen niet snel interessant vinden
is niet echt een handige combinatie natuurlijk. Er blijven dan weinig vrouwen over.
Waarom zou je bij een klein beetje potentie geen nummer vragen? Kan nooit kwaad, kan enkel wat brengen.
Als je iets wil van vrouwen, ervaring, seks, liefde. Dan zal je er toch echt tijd en moeite in moeten steken.
Je kan het zien als een uitdaging en dat het leuk is om nieuwe dingen te ervaren enzo.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |