Ohquote:Op vrijdag 17 januari 2014 16:16 schreef Toekito het volgende:
[..]
dat je mij vroeg sommige grappen/grollen achterwegen te laten.
wat ik volkomen snap btw en respecteer
Maar je noemt zo'n bedrijf toch niet Piempie BV of zo, maar iets CV-neutralers? Al heb ik me nooit verdiept in de BV's achter dat soort werkzaamheden, dus misschien ook welquote:Op vrijdag 17 januari 2014 17:29 schreef IrishBastard het volgende:
Oh, en dat CV stuk gaat dus meer om het feit dat bedrijven de aanname kunnen doen dat je dus achter bepaalde content staat. Zou voor mij een serieuze reden zijn niet bij zo'n bedrijf te gaan werken. Je vaardigheden zullen niet anders zijn, maar je kunt gemakkelijk in een hokje geplaatst worden en dus niet meer uitgenodigd
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik heb toch best wel wat jaartjes in die straat gewoond.
Volgens mij is het 1 van de begeleid wonen huizen in die straat
[ Bericht 21% gewijzigd door Laysa op 17-01-2014 18:47:05 ]
quote:Op vrijdag 17 januari 2014 18:41 schreef Laysa het volgende:
Ik vraag me af wat er gebeurd isSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik heb toch best wel wat jaartjes in die straat gewoond.
Volgens mij is het 1 van de begeleid wonen huizen in die straatDat weten ze blijkbaar nog niet goed.
Most people don't listen with the intention to understand, they listen with the intention to reply.
<a href="http://bijenzonderzorgen.nl/" target="_blank" rel="nofollow">http://bijenzonderzorgen.nl/</a> beslist geen BIJ-zaak!
in ieder geval niks met gas....alles is elektrisch ivm duurzaamheidquote:Op vrijdag 17 januari 2014 18:50 schreef Rewimo het volgende:
[..]
Ik vraag me af wat er gebeurd isDat weten ze blijkbaar nog niet goed.
Met die informatie kunnen wij niet zoveel, Saraquote:Op vrijdag 17 januari 2014 18:58 schreef sararaats het volgende:
op het werk hangt een verkeerde lijst
ik sta er niet op terwijl ik op mijn lijst wel opsta maar soit, ik vraag het zondag aan de verantwoordelijke.quote:Op vrijdag 17 januari 2014 19:02 schreef Rewimo het volgende:
[..]
Met die informatie kunnen wij niet zoveel, Sara
Dan ben je best wel dun of niet?quote:Op vrijdag 17 januari 2014 19:30 schreef Kper_Norci het volgende:
Bij het boodschappen doen een goedkope weegschaal gekocht, ben altijd benieuwd naar hoeveel Sjors en Sjimmie wegen, vooral omdat Sjors altijd de dikke wordt genoemdMaar niks is minder waar, Sjors is 5,8 kilo en Sjimmie 4,8, prima gewicht voor Britjes. Maar Sjors lijkt dus echt gewoon 2 kilo zwaarder dan ie is
![]()
Zelf 77,6, maar dat was met kleren aan en net na het eten en ik moest daarna ook nog poepen, dus dat dat maakt het allemaal zwaarder![]()
Britten ogen meestal een stuk zwaarder dan ze zijnquote:Op vrijdag 17 januari 2014 19:30 schreef Kper_Norci het volgende:
Bij het boodschappen doen een goedkope weegschaal gekocht, ben altijd benieuwd naar hoeveel Sjors en Sjimmie wegen, vooral omdat Sjors altijd de dikke wordt genoemdMaar niks is minder waar, Sjors is 5,8 kilo en Sjimmie 4,8, prima gewicht voor Britjes. Maar Sjors lijkt dus echt gewoon 2 kilo zwaarder dan ie is
![]()
Zelf 77,6, maar dat was met kleren aan en net na het eten en ik moest daarna ook nog poepen, dus dat dat maakt het allemaal zwaarder![]()
Ja, hele dikke. En hij heeft een hekel aan de furminator, dus ik moet hem ook geregeld "plukken", dat verdraagt ie dan wel een tijdje. Maar het is ook een verschil in bouw, Sjimmie heeft wel de kop van een Brit, maar het ranke lichaam van een htk. Sjors is één en al Brit.quote:
Ik ben niet zo lang, 1,76m. De rest zit ergens andersquote:
Ah, dat verklaart een hoopquote:Op vrijdag 17 januari 2014 19:41 schreef Kper_Norci het volgende:
[..]
Ja, hele dikke. En hij heeft een hekel aan de furminator, dus ik moet hem ook geregeld "plukken", dat verdraagt ie dan wel een tijdje. Maar het is ook een verschil in bouw, Sjimmie heeft wel de kop van een Brit, maar het ranke lichaam van een htk. Sjors is één en al Brit.
[..]
Ik ben niet zo lang, 1,76m. De rest zit ergens anders
Ik dacht eigenlijk zelf ook dat ie wat te dik was hoor, omdat het ook gewoon een luie faant is. Sjimmie rent, Sjors sjokt er een beetje achteraanquote:Op vrijdag 17 januari 2014 19:39 schreef Rewimo het volgende:
[..]
Britten ogen meestal een stuk zwaarder dan ze zijnKomt door die dikke vacht van ze.
Wisselt. Los daarvan is voor een IT'er een linkedin snel bekeken en doorgekliktquote:Op vrijdag 17 januari 2014 18:10 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Maar je noemt zo'n bedrijf toch niet Piempie BV of zo, maar iets CV-neutralers? Al heb ik me nooit verdiept in de BV's achter dat soort werkzaamheden, dus misschien ook wel
Dietvoer en veel achter laserlampjes aan rennen danquote:Op vrijdag 17 januari 2014 19:43 schreef Oognip het volgende:
Zo lang je z'n ribben nog kunt voelen zit het wel goed
Onze katten wegen alle drie 5.6 kilo en de ribben van Luna zijn al lang niet meer te voelen
quote:Op vrijdag 17 januari 2014 18:41 schreef Laysa het volgende:
Vage shitSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik heb toch best wel wat jaartjes in die straat gewoond.
Volgens mij is het 1 van de begeleid wonen huizen in die straat![]()
Om af te vallen ren ik nu ook regelmatig achter laserlampjes aan nu.quote:Op vrijdag 17 januari 2014 19:46 schreef Kper_Norci het volgende:
[..]
Dietvoer en veel achter laserlampjes aan rennen dan![]()
Beetje hetzelfde als mensen dus
En jij bent al vier kilo kwijtquote:Op vrijdag 17 januari 2014 19:48 schreef PaarsBeestje het volgende:
[..]
Om af te vallen ren ik nu ook regelmatig achter laserlampjes aan nu.
quote:Op vrijdag 17 januari 2014 19:49 schreef IrishBastard het volgende:
[..]
En jij bent al vier kilo kwijt
Ik zie jou al in je trainingspak door de wijk rennen, horde buurtkatten achter je aanquote:Op vrijdag 17 januari 2014 19:48 schreef PaarsBeestje het volgende:
[..]
Om af te vallen ren ik nu ook regelmatig achter laserlampjes aan nu.
quote:Op vrijdag 17 januari 2014 19:48 schreef PaarsBeestje het volgende:
[..]
Om af te vallen ren ik nu ook regelmatig achter laserlampjes aan nu.
jajaja en mensen met overgewicht hebben gewoon zware bottenquote:Op vrijdag 17 januari 2014 19:39 schreef Rewimo het volgende:
[..]
Britten ogen meestal een stuk zwaarder dan ze zijnKomt door die dikke vacht van ze.
quote:Op vrijdag 17 januari 2014 20:08 schreef ferrari_rood het volgende:
haal hem zo weer weg.
pb lekker blijven rennen, kijken de katten van jajij bent
of rennen ze vrolijk mee?
Groot is ze nu dan he?quote:Op vrijdag 17 januari 2014 20:18 schreef PaarsBeestje het volgende:
Ean! Lekker ding is het toch ook!Heb ik nog als babietje vast mogen houden
Daar heb ik uberhaupt nog nooit foto's van gezien (op één na volgens mij toen Sac net geboren was). Doe's laten zien?quote:Op vrijdag 17 januari 2014 20:19 schreef ferrari_rood het volgende:
[..]
Groot is ze nu dan he?
Er is hier nog een baby in huis. Maar die is ook al zo groot.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |