Lange termijn sites zijn inderdaad gewoon beter.quote:Op woensdag 15 januari 2014 20:29 schreef Blester het volgende:
[..]
Je statistieken zijn gewoon zeker netjes hoor, maar ik ben gewoon een flinke tegenstander van het maken van dergelijke websites. Na een jaar (of eerder) is de website (en het werk dat erin zit) geen klap meer waard. Kies ik toch liever voor websites die mee kunnen gaan op de lange termijn, maar uiteraard ieder zijn ding.
Netjes zeg! Mijn record is iets van 64 euro. Ken je gevoel, het voelt heerlijk :-)quote:Op woensdag 15 januari 2014 23:13 schreef mimbosa het volgende:
[..]
Lange termijn sites zijn inderdaad gewoon beter.
Trouwens, ik heb een recordje voor een dag. Zit nu al op ¤88,21. Deze week (ma-di-wo) al ¤240
En de week is nog niet eens op de helft
Met die bedragen hoef je er niet bij te gaan werken. Ik kan pas een dag minder gaan werken maar heb dan nog de luxe van een goed betaalde baan.quote:Op donderdag 16 januari 2014 10:35 schreef prutser2014 het volgende:
Gister een van de betere dagen, slechts 195,57 euro van één website. Toch
leuk
Zo'n 2-3 uur per dag werk, Verwachting eind februari wel weer een kleine inzak moment maar daarna gaat het net zoals vorig jaar weer omhoog. Kortom heb niet te klagen,quote:Op donderdag 16 januari 2014 12:01 schreef YoshiBignose het volgende:
Als je 200 per dag steady verdient dan neem ik aan dat dat ook je full time bezigheid is. Als je 200 per dag steady verdient zonder er wat voor te hoeven doen ben je echt goed bezig
Was jij niet die kerel die miljonair is geworden met dat Costa Concordia filmpje op YouTube??quote:Op donderdag 16 januari 2014 14:04 schreef benx het volgende:
Iemand enig idee wat minecraft360.com waard zou kunnen zijn? 165.000 zoekopdrachten per maand. Heeft affiliate-potentie.
Ik zit nu gemiddeld op de ¤60 per dag zonder er iets voor te hoeven doenquote:Op donderdag 16 januari 2014 12:01 schreef YoshiBignose het volgende:
Als je 200 per dag steady verdient dan neem ik aan dat dat ook je full time bezigheid is. Als je 200 per dag steady verdient zonder er wat voor te hoeven doen ben je echt goed bezig
DomainOrder is eigenlijk te belachelijk dat dat bestaat. Als je namelijk de voorwaarden van SIDN erbij pakt zie je dat het massaal opkopen van domeinen door middel van software en hardware verboden is. Gek genoeg mag DomainOrder dat allemaal welquote:Op vrijdag 17 januari 2014 07:53 schreef De-Hamster het volgende:
Zou toch geniaal zijn als je bij SIDN werkt en een beetje met Adsense bezig bent. Hun zien dan precies wanneer Talpa, SBS Media een domeinnaam registreert, de oplettende kantoormedewerker heeft dan vast wel 4 mogelijk goed scorende domeinnamen er direct na gescoord.
Over domeinen trouwens, bij Domainorder kun je bieden om domeinen uit de quarantaine te halen. Maar is er eigenlijk ook ergens te zien waar alle domeinnamen staan die verlopen zijn maar waar niemand de moeite heeft genomen ze uit de quarantaine te halen.
60 per dag? Ik ben al blij als ik dat per maand hebquote:Op vrijdag 17 januari 2014 00:38 schreef mimbosa het volgende:
[..]
Ik zit nu gemiddeld op de ¤60 per dag zonder er iets voor te hoeven doen
Ben er een uurtje mee bezig per dag maar ik heb eigenlijk andere prioriteiten dan de sites.
Maar ik wil natuurlijk ook richting de ¤100 per dag, steady. Dan moet je er echter weer tijd in steken, etc. En dan kom je toch in die vicieuze cirkel terecht waar je toch weer 3-4 uur per dag bezig bent met het netwerk
Doe het niet. Slechte ervaringen mee, en de (chat-)support lijkt gedaan te worden door 12-jarigen.quote:Op vrijdag 17 januari 2014 10:36 schreef JortK het volgende:
Zo, Versio hosting aangevraagd, morgen 8 sites overzetten. Nu me sites over 4 hosts verspreid staan
Anderen om aan te raden?quote:Op vrijdag 17 januari 2014 12:44 schreef Xebber het volgende:
[..]
Doe het niet. Slechte ervaringen mee, en de (chat-)support lijkt gedaan te worden door 12-jarigen.
Google heeft overigens een officiële Google Adsense Plugin voor WordPress ontwikkeld (nog wel in BETA).
Ik ben op dit moment erg te spreken over de SSD-hosting van Neostrada.quote:
Leuk dat je van plan bent om zelf wat websites op te gaan zetten, zal je vragen even proberen te beantwoorden.quote:Op vrijdag 17 januari 2014 14:08 schreef Koning_Midas het volgende:
Hallo allemaal,
Ik ben nieuw, lees al een tijdje geïnteresseerd mee en heb besloten ook eens een poging te wagen. Bouw zelf sinds de zomer websites voor andere maar ben nu van plan een blog op te zetten voor mezelf. Ik heb een aantal vragen: ik ben allereerst benieuwd wat de criteria zijn waarop jullie een niche uitzoeken, heeft het bijv. te maken met persoonlijke interesse of is het puur zakelijk? Dan kom ik meteen bij m'n tweede vraag; als het puur zakelijk is, hoe breng je het dan op om daar met passie over te schrijven?
Vraag drie, wat vinden jullie van een .nl domein waarvan er al een bekende .com bestaat? (Overigens niet voor precies dezelfde doelgroep).
En als laatste, hoe wakker je het vuur aan? Hoe hebben jullie ervoor gezorgd dat die eerste bezoekers kwamen? Ik heb het idee dat het na loop van tijd wel los loopt maar dat het begin lastig is..
Bedankt voor het antwoorden en waarschijnlijk zal ik hier nu ook wel wat vaker posten
Die probeer ik nu even uit op een nieuw project. Werkt op het eerste gezicht wel aardig. Je laat Google de pagina analyseren en je kan met één klik zeggen waar je advertenties wilt zienquote:Op vrijdag 17 januari 2014 12:44 schreef Xebber het volgende:
[..]
Doe het niet. Slechte ervaringen mee, en de (chat-)support lijkt gedaan te worden door 12-jarigen.
Google heeft overigens een officiële Google Adsense Plugin voor WordPress ontwikkeld (nog wel in BETA).
Je mag er vrijwel alles opzetten dus moet geen probleem zijn, het bereik is alleen niet meer zo groot als vroeger omdat ze willen dat je gaat adverteren via facebook.quote:Op zaterdag 18 januari 2014 11:12 schreef benx het volgende:
Weten jullie trouwens of je Advertenties mag verkopen op Facebook? Er is op dit moment een hype gaande op Facebook met de "xxxx be like" paginas.
Zelf ben in het bezit van een snel groeiende "<Plaatsnaaminwoners> be like" pagina, de pagina heeft 3.000 likes binnen 2 dagen. Ik verwacht dat deze pagina de 10.000 likes kan bereiken in de komende dagen.
Ik zou op deze pagina advertenties voor lokale bedrijven kunnen posten, ze hebben dan meteen een groot publiek die voor 80% uit hun woonplaats komt. Facebook geeft daarbij veel detailleerde gegevens over het publiek, Facebook weet namelijk veel van hun gebruikers.
Maar de vraag is, mag je adverteren op Facebook dmv je pagina. Er kan potentie inzitten aangezien adverteren in de lokale krant ook al snel 500 euro kost.
Succes met het verliezen van je volgers.quote:Op zaterdag 18 januari 2014 11:12 schreef benx het volgende:
Weten jullie trouwens of je Advertenties mag verkopen op Facebook? Er is op dit moment een hype gaande op Facebook met de "xxxx be like" paginas.
Zelf ben in het bezit van een snel groeiende "<Plaatsnaaminwoners> be like" pagina, de pagina heeft 3.000 likes binnen 2 dagen. Ik verwacht dat deze pagina de 10.000 likes kan bereiken in de komende dagen.
Ik zou op deze pagina advertenties voor lokale bedrijven kunnen posten, ze hebben dan meteen een groot publiek die voor 80% uit hun woonplaats komt. Facebook geeft daarbij veel detailleerde gegevens over het publiek, Facebook weet namelijk veel van hun gebruikers.
Maar de vraag is, mag je adverteren op Facebook dmv je pagina. Er kan potentie inzitten aangezien adverteren in de lokale krant ook al snel 500 euro kost.
Mja dat is iets wat je voor lief moet nemen, zonder advertisement verdien je ook niksquote:Op zaterdag 18 januari 2014 18:48 schreef Drawer het volgende:
[..]
Succes met het verliezen van je volgers.
quote:Op zondag 19 januari 2014 11:49 schreef JK het volgende:
'...Be like' was in het begin leuk, tot ze die eerste paar dagen al behoorlijk veel foto's op FB hebben gezet. Doe er 2 of 3 per dag, meer echt niet. Ik heb na 1 of 2 dagen dus ook meteen de likes verwijderd (toen had je alleen nog die van de suri's, allochtonen en tatta's). Nu heb je van elke stad en elk dorp, zelfs met drie en een halve huis en een kippenhok een '... be like' pagina. Jammer.
Wat ook zo triest op FB is, is de pagina 'Tag jou vriend'. Doe daar gvd een 'w' bij.
Of Peter van Opdorp met z'n 'Love the ones who love you'. Om ziek van te worden. Valt me nog mee dat hij niets heeft gemaakt vanwege dat 11-jarige jochie wat door z'n moeder is doodgemaakt. Of ik heb het in elk geval nog niet op mijn timeline voorbij zien komen.
Tot zover mijn frustraties...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |