Ach, zielig voor Bobje...quote:Op vrijdag 17 januari 2014 17:26 schreef Cici het volgende:
Morgen weer even naar de dierenarts.
Assistente leek het beter als ik even kwam ivm Bob's abces die weer vol aanvoelt, ipv het afwachten van de kuur maandag.
Dierenarts had het afgelopen maandag iets open geprikt, maar er niet alles uit laten druppelen.quote:Op vrijdag 17 januari 2014 19:17 schreef DigitaleDierenArts het volgende:
[..]
Ach, zielig voor Bobje...
Een vol abces is heel lastig te behandelen met een antibioticum kuur, antibiotica dringen meestal slecht in pus. Soms moet je het abces openmaken.
Succes morgen!
Bob heeft nu Sulfatrim drops.quote:Op vrijdag 17 januari 2014 19:17 schreef DigitaleDierenArts het volgende:
[..]
Ach, zielig voor Bobje...
Een vol abces is heel lastig te behandelen met een antibioticum kuur, antibiotica dringen meestal slecht in pus. Soms moet je het abces openmaken.
Succes morgen!
Oh wat vervelend voor de kat. En voor je oma...quote:Op vrijdag 17 januari 2014 21:45 schreef Scootermuisje het volgende:
Hallo DDA![]()
De kat(16j) van mijn oma lag te slapen, maar ineens werd ze wakker en stoof ze uit haar mand, en knalde met haar koppie tegen een tafel aan. Toen viel ze op de grond en kreeg 3-4 minuten lang stuiptrekkingen. Wat er daarna is gebeurd weet ik niet precies, toen het is opgehouden hebben ze haar iig op de bank gelegd.
Is dit epilepsie ofzo? Ze loopt s'nachts ook wel eens onrustig rond te mauwen. Het is verder een hele rustige binnenkat.
Hmm, dat moet ik dat even zien... Kan je het filmen?quote:Op vrijdag 17 januari 2014 22:36 schreef Qwea het volgende:
Hey DDA,
Vraagje. Baloe heeft al een poos dat als hij gewoon rustig chill ligt (zoals nu, op het laminaat) hij in ene omhoog komt (nie in de benen, maar gewoon met zijn lichaam omhoog (kop en borst) ipv languit op de vloer). Zo van : ZZZzzzZZZzzz (waarbij hij volgens mij niet slaapt) en dan in ene *hup* omhoog. Alsof hij ergens van schrikt ofzo. Maar het is doodstil. Ik zit op de bank met mijn laptop, tv staat uit, niemand verder thuis...
En hij doet het vrij regelmatig. Ik dacht eerst pijnscheuten? Maar hij krijgt pijnmedicatie, plus het is de ene keer 10x op een dag en dan zo een paar dagen niet bv.
Jij nog een idee wat het zou -kunnen- zijn?
En heb je Sulfatrim drops al geproefd?quote:Op zaterdag 18 januari 2014 10:53 schreef Cici het volgende:
[..]
Bob heeft nu Sulfatrim drops.
Dierenarts Coen (Hengelo, zo'n fijne dierenarts) zei ook al dat het soms moeilijk is om zoiets met antibiotica weg te halen.
Opereren kon, maar het kon weer terug komen en open snijden was ook geen optie.
Dus Bob moet 10 dagen aan de nieuwe antibiotica, die ook wat beter moet smaken, haha!
Dus, hierbij de update
P.s. Bob laat vaak de plas en poep lopen bij Coen en in haar reiskooitje, maar het was nu zacht, beetje diarree achtig.
Komt dat door de antibiotica? En stress?
Nee, (nog) niet geproefd hahaha.quote:Op zaterdag 18 januari 2014 11:56 schreef DigitaleDierenArts het volgende:
[..]
En heb je Sulfatrim drops al geproefd?![]()
Zachte ontlasting kan inderdaad door stress of door een antibioticum kuur. Beide zijn niet zo goed voor "goede" darmflora, waardoor er diarree kan ontstaan.
Ik hoop dat Sulfatrim goed aanslaat!
Kan hij niet gewoon heel levendig aan het dromen zijn?quote:Op zaterdag 18 januari 2014 11:52 schreef DigitaleDierenArts het volgende:
[..]
Hmm, dat moet ik dat even zien... Kan je het filmen?
In principe hoeft het geen pijn te zijn, het kan bijvoorbeeld ook bij beginnende dementie passen.
Ga ik doen zodra hij het weer doetquote:Op zaterdag 18 januari 2014 11:52 schreef DigitaleDierenArts het volgende:
[..]
Hmm, dat moet ik dat even zien... Kan je het filmen?
In principe hoeft het geen pijn te zijn, het kan bijvoorbeeld ook bij beginnende dementie passen.
Zielig voor Bobje... Even prakken met een beetje banaan?quote:Op zaterdag 18 januari 2014 20:33 schreef Cici het volgende:
Had ik het net voor elkaar dat Bob de Enrofloxoral drops iets gemixt met ranja het zo uit het spuitje likte....
Krijg ik het nu met het nieuwe medicijn niet voor elkaar...
Volgens de dierenarts moest het iets beter smaken, maar dat doet het niet, zuriger...
Zelfs gemixt met ranja wil ze het niet. Piepte zelfs, en maar haar bekkie afvegen aan de bank.
Ze vind het echt niks
Morgen maar ff zonder ranja doen en dwingen, dan zit er wat minder in dan wanneer ik het mix.
En dan maandag maar ff een baby fruithapje halen of appelmoes en kijken hoe dat gaat...
Probleem is dat ze dan maar een beetje eet en dus niet alle antibiotica binnenkrijgt...quote:Op zondag 19 januari 2014 20:37 schreef DigitaleDierenArts het volgende:
[..]
Zielig voor Bobje... Even prakken met een beetje banaan?
Hmm, theoretisch gezien kunnen vlooienpoppen tot 6 maanden in de omgeving overleven. Als zij dan hun potentiele "slachtoffer" voelen (via trillingen, temperatuurverschillen en CO2 uitstoot), dan komen er volwassen vlooien uit. Omdat je thuis geen vlooienplaag heb of heb gehad is het echter niet zo waarschijnlijk. En de bank zou dan deze 6 maanden door de kopers niet gebruikt zijn, want de vlooien gaan echt niet 6 maanden zitten wachten terwijl er dagelijks een lekker hapje voorbij komt.quote:Op dinsdag 21 januari 2014 14:28 schreef Heaven7 het volgende:
Vraag, is het mogelijk dat een oude bank vol vlooien zit terwijl de bijbehorende katten nergens last van hebben? (Onze binnenkatten hebben nog nooit vlooien gehad, oude bank verkocht die alleen met deze katten in aanraking is geweest, en die mensen mailen na een half jaar nu dat de bank vol met vlooien zit?). Ohja en we hebben verder geen anti vlooienmiddel gebruikt op katten of bank (want nooit nodig geweest).
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 21 januari 2014 15:00 schreef DigitaleDierenArts het volgende:
[..]
Hmm, theoretisch gezien kunnen vlooienpoppen tot 6 maanden in de omgeving overleven. Als zij dan hun potentiele "slachtoffer" voelen (via trillingen, temperatuurverschillen en CO2 uitstoot), dan komen er volwassen vlooien uit. Omdat je thuis geen vlooienplaag heb of heb gehad is het echter niet zo waarschijnlijk. En de bank zou dan deze 6 maanden door de kopers niet gebruikt zijn, want de vlooien gaan echt niet 6 maanden zitten wachten terwijl er dagelijks een lekker hapje voorbij komt.![]()
Dus als de klachten pas 6 maanden na de verkoop ontstaan zijn, dan ligt de bron van de vlooienplaag waarschijnlijk in het huis van de nieuwe bank-eigenaren.Dacht ik al, bedankt voor je hulp!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 21 januari 2014 14:56 schreef valentijn101 het volgende:
Hallo Bea
Ik wil graag even je mening weten over chinchilla voer.
Op de verschillende site s en forums zijn de meningen verdeeld tussen: alleen droog en niet anders! (Dit zijn vaak ook mensen die leidingwater afraden ivm te veel chemicalien)
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik ben de voorstaander om naast een goed voer (Care + Chinchillaquote:en aan de andere kant: vers is oke (met mate natuurlijk)
Ik zelf hecht de meeste waarde aan chinhouders met jarenlange ervaring en chins rond de 20 jaar.
Naast het kant en klare chinvoer, hooi, gedroogde kruiden enz. Krijgen mijn dames regelmatig een vers stukje appel, peer of paardebloembladeren. Ze vinden het heerlijk en hun ontlasting blijft hetzelfde.
Hoe kijk jij aan tegen verse extratjes voor chinchilla s?) , onbeperkt hooi en gezonde tussendoortjes. Paardebloemenbladjes zijn heel gezond en lekker
, ook voor de baas. Verder oppassen met te veel vet en te veel suiker. Een stukje fruit mag wel, rozenbottels zijn ook lekker
. Gedroogd fruit mag ook, maar niet de elke dag, want het bevat relatief veel suiker.
quote:Op dinsdag 21 januari 2014 15:05 schreef Heaven7 het volgende:
[..]
Dacht ik al, bedankt voor je hulp!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Serieus? Mensen die dan na een half jaar voor dat geld nog komen zeuren???
Op dinsdag 20 december 2011 03:07 schreef minthy het volgende:
Zelfs ik zou oh-oh doen, alleen al op basis van haar postgedrag en ui O+
'Outside of a dog, a book is man's best friend. Inside of a dog it's too dark to read.'
( Groucho Marx )
quote:Op dinsdag 21 januari 2014 15:05 schreef Heaven7 het volgende:
SPOILERHaha goed idee voor die ¤15,- die ze voor onze bank hebben betaald
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |