Beiden staan we als huurder op het contract. Ik denk allebei dus.quote:
Met andere woorden, het hoeft niet meegerekend te worden in de rekenhuur dus het bedrag zit onder de bovengrens?quote:Op maandag 6 januari 2014 13:54 schreef mvdejong het volgende:
Een voorschot van de stookkosten is geen onderdeel van de rekenhuur, omdat het iets is dat "toevallig" met huur-afdracht wordt meebetaald. Echte service-kosten zijn betalingen voor diensten en voorzieningen die je verhuurder naast de echte huur van je woning betaalt, zoals bijv. verlichting en onderhoud van gezamelijke ruimten (trappenhuis enz.).
Is er dan niets contractueel bepaald als een van de huurders opzegt?quote:Op maandag 6 januari 2014 13:55 schreef Gibelini het volgende:
[..]
Beiden staan we als huurder op het contract. Ik denk allebei dus.
Dat is mooi, met deze informatie kan ik genoeg. Bedankt!quote:Op maandag 6 januari 2014 13:57 schreef mvdejong het volgende:
Ja, in jullie geval zijn de echte service-kosten maar EUR 25.
Ik kan mijn huurrechten opzeggen maar weet er verder het fijne niet van. Dit moet ik allemaal nog bespreken met de studentenhuisvesting. Ik weet nu in ieder geval dat mijn klasgenoot nog huurtoeslag krijgt en hij het appartement dus zonder mij nog kan betalen.quote:Op maandag 6 januari 2014 13:57 schreef goed_volk het volgende:
[..]
Is er dan niets contractueel bepaald als een van de huurders opzegt?
Nee is het niet, max 2 personen. Minimaal 1.quote:Op maandag 6 januari 2014 14:36 schreef Lienekien het volgende:
Is het volgens de studentenhuisvesting een tweepersoons appartement? Moet er dan niet gewoon een andere student bij in?
En daar gaat het fout. Je moet het niet denken, maar zeker weten. Er kan per adres maar 1 hoofdhuurder zijn, geen 2. Zou daar wel op letten. Desnoods de belastingdienst bellen.quote:Op maandag 6 januari 2014 13:55 schreef Gibelini het volgende:
[..]
Beiden staan we als huurder op het contract. Ik denk allebei dus.
[..]
Met andere woorden, het hoeft niet meegerekend te worden in de rekenhuur dus het bedrag zit onder de bovengrens?
In dat geval ben ik niet de hoofdhuurder. De huur wordt betaald door mijn huisgenoot. Ik maak de helft naar hem over.quote:Op maandag 6 januari 2014 17:16 schreef cvboer het volgende:
[..]
En daar gaat het fout. Je moet het niet denken, maar zeker weten. Er kan per adres maar 1 hoofdhuurder zijn, geen 2. Zou daar wel op letten. Desnoods de belastingdienst bellen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |