Groot sportman. Heb respect voor zijn prestaties.quote:Op zaterdag 11 januari 2014 10:31 schreef BasEnAad het volgende:
Dit worden zijn 5e Olympische Spelen. Dat dan weer wel.
Ja dat is wel waar, maar het boeit me eigenlijk niet echt welke persoon er nou achter zo'n sporter zit.quote:Op zaterdag 11 januari 2014 10:33 schreef tong80 het volgende:
[..]
Groot sportman. Heb respect voor zijn prestaties.
Maar zijn reactie op de diskwalificatie van Sven Kramer vier jaar geleden was typisch voor hem.
Ik heb ook niks tegen lesbiennes. Maar ze moeten het idd niet filmen.quote:Op zaterdag 11 januari 2014 10:36 schreef BasEnAad het volgende:
[..]
Ja dat is wel waar, maar het boeit me eigenlijk niet echt welke persoon er nou achter zo'n sporter zit.
Van een hijgende, schreeuwende Ireen Wüst voor de camera word ik ook niet geil.
Juichen als een ploeggenoot wordt gediskwalificeerd. En zeggen dat het bij het shorttracken ook gebeurd. Vervolgens een Japanner op de schouders nemen.quote:Op zaterdag 11 januari 2014 11:15 schreef superniger het volgende:
Niet mogen juichen als je brons wint op de olympische spelen
Hopelijk gaat hij weer goud pakken op de Spelen.
Schaatsen is een individuele sport (afgezien van de TP) en dus heb je ook geen ploeggenoten.quote:Op zaterdag 11 januari 2014 11:43 schreef tong80 het volgende:
[..]
Juichen als een ploeggenoot wordt gediskwalificeerd.
Je juicht als een Nederlander wint. Noem het dan geen ploeggenoten maar landgenoten.quote:Op zaterdag 11 januari 2014 11:48 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Schaatsen is een individuele sport (afgezien van de TP) en dus heb je ook geen ploeggenoten.
Je vergelijking met voetbal gaat daarom ook compleet mank.
Het zal niet meevallen van jezelf te winnen of te verliezen.quote:Op zaterdag 11 januari 2014 10:26 schreef tong80 het volgende:
Hopen dat ie vierde wordt op 10 seconden van Sven en op één tiende van de nummer vier.
Bob de Jong moet voor Sven Kramer juichen?quote:Op zaterdag 11 januari 2014 11:53 schreef tong80 het volgende:
Je juicht als een Nederlander wint. Noem het dan geen ploeggenoten maar landgenoten.
Dit idd.quote:Op zaterdag 11 januari 2014 12:06 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Bob de Jong moet voor Sven Kramer juichen?![]()
Bob is geen supporter die op de tribune zit, maar een topsporter die zelf zo hoog mogelijk wil eindigen. Dat is het hele basisidee van sport.
Dat je voor jezelf kiest is helemaal oke, iedereen moet lekker zijn ideale route naar sochi volgen.quote:Op zaterdag 11 januari 2014 11:57 schreef Apotheose het volgende:
hij kiest voor zichzelf. Dat is mooi en terecht. Hij had dan misschien voor een vervanger kunnen regelen, maar dat ie niet als back up wil dienen vind ik meer dan terecht.
Bob de Jong is gewoon een eindbaas.quote:Op zaterdag 11 januari 2014 11:15 schreef superniger het volgende:
Niet mogen juichen als je brons wint op de olympische spelen
Hopelijk gaat hij weer goud pakken op de Spelen.
Van Basten was reserve op het EK-88quote:Op zaterdag 11 januari 2014 11:57 schreef Apotheose het volgende:
hij kiest voor zichzelf. Dat is mooi en terecht. Hij had dan misschien voor een vervanger kunnen regelen, maar dat ie niet als back up wil dienen vind ik meer dan terecht.
Kan niet tippen aan Kees Verkerk, Ard Schenk, Hilbert, Harm, Adje, Hans van Helden, Piet Kleine, Falko Bennetje van Burg, Ids of Ris en Mart.quote:Op zaterdag 11 januari 2014 12:20 schreef IkeDubaku99 het volgende:
[..]
Bob de Jong is gewoon een eindbaas.
Niet echt vergelijkbaar want bij voetbal zijn reserves gedurende het hele toernooi inzetbaat, bij schaatsen niet. Daar kun je na de start van het toernooi wel naar huis.quote:
Het gaat dan ook over VOOR het toernooi.quote:Op zaterdag 11 januari 2014 12:33 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Niet echt vergelijkbaar want bij voetbal zijn reserves gedurende het hele toernooi inzetbaat, bij schaatsen niet. Daar kun je na de start van het toernooi wel naar huis.
Die anderen willen natuurlijk dat de Jong zijn voorbereiding onderbreekt zodat hij minder kans maakt op een medaille. Erg asociaal.quote:Op zaterdag 11 januari 2014 12:36 schreef tong80 het volgende:
[..]
Het gaat dan ook over VOOR het toernooi.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |