Nee dat dacht ik al, want ARD heeft hetzelfdequote:
quote:
Een beetje onzinnige term, dan vind "vorentscheidung" mooier.quote:
quote:Op zaterdag 15 maart 2014 15:57 schreef heywoodu het volgende:
Het ziet er vooralsnog niet best uit voor het doorgaan van de wedstrijd, de 3e ronde die om 16:00 zou beginnen begint in elk geval niet om 16:00.
Het schijnt zelfs een optie te zijn om vanavond de landenwedstrijd te doen, ipv morgen.
Ja. Theoretisch kan het ook nog verschoven worden tot en met maandag, maar ook dan zijn de vooruitzichten niet geweldig.quote:Op zaterdag 15 maart 2014 16:14 schreef Felagund het volgende:
[..]
Severin Freund wordt dan wereldkampioen?
Triest voor Freund ook, dan win je eens een wk, dan op deze treurige manier.quote:Op zaterdag 15 maart 2014 18:58 schreef Felagund het volgende:
. Leuk voor Freund, maar toch een beetje een anticlimax.
quote:NEE!! (>_<)
Dat kan niet waar zijn!! (◎_◎; )
Mijn grote broer Taka stopt ermee!! (>_<)
Ik wist er helemaal niks van! T^T
Ik dacht dat hij gewoon nog langer door zou gaan (T_T)
En dan dit (;_; )
Ik ken hem al sinds de kleuterschool, hij is als een vriend uit mijn kindertijd (;_; )
In de 3e klas begon ik met schansspringen. Toen ik Taka destijds zag springen was hij zo goed, dat ik het ook wilde (°_°)
Hij heeft me constant materiaal gegeven. Ik was zo arm dat ik niks kon kopen, maar hij was altijd zo vol begrip voor mij.
Ik wilde zijn sprongen nadoen, ik heb me op hem georiënteerd, we zijn samen als eeuwige rivalen altijd samen over de wereld gereisd.
Dat ik tegenwoordig zo goed ben, is te danken aan Taka! (T_T)
Mijn grote broer Taka! Bedankt voor de lange tijd! 。・°°・(>_<)・°°・。
Bedankt vanuit het diepst van mijn hart!
Ook nadat jij gestopt bent vechten we gewoon verder tegen elkaar, met golfen of wat dan ook! Als eeuwige amateur-golfers, als eeuwige rivalen! Hopelijk neem ik dan wat van jouw superieure kracht over! (o^^o)
Bedankt voor alle momenten in jouw 35-jarige schansspringleven! (^ー^)ノ
Kasai nietquote:
Evensen ja?quote:Op donderdag 20 maart 2014 10:58 schreef petervanhal het volgende:
Maar Ammann gaat door. Morgi zal wellicht ook stoppen en Schlierenzauer een sabbatical nemen. Romoeren is terug. Evensen denkt aan een herstart.
OPTIMISME![]()
Ennnn er komen vast wel weer veel aan. Ik volg de sport sinds eind jaren '70. Er is een tijd van komen en een tijd van ............................................
Doen dan. Als de Vierschansentournee het niet wordt kun je ook naar Willingen bijvoorbeeld, niet zo'n lange reis en een prima sfeerquote:Op vrijdag 26 september 2014 14:40 schreef komrad het volgende:
Ik ben nog nooit bij een wedstrijd geweest
kun je auto niet tegen de schans aan parkeren datquote:Op vrijdag 26 september 2014 14:42 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Doen dan. Als de Vierschansentournee het niet wordt kun je ook naar Willingen bijvoorbeeld, niet zo'n lange reis en een prima sfeer
Het is alleen een pittig stukje wandelen van station Willingen naar de schans, maar een kniesoor die daarop let natuurlijk![]()
Ik was met de trein, dus geen idee waar je kunt parkeren eigenlijk (maar niet op 2 minuten lopen denk ik)quote:Op vrijdag 26 september 2014 14:45 schreef komrad het volgende:
[..]
kun je auto niet tegen de schans aan parkeren dat
Voor echt spektakel denk ik dan toch meer aan een skivliegschans
Dan is er geen WKquote:Op vrijdag 26 september 2014 15:29 schreef komrad het volgende:
Norgeis het wk schansspringen in 2016 ook op de holmenkollen?
ja maar ja maarquote:Op vrijdag 26 september 2014 15:34 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Dan is er geen WK
Komende winter in Falum, 2017 in Lahti en in 2019 in Seefeld.
quote:Op vrijdag 26 september 2014 15:36 schreef komrad het volgende:
[..]
ja maar ja maar
Ole Einar 's afscheidsfeestje verdient toch ook een schansspring wedstrijd!!
hahaquote:Op vrijdag 26 september 2014 15:39 schreef heywoodu het volgende:
Alsof je het over de duvel hebt trouwens
Net vanmiddag komt de folder van skiclub Willingen in de bus, over de World Cup van komend seizoen en de ticketprijzen enzo
Nee, ik denk nog steeds na over het WK bobsleeën en skeleton in februari/maart (in Winterberg)quote:
Falun.quote:Op vrijdag 26 september 2014 15:34 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Dan is er geen WK
Komende winter in Falum, 2017 in Lahti en in 2019 in Seefeld.
Jammer dat er niet of nauwelijks Zweedse schansspringers en "kombi's" zijnquote:
Qua langlaufen vind ik Falun wel altijd een van de mooiste stops op de Tour.quote:Op zondag 23 november 2014 12:34 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Jammer dat er niet of nauwelijks Zweedse schansspringers en "kombi's" zijn
quote:Op zondag 23 november 2014 12:50 schreef Leatherface het volgende:
[..]
Qua langlaufen vind ik Falun wel altijd een van de mooiste stops op de Tour.
En Gällivare en natuurlijk Holmenkollen.quote:Op zondag 23 november 2014 12:53 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Net als Kuusamo (volgens mij), waar ze door die besneeuwde bossen skiën
Eigenlijk zijn heel veel plekken mooi als er maar genoeg sneeuw ligt (Asiago vorig seizoen was meer rollerskiën dan langlaufenquote:Op zondag 23 november 2014 12:56 schreef Leatherface het volgende:
[..]
En Gällivare en natuurlijk Holmenkollen.
In de Alpen vaak wat minder sfeer, hoewel ik dat einde van de Tour de Ski bergop vaak mooi vind, en die ene plek in Italië waar ze vaak het WK hielden.
En uiteraard ook Canmore in Canada, met de Rockies als panorama. Hoewel ze die de laatste jaren niet altijd erin hebben.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |