abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_135356713
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 januari 2014 15:00 schreef ViviRAWRS het volgende:
Het zou jammer zijn als hij daar zijn voordeel mee doet.
Klopt maar hij kan weinig met de adviezen en teksten voor TS want hij moet proberen zijn eigen standpunt te verdedigen. Het wordt anders als TS hier voor hem nieuwe informatie gaat neerzetten, maar de brieven heeft hij ook gehad.
pi_135377709
Inderdaad. Ik heb er echt wel over nagedacht of het gevolgen zou hebben en die lijken me niet aanwezig. Er staat hier voor hem niets nieuws. Het is zoals het is, eigenlijk. Laten we vooral niet vergeten dat hij degene is die fout zit, en de keuze gemaakt heeft om dit traject in te gaan.

Bovendien, wie gaat er nou tekst uit een brief Googlen die hij ontvangt van een advocatenkantoor :+ 8)7
pi_135378043
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 januari 2014 23:18 schreef Bessensap het volgende:
Bovendien, wie gaat er nou tekst uit een brief Googlen die hij ontvangt van een advocatenkantoor
Hij kan ook op zoek gaan naar bepaalde juridische vragen en dit tegenkomen. Het is wel een aandachtspunt.
pi_135388057
Zoals ik al zei, ik zie het probleem er niet van :) Er staat hier niets wat hij niet mag weten of wat anders is dan dat wij tegen hem zeggen. Dit is puur ter inwinnen van informatie.
pi_135478392
Heeft de WG al gereageerd op jullie brieven?
pi_135479900
Er word heel wat meer gegoogeld dan men tegenwoordig denkt.... Of het uitmaakt ? Mwah, lijkt mij wel prettig dat de andere partij in ieder geval niet de gedachten gang kan volgen.

Wat het conservatoir beslag betreft; dat is in Nederland eigenlijk niet zo heel lastig. Sterker, er word gesproken dat het eigenlijk te eenvoudig is. Het is op zich wel een handig iets maar de verhoudingen komen er zeer zeker door op scherp te staan.

Wat het loon betreft, naar mijn idee kun je echt beter wachten tot WG daadwerkelijk niet tot betaling is overgegaan. Wachten tot de laatste wettelijke mogelijkheid en dan pas gaan schrijven en aanpakken.

Wg heeft alle tijd, Vriendin van TS zeer zeker niet!. Niet door wettelijke regels die gaan veranderen en zeer wel van invloed zijn op de te ontvangen gelden.

Dan laat ik het zenuw effect bij de vriendin van TS nog even buiten beschouwing...

Laat WG gewoon de tijd om niet te betalen. Dan heb je iets om vast te pakken. Als WG wacht bij het schrijven gewoon betaald met melding "foutje, sorry" kun je daar echt niets mee... en sleurt het verhaal zich voort.

Naast dit alles. De vriendin van TS geeft me het gevoel van een beetje zwanger... Wat moet er gebeuren voor dat de vriendin snapt dat hier doorgaan gewoon geen optie meer is. Werken doe je samen en samenwerken doe je op basis van een vertrouwensband. Er is niet veel voor nodig om straks de vriendin een fout in de schoenen te schuiven...

Dit is een bijna onmogelijke casus als het standpunt " ik wil hier blijven werken"gehandhaafd blijft..."
ik heb ze wel op een rijtje, maar ze werken partime...
  woensdag 15 januari 2014 @ 15:59:08 #107
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_135522929
Ik vrees dat we niks meer van TS gaan horen.

Hoewel ik hoop van wel (al is het maar na afloop).
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
pi_135523134
Hij is 8 uur geleden nog online geweest hier, dus niet zo snel opgeven.
pi_135523305
quote:
0s.gif Op woensdag 15 januari 2014 15:59 schreef Whiskers2009 het volgende:
Ik vrees dat we niks meer van TS gaan horen.

Hoewel ik hoop van wel (al is het maar na afloop).
Het is maar de vraag of werkgever nu wel reageert maar tot de week voorbij is verwacht ik geen nieuws.
pi_135542627
quote:
0s.gif Op woensdag 15 januari 2014 15:59 schreef Whiskers2009 het volgende:
Ik vrees dat we niks meer van TS gaan horen.

Hoewel ik hoop van wel (al is het maar na afloop).
Hoezo niets meer horen :? We hebben gewoon geen nieuws, het is wachten tot we reactie hebben op de aangetekende brief van de advocaat naar werkgever. Op mail heeft hij niet meer gereageerd :)
  woensdag 15 januari 2014 @ 23:03:42 #111
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_135543883
quote:
0s.gif Op woensdag 15 januari 2014 22:35 schreef Bessensap het volgende:

[..]

Hoezo niets meer horen :? We hebben gewoon geen nieuws, het is wachten tot we reactie hebben op de aangetekende brief van de advocaat naar werkgever. Op mail heeft hij niet meer gereageerd :)
Omdat dat heel vaak voorkomt, en je tot afgelopen zondag wel regelmatig postte. Niet persoonlijk bedoelt verder ;)
Maar ben blij te horen dat ik ongelijk had! :D

En het is jammer om te horen dat jullie nog geen bericht hebben ontvangen van de werkgever. -O-
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
  woensdag 15 januari 2014 @ 23:56:11 #112
138876 Andromache
PJ/De KastAlter Bridge-fan
pi_135546091
Heeft de BPL nog een vervolgreactie gestuurd of is hun jurist er nog mee bezig?
== houdt van sterke anekdotes voor op feesten en partijen ==
--- Ga van dat gas af! - Laat Groningen niet zakken ---
Don't give up Andro: https://www.youtube.com/watch?v=VjEq-r2agqc O+
*O* ESF-gekkie: justice for Elvana en justice for Keiino :'( *O*
pi_135549946
Jep, die hebben nog gereageerd, maar eigenlijk niets nieuws. Ook overname wetten etc. etc :)
pi_135556092
Advocaat heeft reactie ontvangen van de advocaat van WG:

quote:
Geachte collega,



Tot mij wendde zich de directie van xxx met overhandiging van uw brief van xxx januari jl..



Uiterlijk eind deze week/begin volgende week zal ik u nader berichten omtrent het standpunt van cliënte.



Behoudens andersluidende berichten uwerzijds ga ik ervan uit dat de door u aangekondigde rechtsmaatregelen vooralsnog, in afwachting van het standpunt van cliënte, niet worden opgestart.



Met vriendelijke groet,
  Moderator donderdag 16 januari 2014 @ 12:48:01 #115
45833 crew  Fogel
pi_135556778
Vooruitgang ^O^

Of in ieder geval een vooraankondiging daarvan :)
I'm surrounded by morons!
TRV plannen/geboekt 2026: Peru, België, Nederland, St. Maarten
TRV plannen/geboekt 2025:Zuid-Amerika, Nederland, Chicago, Washington, Nederland, Kroatië, Slovenië, Parijs/Brussel/Nijmegen/Kopenhagen, Griekenland, Nederland, Nederland, Oslo
TRV 2024:Nederland, UK, Nederland, Denemarken, UK, Nederland, Noord-Noorwegen, Nederland, Atlanta
  donderdag 16 januari 2014 @ 13:25:06 #116
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_135557882
quote:
0s.gif Op donderdag 16 januari 2014 12:26 schreef Bessensap het volgende:
Advocaat heeft reactie ontvangen van de advocaat van WG:

[..]

Mooi, er komt nu dus wél een reactie ^O^
Is de WG een vrouw (gezien het "cliënte")?
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
pi_135557952
quote:
0s.gif Op donderdag 16 januari 2014 13:25 schreef Whiskers2009 het volgende:

[..]

Mooi, er komt nu dus wél een reactie ^O^
Is de WG een vrouw (gezien het "cliënte")?
Waarschijnlijk een bv.
pi_135558645
quote:
0s.gif Op donderdag 16 januari 2014 12:26 schreef Bessensap het volgende:
Advocaat heeft reactie ontvangen van de advocaat van WG:
Briefje komt op mij over als een briefje van een advocaat die voor het eerst de zaak ziet. Ik ben benieuwd welk inhoudelijk antwoord er komt.
pi_135560459
Het is een BV inderdaad. Ben ook erg benieuwd. Ergens denk ik dat hij het zonder rechtzaak wil oplossen, door met een voorstel/schikking te komen. Maar goed, da's koffiedik kijken, het is nu afwachten (weer).
  donderdag 16 januari 2014 @ 14:39:04 #120
63192 ursel
"Het Is Hier Fantastisch!
pi_135560691
quote:
Uiterlijk eind deze week/begin volgende
Uiterlijk, en dan nog een marge nemen van een halve week. :')
pi_135560796
Kun je goochelen op naam advocaat, of het een arbeidsrechtmw / mn is ? :?
pi_135560827
Ik verwacht ook dat er een schikkingsvoorstel zal komen. Puur en alleen al om het feit dat de werkgever veel fouten heeft gemaakt, en een rechter hem daar niet makkelijk mee weg zal laten komen.
pi_135561405
quote:
0s.gif Op donderdag 16 januari 2014 14:33 schreef Bessensap het volgende:
Het is een BV inderdaad. Ben ook erg benieuwd. Ergens denk ik dat hij het zonder rechtzaak wil oplossen, door met een voorstel/schikking te komen. Maar goed, da's koffiedik kijken, het is nu afwachten (weer).
Er zit een heel vervelend addertje onder het gras voor werkgever namelijk het daddy dance hall arrest.
quote:
‘(De richtlijn overgang van ondernemingen) heeft tot doel de werknemers van een overgedragen onderneming het behoud te verzekeren van hun uit een arbeidsovereenkomst of arbeidsverhouding voortvloeiende rechten. Aangezien deze bescherming van openbare orde is en de partijen bij de arbeidsovereenkomst er dus niet over kunnen beschikken, zijn de bepalingen van de richtlijn, en met name die inzake de bescherming van werknemers tegen ontslag bij overgang, in zoverre als dwingend te beschouwen voor de werknemers dat er niet in ongunstige zin van mag worden afgeweken. Hieruit volgt, dat de werknemers niet kunnen afzien van de rechten die de richtlijn hun toekent, en dat hun rechten niet mogen worden verminderd, ook niet met hun instemming. Voor deze uitlegging is niet van belang, dat de werknemer - zoals in casu - ter compensatie van de voor hem uit de gewijzigde arbeidsverhouding voortvloeiende nadelen zulke nieuwe voordelen verkrijgt, dat hij er globaal gezien niet op achteruit gaat.’
http://dare.uva.nl/document/39366

De wet sluit dus uit dat werknemers bij overgang van onderneming worden ontslagen en instemmen met verslechterde arbeidsvoorwaarden. Ik zie geen andere optie dan dat werkgever dus de oude arbeidsvoorwaarden respecteert en vriendin aan het werk laat gaan, pas daarna kan er worden gesproken over wijziging arbeidsvoorwaarden. Ook de nieuwe afspraken met collega's gelden dus niet ondanks hun instemming. Zijn advocaat zal hem hierop wijzen (als het goed is).
  donderdag 16 januari 2014 @ 18:24:53 #124
138876 Andromache
PJ/De KastAlter Bridge-fan
pi_135569994
hahaha, dus dit betekent dat de collega's helemaal niet hadden mogen tekenen? zodra die collega's van hun rechten op de hoogte worden gesteld, ben ik benieuwd hoe groot dit staartje nog wordt voor de werkgever.
== houdt van sterke anekdotes voor op feesten en partijen ==
--- Ga van dat gas af! - Laat Groningen niet zakken ---
Don't give up Andro: https://www.youtube.com/watch?v=VjEq-r2agqc O+
*O* ESF-gekkie: justice for Elvana en justice for Keiino :'( *O*
pi_135570574
quote:
0s.gif Op donderdag 16 januari 2014 18:24 schreef Andromache het volgende:
hahaha, dus dit betekent dat de collega's helemaal niet hadden mogen tekenen?
Nou dat wel maar als één weggaat (of eerder) kunnen ze gewoon opeisen wat ze nog tegoed hebben van deze baas op basis van hun oude contract.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')