Je had dus een afwijkende situatie waarvoor een ander pad nodig was. Wat ik bedoel is dat je voedingen niet moet beperken (mag maar om de 3 uur of maximaal vijftien minuten, bijvoorbeeld). Jij moest kijken of je aan genoeg voedingsmomenten kwam ipv "te veel".quote:Op zaterdag 18 januari 2014 21:25 schreef LadyBlack het volgende:
E
[..]
Dat was ook de instelling waarmee ik erin ging, maar wat kan het anders lopen.... ik had een kind dat niet wakker werd (en niet omdat ze geen honger had want ze bleek nauwelijks wat binnen te krijgen en af te vallen), en zelf nauwelijks stuwing, dus ik kon echt niet voelen welke borst aan de beurt was.
Ik zat ook zo op een roze wolk / was suf door 's nachts elke 3 uur een wekker, dat ik mijn schriftje écht nodig had om me te herinneren wanneer ze nog had gedronken en aan welke kant.
Maargoed, een elastiekje aan je bh-bandje knopen kan ook. Een app heb ik op den duur geïnstalleerd, maar ik vergat m elke keer te gebruiken
Ik wilde net een reactie gaan typen met excuus; ik heb altijd zo'n hekel aan posts met "ja maar bij MIJ...." en nou doe ik t zelf ookquote:Op zondag 19 januari 2014 10:24 schreef WupWup het volgende:
[..]
Je had dus een afwijkende situatie waarvoor een ander pad nodig was. Wat ik bedoel is dat je voedingen niet moet beperken (mag maar om de 3 uur of maximaal vijftien minuten, bijvoorbeeld). Jij moest kijken of je aan genoeg voedingsmomenten kwam ipv "te veel".
Toch wel lastig als je kind een uur of vier niet piept en je zo'n stuwing hebt dat ie niet meer aangehapt krijgt, ook na wat handkolven.quote:Op zaterdag 18 januari 2014 16:55 schreef WupWup het volgende:
Weet je, probeer het jezelf vooral niet te moeilijk te maken. Heeft het kind honger? Dan aan de borst. Niet op de klok kijken, niet eens over nadenken. Piepen = voeden.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |