serieus? 25 euro?quote:Op woensdag 15 januari 2014 09:44 schreef Siyara het volgende:
Als iemand nog voor ongeveer 25 euro van Killzone af wilt inclusief verzenden, stuur me dan even een dm'tje. Wil toch graag iets te gamen hebben. M'n vriendin vindt Knack echt geweldig maar helaas is dat niet echt mijn ding
Kijk eens rond op Markplaats en Tweakers. 25 is niet heel onrealistisch. Veel mensen hebben hem bij de bundel gekregen en willen hem niet meer.quote:
De eerste grote is driveclub, en ik denk dat dat 7-8-9maart zal zijnquote:Op woensdag 15 januari 2014 10:34 schreef Siyara het volgende:
[..]
Dat verwacht ik ook van Killzone eerlijk gezegd. Zal wel even duren voordat ze volledige titels gaan aanbieden, denk mei of juni ofzo.
Maar dat is toch niet de volledige game? Ik dacht dat het een soort GT prologue versie was van drive club.quote:Op woensdag 15 januari 2014 10:41 schreef Jimbo het volgende:
[..]
De eerste grote is driveclub, en ik denk dat dat 7-8-9maart zal zijn
Succesquote:Op woensdag 15 januari 2014 10:34 schreef kreuk050 het volgende:
Heb mn PS3 verkocht, moet nu wel een nieuwe PS4, ga maar eens wat MM bellen vandaag..
Schijnt best nog heel compleet te zijn, alle tracks enzo waren beschikbaar en ook veel van de autos.quote:Op woensdag 15 januari 2014 10:46 schreef Fuszy het volgende:
[..]
Maar dat is toch niet de volledige game? Ik dacht dat het een soort GT prologue versie was van drive club.
Volgens mij waren er maar een beperkt aantal auto's en tracks beschikbaar in de Plus versie, maar misschien is er veel veranderd in de tussentijd.quote:Op woensdag 15 januari 2014 10:47 schreef Jimbo het volgende:
[..]
Schijnt best nog heel compleet te zijn, alle tracks enzo waren beschikbaar en ook veel van de autos.
Hele mooie extra voor ps plus iig
'' Met een PS Plus abonnement heb je gratis toegang tot een minder complete versie van Driveclub. Qua gameplay bevat de gratis versie de volledige game, je kunt hem dan ook helemaal uitspelen en online meedoen. De keerzijde: je zult het met een klein aantal wagens en tracks moeten doen. Meer content is aan te schaffen door microtransacties.''quote:Op woensdag 15 januari 2014 10:51 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Volgens mij waren er maar een beperkt aantal auto's en tracks beschikbaar in de Plus versie, maar misschien is er veel veranderd in de tussentijd.
Je kunt ook gewoon de volledige game kopen natuurlijk, dan heb je alle auto's en tracks sowieso.quote:Op woensdag 15 januari 2014 10:53 schreef Jimbo het volgende:
[..]
'' Met een PS Plus abonnement heb je gratis toegang tot een minder complete versie van Driveclub. Qua gameplay bevat de gratis versie de volledige game, je kunt hem dan ook helemaal uitspelen en online meedoen. De keerzijde: je zult het met een klein aantal wagens en tracks moeten doen. Meer content is aan te schaffen door microtransacties.''weinig autos dus en van het woord microtransacties krijg ik al gelijk de schijterij
Mja dat gaat sowieso niet gebeuren. ben niet zo van de racegamesquote:Op woensdag 15 januari 2014 10:58 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Je kunt ook gewoon de volledige game kopen natuurlijk, dan heb je alle auto's en tracks sowieso.
Hoop dat het een beetje a la Project Gotham Racing gaat worden.
PGR op de One? Die ken ik niet?quote:Op woensdag 15 januari 2014 11:00 schreef Jimbo het volgende:
[..]
Mja dat gaat sowieso niet gebeuren. ben niet zo van de racegames
Als plus member krijg je wel weer korting op de volledige versie, met een beetje geluk scheelt het gewoon veel
Die PGR op de xone ziet er wel goed uit trouwensmaar veel meer arcade dan deze game toch ?
mss dat ik dan forza bedoelquote:
Ja denk het wel! En van wat ik er van gezien heb is Forza tegenwoordig ook een micro-transactie festijn, net als Gran Turismo 6, erg jammer....quote:Op woensdag 15 januari 2014 11:07 schreef Jimbo het volgende:
[..]
mss dat ik dan forza bedoel![]()
ben niet zo bij met de xone games
quote:Op woensdag 15 januari 2014 11:08 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Ja denk het wel! En van wat ik er van gezien heb is Forza tegenwoordig ook een micro-transactie festijn, net als Gran Turismo 6, erg jammer....
Micro-transacties zijn inderdaad wel een minpunt. Ander minpunt is ook dat game ontwikkelaars vaker een "beta" versie van een game releasen nu het heel makkelijk is om patches en hotfixes uit te draaien. Dat had je vroegâh niet, toen werden games grondig getest.quote:Op woensdag 15 januari 2014 11:08 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Ja denk het wel! En van wat ik er van gezien heb is Forza tegenwoordig ook een micro-transactie festijn, net als Gran Turismo 6, erg jammer....
Vertrok 3 uur van me werk, was er half 4. En een maatje ging erna, die was er rond half 6 en die had de laatste. Dus zou wel tussen die tijden gaan halen.quote:Op woensdag 15 januari 2014 10:29 schreef TARDIS. het volgende:
[..]
Hoe laat ongeveer? Want ik ben er aanstaande vrijdag en dan schijnen ze weer een nieuwe levering te krijgen.
Ik heb er geen problemen mee als het optioneel is, dat bv. iemand die weinig tijd heeft credits kan kopen om alsnog die hele dure auto te kopen zeg maar. Alleen is het vrijwel altijd zo dat de makers de game zo inrichten dat ook de hardcore gamers enorm lang bezig zijn om zo'n dure auto te kunnen kopen, ZO lang dat je portemonnee trekken aantrekkelijker wordt en dat zuigt.quote:Op woensdag 15 januari 2014 11:14 schreef Jimbo het volgende:
[..]
het gezwel van de game industrie imho
deep down heeft ook zoveel potentie, maar nu gaan ze er microtransacties in douwen
Yep, ook dat is een minpunt tegenwoordig!quote:Op woensdag 15 januari 2014 11:17 schreef Baghdaddy het volgende:
[..]
Micro-transacties zijn inderdaad wel een minpunt. Ander minpunt is ook dat game ontwikkelaars vaker een "beta" versie van een game releasen nu het heel makkelijk is om patches en hotfixes uit te draaien. Dat had je vroegâh niet, toen werden games grondig getest.
Dit.quote:Op woensdag 15 januari 2014 11:29 schreef DeeBee het volgende:
Microtransacties en andere 'pay-to-win'-constructies gaan echt tegen de principes van gamen in ja...
Volgens mij kraken we het ''als je geen extra geld betaalt voor dit of dat moet je 100.000 uur spelen voor je datgene vrij speelt'' vooral af.quote:Op woensdag 15 januari 2014 11:47 schreef Ipho het volgende:
Microtransacties of niet. Je krijgt de mogelijkheid het spel gratis te spelen en te kijken of het wat voor je is. Als het wat voor je is dan betaal je toch de fullpriced game? En anders breid je hem op jou manier uit en ben je nog minder kwijt.
Beetje onzin om nu iets wat niet verplicht is af te gaan kraken, je hebt de keuze om het te spelen en te kopen.
Na een Demo besluit je toch ook of het je meer geld waard is of niet.
Precies, er zitten voor niemand nadelen aan. Behalve in het geval als er geen 'volledige' game beschikbaar is.quote:Op woensdag 15 januari 2014 11:47 schreef Ipho het volgende:
Microtransacties of niet. Je krijgt de mogelijkheid het spel gratis te spelen en te kijken of het wat voor je is. Als het wat voor je is dan betaal je toch de fullpriced game? En anders breid je hem op jou manier uit en ben je nog minder kwijt.
Beetje onzin om nu iets wat niet verplicht is af te gaan kraken, je hebt de keuze om het te spelen en te kopen.
Na een Demo besluit je toch ook of het je meer geld waard is of niet.
;quote:Op woensdag 15 januari 2014 11:48 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Volgens mij kraken we het ''als je geen extra geld betaalt voor dit of dat moet je 100.000 uur spelen voor je datgene vrij speelt'' vooral af.
quote:Op woensdag 15 januari 2014 10:53 schreef Jimbo het volgende:
[..]weinig autos dus en van het woord microtransacties krijg ik al gelijk de schijterij
quote:
Vrij algemeen afkraken van de term microtransacties, en hier wordt dan ook de discussie op gebouwd.quote:Op woensdag 15 januari 2014 11:17 schreef Baghdaddy het volgende:
[..]
Micro-transacties zijn inderdaad wel een minpunt. Ander minpunt is ook dat game ontwikkelaars vaker een "beta" versie van een game releasen nu het heel makkelijk is om patches en hotfixes uit te draaien. Dat had je vroegâh niet, toen werden games grondig getest.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |