Neh lukt nog wel.quote:Op zondag 12 januari 2014 12:08 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Gisteren die Three Wood gehaald. Inderdaad echt prima spul.
Of wil je dat niet horen met een kater?
Ik vind tot dusver de lowlands de lekkerste. Vorige keer Isle of Jura 10 jaar gekregen, maar die heb ik echt met pijn en moeite weg gekregen.quote:Op zondag 12 januari 2014 12:10 schreef Saind het volgende:
[..]
Neh lukt nog wel.
Goeie trouwens manLekkere whiskie.
Heb verder niet ontzettend veel lowlands op, maar vind dit so far toch wel de lekkerste
Ja joh? Wat vond je er vies an?quote:Op zondag 12 januari 2014 12:12 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Ik vind tot dusver de lowlands de lekkerste. Vorige keer Isle of Jura 10 jaar gekregen, maar die heb ik echt met pijn en moeite weg gekregen.
Nare smaak. Op Internet las ik ook vrij veel negatieve berichten, terwijl de rest van de Jura's flink gewaardeerd worden.quote:
Ik heb nog nooit een grapefruit geperst. Ik snij ze altijd door de midden en lepel het dan uitquote:Op zondag 12 januari 2014 12:23 schreef Dven het volgende:
Ik ben echt kanjergoed in het persen van grapefruit
gewoon eten als een sinaasappelquote:Op zondag 12 januari 2014 12:41 schreef Mansjester het volgende:
[..]
Ik heb nog nooit een grapefruit geperst. Ik snij ze altijd door de midden en lepel het dan uit
Ik geloof dat hij zelf wel wat anders wildequote:Op zondag 12 januari 2014 13:12 schreef Elan het volgende:
Waarom moet Defoe eigenlijk weg bij Spurs, prima spitsje toch?
Yeah.quote:Op zondag 12 januari 2014 13:15 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ik geloof dat hij zelf wel wat anders wilde
quote:Op zondag 12 januari 2014 13:47 schreef Syntix het volgende:
Ze kunnen beter die Adebayor droppen. Eén van de meest overschatte voetballers samen met Kaka in Europa.
Alleen jammer van het geluid, had op zijn minst een blurp verwacht.quote:
Dit boeit echt niemand.quote:
vissenquote:
wat een leuken visjesquote:
Ze komen vol stress over.quote:
Bedankt dokter vis.quote:
Adebayor maakte een paar weken terug United nog kapot. Probleem is dat is alleen maar gemotiveerd voetbalt als z'n contract afloopt.quote:Op zondag 12 januari 2014 13:47 schreef Syntix het volgende:
Ze kunnen beter die Adebayor droppen. Eén van de meest overschatte voetballers samen met Kaka in Europa.
Leuk.quote:
Uh, oke.quote:
Leuke beestjes! Ze hebben ook lekker de ruimte dat is tof voor ze.quote:
Sarcasme?quote:Op zondag 12 januari 2014 14:53 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Leuke beestjes! Ze hebben ook lekker de ruimte dat is tof voor ze.
Neem aan van wel. Filmpje niet gezien maar het ziet eruit alsof het visje met één keer gad geven zijn snoet tegen de ruit parkeert. Kraaij zou dit leuk vinden en er studielast achter monterenquote:
wie is wie?quote:
Wat had ze gedaan?quote:Op zondag 12 januari 2014 16:05 schreef Adames het volgende:
[..]![]()
mijn moeder had gisteren stoofvlees gemaakt, maar was niet te vreten
zout en verder weinig smaak. heb je als je 2 laurierbladeren van 6 jaar oud er in gooit.quote:
Kan niet i.v.m. copyright dan verwijderen ze hem direct.quote:Op zondag 12 januari 2014 16:07 schreef Adames het volgende:
[..]
wie is wie?
Je filmpje was trouwens beter geweest met goede muziek als ondersteuning, Phil Collins zou hier wel bij passen
dan een karaoke versie waarbij rene hem inzingtquote:Op zondag 12 januari 2014 16:11 schreef Elan het volgende:
[..]
Kan niet i.v.m. copyright dan verwijderen ze hem direct.
Zund.quote:Op zondag 12 januari 2014 16:11 schreef Adames het volgende:
[..]
zout en verder weinig smaak. heb je als je 2 laurierbladeren van 6 jaar oud er in gooit.
zelfs een lading foelie kon het niet meer redden
quote:Op zondag 12 januari 2014 16:13 schreef Saind het volgende:
[..]
Zund.
Ik heb nu laurier, foelie, kruidnagel, appelstroop, chimay blauw, knoflook, rode ui, sjalotje, wat azijn en vleesch
Met een fles chimay was ik er al dus geen bouillon nog
Ja, klopt, dat vond ik ook wel belangrijk. Nu is het natuurlijk wachten tot Daan en Johannes kinderen gaan maken.quote:Op zondag 12 januari 2014 14:53 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Leuke beestjes! Ze hebben ook lekker de ruimte dat is tof voor ze.
Ja, maar nu upload ik direct vanaf m'n telefoon, anders had ik hem eerst naar m'n computer moeten overbrengen, editten en daarna uploaden.quote:Op zondag 12 januari 2014 16:07 schreef Adames het volgende:
[..]
wie is wie?
Je filmpje was trouwens beter geweest met goede muziek als ondersteuning, Phil Collins zou hier wel bij passen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |