ik zit te kijken voor een nieuw huis, de prut voor erin heb ik welquote:Op maandag 20 januari 2014 02:56 schreef BBQSausage het volgende:
Ik zit te kijken hoeveel ik moet sparen om m'n huis te kunnen inrichten met ikeaprut.
Ook heel belangrijk, ook even geen breaking bad voor mij dus.
Ik heb ook nog geen huis, maar dat komt dan wel.quote:Op maandag 20 januari 2014 02:57 schreef Cosmo. het volgende:
[..]
ik zit te kijken voor een nieuw huis, de prut voor erin heb ik wel
Ja, ik keek een paar dagen geleden maar het was zo wazig dat ik dacht: nja, zal wel. Vandaar dat ik het vroeg.quote:Op maandag 20 januari 2014 02:53 schreef FL_Freak het volgende:
[..]
Het was voor mij ook vrij lastig en ik heb de serie zelfs helemaal gezien, kun je nagaan
Cosmo en Wanda 😍quote:Op maandag 20 januari 2014 02:57 schreef Cosmo. het volgende:
[..]
ik zit te kijken voor een nieuw huis, de prut voor erin heb ik wel
je moet eigenlijk alles wel hebben gezien en dan op internet kijkenquote:Op maandag 20 januari 2014 02:58 schreef Laura.b het volgende:
[..]
Ja, ik keek een paar dagen geleden maar het was zo wazig dat ik dacht: nja, zal wel. Vandaar dat ik het vroeg.
ik heb wel 1, maar ik wil weg uit amsterdamquote:Op maandag 20 januari 2014 02:58 schreef BBQSausage het volgende:
[..]
Ik heb ook nog geen huis, maar dat komt dan wel.
waarheenquote:Op maandag 20 januari 2014 02:59 schreef Cosmo. het volgende:
[..]
ik heb wel 1, maar ik wil weg uit amsterdam
Ik moet sowieso nog even doorsparen. Met een beetje geluk eind dit jaar dat ik het huis eindelijk uit ga.quote:Op maandag 20 januari 2014 02:59 schreef Cosmo. het volgende:
[..]
ik heb wel 1, maar ik wil weg uit amsterdam
iets eromheen, zaandam purmerend hoofddrop etcquote:
Minder? Meer juist.quote:Op maandag 20 januari 2014 03:01 schreef FL_Freak het volgende:
Ik wil zo graag op mezelf maar nog lang geen geld en als je eenmaal op jezelf bent kun je zoveel minder leuke dingen doen.
Als je verstandig met je geld omgaat kan dat ook wel als je op jezelf woont.quote:Op maandag 20 januari 2014 03:04 schreef FL_Freak het volgende:
[..]
Ik woon nog thuis dus ik kan bij wijze vermogen aan geld uitgeven.
en dan krijgt je van de nuon een rekening van 1300 euro voor gas, yeyquote:Op maandag 20 januari 2014 03:05 schreef BBQSausage het volgende:
[..]
Als je verstandig met je geld omgaat kan dat ook wel als je op jezelf woont.
Nice.quote:Op maandag 20 januari 2014 03:09 schreef Cosmo. het volgende:
[..]
en dan krijgt je van de nuon een rekening van 1300 euro voor gas, yeydie fout liet me erg schriikken
misschienquote:Op maandag 20 januari 2014 03:10 schreef FL_Freak het volgende:
cosmo werk je nog steeds in een winkel?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |