Zaterdag en zondag begint het programma om 13:00quote:Bij de Essent ISU EK Allround, die een week eerder op 11 en 12 januari in Hamar worden verreden, gaan bij de dames Ireen Wüst, Yvonne Nauta, Diane Valkenburg en Marije Joling van start en is Jorien Voorhuis reserve. Jorien ter Mors en Antoinette de Jong doen niet mee.
De mannenploeg in Hamar bestaat uit Koen Verweij, Douwe de Vries, Jan Blokhuijsen en Renz Rotteveel. Bob de Jong is aangewezen als reserve en titelverdediger Sven Kramer is afwezig.
De selectiecommissie van de KNSB heeft de rijders geselecteerd op basis van de uitslagen van het KNSB Kwalificatietoernooi.
http://schaatsen.nl/nieuw(...)t-deel-aan-wk-sprint
Vertel Anema dat maar niet. Die kiest dan 4'33 van John Cage.quote:
quote:Op zondag 12 januari 2014 15:33 schreef Felagund het volgende:
[..]
Vertel Anema dat maar niet. Die kiest dan 4'33 van John Cage.
Volkswagenquote:Op zondag 12 januari 2014 15:34 schreef Wombcat het volgende:
Hm. De oude titel niet volledig weggehaald
Niet echt.quote:Op zondag 12 januari 2014 15:35 schreef Felagund het volgende:
Dacht even Wüst stort in, maar ze weet het nog wel aardig vlak te houden.
Geleend van Froome.quote:Op zondag 12 januari 2014 15:35 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Aah. Vandaar dat Wust zo hard rijdt. Ze heeft een motortje.
Annouk gaat denk ik voor een solide achtste plaats dus ik zie die discussie niet zo.quote:Op zondag 12 januari 2014 15:35 schreef Marcoss het volgende:
De discussie over Nauta en de 3 km gaat zo nog wel even door
In haar schaatsen.quote:Op zondag 12 januari 2014 15:35 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Aah. Vandaar dat Wust zo hard rijdt. Ze heeft een motortje.
die zou iets van blof uikiezenquote:Op zondag 12 januari 2014 15:35[/
url] schreef [url=http://forum.fok.nl/user/profile/256146]b2py het volgende:
Dit heeft Dione uitgekozen, kan niet anders.
Doet me altijd aan Donald Duck denken, dat soort opmerkingen. Die had raketmotortjes in zijn schaatsbuizen ingebouwd, maar kon de bocht niet houdenquote:
Dan was ze stuk gegaan op de spanning. Overmacht is dit.quote:Op zondag 12 januari 2014 15:38 schreef Remzz het volgende:
Wust had dus een 41 er kunnen rijden op de 500 meter.
ditquote:Op zondag 12 januari 2014 15:36 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Annouk gaat denk ik voor een solide achtste plaats dus ik zie die discussie niet zo.
of stoppen voor een kopje thee en een koekje tijdens de 5 kmquote:Op zondag 12 januari 2014 15:38 schreef Remzz het volgende:
Wust had dus een 41 er kunnen rijden op de 500 meter.
Het doet mij aan Cancellara denkenquote:Op zondag 12 januari 2014 15:37 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Doet me altijd aan Donald Duck denken, dat soort opmerkingen. Die had raketmotortjes in zijn schaatsbuizen ingebouwd, maar kon de bocht niet houden
Voor iemand die geen wereldtopper is staat ze inderdaad opvallend vaak op het podium op dit EK allround.quote:Op zondag 12 januari 2014 15:35 schreef Marcoss het volgende:
De discussie over Nauta en de 3 km gaat zo nog wel even door
Kun je nagaan hoe matig het niveau op het EK is.quote:Op zondag 12 januari 2014 15:40 schreef Kansenjongere het volgende:
[..]
Voor iemand die geen wereldtopper is staat ze inderdaad opvallend vaak op het podium op dit EK allround.
Die verloor alleen maar omdat Guus Geluk ook mee deed.quote:Op zondag 12 januari 2014 15:37 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Doet me altijd aan Donald Duck denken, dat soort opmerkingen. Die had raketmotortjes in zijn schaatsbuizen ingebouwd, maar kon de bocht niet houden
Al degenen die op basis van de wereldbekerwedstrijden wel tot de wereldtop behoren zijn hier gewoon aanwezig.quote:Op zondag 12 januari 2014 15:41 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Kun je nagaan hoe matig het niveau op het EK is.
jorien voorhuis is er niet bij hequote:Op zondag 12 januari 2014 15:40 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
jorien voorhuis is er niet bij
Er word niet eens gedweilt.
Hij rot alleen teveelquote:Op zondag 12 januari 2014 15:43 schreef johannes_vermeer het volgende:
Rotteveel is een ervaren rot.
*wink wink*
Ja precies.quote:Op zondag 12 januari 2014 15:43 schreef johannes_vermeer het volgende:
Rotteveel is een ervaren rot.
*wink wink*
http://badum-tish.com/quote:Op zondag 12 januari 2014 15:44 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
Hij rot alleen teveel
*boemklatsj*
Lijkt me wel een voordeel voor Verweij dat hij tegen Blokhuijsen rijdt (normaal gesproken de beste 10k-rijder in dit veld) en hij de tijd van Bokko al weet.quote:Op zondag 12 januari 2014 15:44 schreef Mansjester het volgende:
1Blokhuijsen
2Bokko
3Verweij
Denk dat Verweij nog zijn best moet doen om een podiumplek te behouden
Verweij was ook al sneller op de 5km.quote:Op zondag 12 januari 2014 15:45 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Lijkt me wel een voordeel voor Verweij dat hij tegen Blokhuijsen rijdt (normaal gesproken de beste 10k-rijder in dit veld) en hij de tijd van Bokko al weet.
Dat lukt Szymanski nog niet echt.quote:
En er op stampen.quote:Op zondag 12 januari 2014 15:48 schreef alors het volgende:
Als ik dit nummer zou horen zou ik stoppen, mijn schaatsen weggooien en de baan aflopen.
Denk dat ie op de 5 zijn basissnelheid nog goed kan gebruiken.De 10 is echt te lang voor hem.quote:Op zondag 12 januari 2014 15:47 schreef Felagund het volgende:
[..]
Verweij was ook al sneller op de 5km.
Linkje van het kutfilmpje van Gerritsen?quote:Op zondag 12 januari 2014 15:48 schreef Slobeend het volgende:
Gerritsen heeft hier toch zo'n kutfilmpje van gemaakt?
Gerritsenquote:Op zondag 12 januari 2014 15:48 schreef Slobeend het volgende:
Gerritsen heeft hier toch zo'n kutfilmpje van gemaakt?
quote:Op zondag 12 januari 2014 15:48 schreef Slobeend het volgende:
Gerritsen heeft hier toch zo'n kutfilmpje van gemaakt?
Vanzelfsprekend. Misschien zou ik ook nog wel mijn polsen opensnijden met mijn schaatsen.quote:
You never skate alonequote:Op zondag 12 januari 2014 15:49 schreef Evertjan het volgende:
Trouwens schandw dat niwmand lee towers heeft aangevraagd
Ik zie wel een paar schaatsgodenquote:
Hij heeft ook nog iets van 4 seconden voorsprong. De 10 km is niet per ss moeilijker voor een specialist op de kortere afstanden.quote:Op zondag 12 januari 2014 15:49 schreef Mansjester het volgende:
[..]
Denk dat ie op de 5 zijn basissnelheid nog goed kan gebruiken.De 10 is echt te lang voor hem.
Maar het is een groot voordeel dat hij in de laatste rit tegen Jan rijdt
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |