Op vrijdag 23 augustus 2013 09:27 schreef zarGon het volgende:Ik snap het niet...
Man zijnde heb je toch wel je eigen fantasieën? Voer die uit dan... Je hebt vast wel iets meegekregen tijdens de gesprekken met je vrienden, uit de bladen en verhalen die je leest, uit de pornofilms die je kijkt. Wil je haar tietneuken? Doe dat. Wil je haar eindeloos beffen? Doe dat. Wil je haar kontneuken? Doe dat. Wil je haar vastbinden? Doe dat. Wil je haar keelneuken? Doe dat. Wil je in haar mond/kut/kont komen? Doe dat.
Alleen jij weet hoe jij en vriendin in elkaar zitten, niet wij. Als jij dominant en zij onderdanig is (of andersom), maak daar gebruik van. Of als jij graag een keer één van die twee wil zijn, wees dat. Of als je een fetisj hebt, ga je gang. Regel de glijmiddel, massageolie, speeltjes en whatnot, en go for it.
Verder heb je vast wel met haar gesproken over haar wensen en haar fantasieën. Maak het ook leuk voor haar, vergroot de kans op herhaling van deze ene keer. En anders praat je maar met haar; zorg dat jij je zin krijgt maar geef haar ook haar zin.
Ik snap het niet.
Pak het een beetje groter aan dan patsboemzaad, vermaak je langer dan 5 minuten. Jullie krijgen ook vast honger van al dat geneuk, ga samen koken. Zij naakt of met een bepaalde outfit natuurlijk. En jij mag haar lekker lastigvallen huehehuhe.
Hou de variatie erin. Variatie maakt het leuk. Altijd in hetzelfde standje tot nu toe? Ga lekker experimenteren. Desnoods koop je er zo'n standenboekje erbij voor ideetjes. Altijd lief, zacht en teder en in alle kalmte en rust geneukt? Doe het dit keer hard, ruig en op het randje.
En als je dan toch al bezig bent, de locatie hoeft niet jullie huis te zijn eh? Doe het lekker buiten. Is het ook meteen spannend, zo in het zwembad, op de parkeerplaats, in de paskamer.
Ik snap het niet.