Gewoon Allard en co niet betalen, kom je ook niet op TV.quote:Op woensdag 15 oktober 2014 19:35 schreef Impry het volgende:
Rustig aan starten doe je niet in een Dakar waar na elke proef RTL GP met een microfoon onder je neus staat en elke sponsor achter z'n PC zit te F5-en.
Omdat je dat al vantevoren weet? Als hij mini al heeft dan zijn de verblijfkosten, inschrijfkosten en verschepingskosten klein bierquote:Op woensdag 15 oktober 2014 21:37 schreef Impry het volgende:
Waarom zou je al die kosten maken als de kans groot is dat je na 2 of 3 dagen er uit ligt omdat de druk te hoog is?
onzin. Er is meer aandacht voor Dakar dan RTL alleen. VM weet ook zonder RTL7 uitstekend zelf aandacht te genereren. Impry is bijvoorbeeld ook niet mee omdat hij zo'n aardige jongen is, maar omdat ie geniaal beeldmateriaal levert...quote:Op woensdag 15 oktober 2014 23:46 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Als je Allard niet betaald heb je 0 aandacht
Wel aandoenlijk die wereldvreemdheid
Omroep brabant is er ook, maar voor je eigen homemade beeldmateriaal is er nu niet bepaald veel drukquote:Op woensdag 15 oktober 2014 23:52 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
onzin. Er is meer aandacht voor Dakar dan RTL alleen. VM weet ook zonder RTL7 uitstekend zelf aandacht te genereren. Impry is bijvoorbeeld ook niet mee omdat hij zo'n aardige jongen is, maar omdat ie geniaal beeldmateriaal levert...
Net alsof de sponsoren het feest betalenquote:Op donderdag 16 oktober 2014 06:55 schreef Impry het volgende:
De druk komt niet door hoeveel je op beeld komt, via welk kanaal dan ook. Maar komt door mensen in je omgeving die een bepaalde prestatie verwachten, de sponsoren met name.
Zij volgen de rally via de media en zien niet graag voor het derde jaar op rij een team wat na twee dagen naar huis gaat.
Dat zal het zijn maar gelukkig mag ik er wel een mening over hebben, En het blijft een zwaktebod. Als sponsor weet je dan zeker genoeg.quote:Op donderdag 16 oktober 2014 11:15 schreef Impry het volgende:
Het is goed DiegoJe weet duidelijk niet hoe het team in elkaar steekt (en dat is logisch), dus heeft ook geen zin om er verder over te discussiëren.
Die sponsoren dan toch wel, maar dan zijn het ook geen sponsors meerquote:Op donderdag 16 oktober 2014 12:09 schreef Impry het volgende:
De sponsors zijn bedrijven waar ze het hele jaar handel mee drijven.
Geen Red Bull oid die gewoon een team uitkiest waar ze een goed gevoel bij hebben.
Daarom kunnen ze het niet maken om voor die sponsors opnieuw slecht te presteren.
Ben ik nou al die jaren zo naďef geweest, denkende dat het gewoon sportverslaggeving was?quote:Op woensdag 15 oktober 2014 20:42 schreef Alexxxxx het volgende:
Impry heeft 1 heel gigantisch argument: de kosten. Vergis je niet in de kosten van Le Dakar (of van die microfoon onder je neus, of zelf meedoen aan de preproloog).
Ja. Is het je niet opgevallen dat sommige deelnemers heel vaak in beeld komen en sommigen amper? Terwijl die laatkomers soms uren of een dag later binnen zijn dan de vroege vogels, en RTL dus meer dan tijd genoeg had om die vroege vogels te interviewen?quote:Op zondag 19 oktober 2014 12:20 schreef Coelho het volgende:
[..]
Ben ik nou al die jaren zo naďef geweest, denkende dat het gewoon sportverslaggeving was?
op sites als rallymaniacs wel. op rtl niet, dat is ingekochte reclametijd.quote:Op zondag 19 oktober 2014 12:20 schreef Coelho het volgende:
[..]
Ben ik nou al die jaren zo naďef geweest, denkende dat het gewoon sportverslaggeving was?
Zanger Rinus?quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 16:32 schreef Alexxxxx het volgende:
volgende week is de presentatie van het Maxxis team, ze rijden dit jaar mee met 2 buggy's, 2 quads, 1 motor en 1 racetruck. De eerste buggy wordt bestuurd door Tim Coronel. De tweede bestuurder is volgens het persbericht verrassend.
Verrek verrek verrek, ik snap niets van de Iritrack!quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 17:21 schreef Barcaconia het volgende:
Akker akker akker met Ramona op naar Dakar.
Why?quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 19:34 schreef TargaFlorio het volgende:
Aso, aso, aso, ik wordt helemaal gek van ASO.
4 november.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 17:42 schreef MrBanaan1 het volgende:
Gaaf!
Weet trouwens iemand wanneer die Dakar gids weer komt?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |