1-1-2014.quote:Op zaterdag 4 januari 2014 09:24 schreef arjan1112 het volgende:
Weet iemand sinds wanneer je 16 moest zijn om alcohol te mogen kopen?
Wat ik gevonden heb, 1881 verbod verkoop 'sterke drank' aan personen jonger dan 16 jaar
vervolgens werd dat in 1964 verhoogd naar 18 jaar
maar over wijn en bier - niets
Zal wel meevallen, gewoon de anti-rook Stasi er een taak bij geven.quote:,,De meeste gemeenten hebben helemaal geen handhavingscapaciteit hiervoor.”
Dus de grens van 16 jaar konden ze ook al niet handhaven?quote:Op zaterdag 4 januari 2014 08:56 schreef tong80 het volgende:
Met name de capaciteit schiet volgens hem tekort bij gemeenten. ,,De meeste gemeenten hebben helemaal geen handhavingscapaciteit hiervoor.”
Denk ook eens aan zieke of gehandicapte mensen, die kunnen dus niet meer hun kinderen op pad sturen.quote:Op zaterdag 4 januari 2014 10:59 schreef arjan1112 het volgende:
Dat had je vroeger met sigaretten ook, op je 7de een pakje sigaretten voor je moeder gaan halen.
Dat waren mooie tijden.
Hadden ze maar het zebrapad moeten nemen.quote:Op zaterdag 4 januari 2014 11:32 schreef BasEnAad het volgende:
[..]
Denk ook eens aan gehandicapte mensen, die kunnen dus niet meer hun kinderen op pad sturen.
NEE TONG!!!quote:Op zaterdag 4 januari 2014 11:54 schreef tong80 het volgende:
[..]
Hadden ze maar het zebrapad moeten nemen.
Nu zijn ze afhankelijk van hun IPad.
Je vergeet nog het komende verbod op legaal consumentenvuurwerk omdat er wat idioten zijn die zichzelf opblazen met de toch al illegale shit uit Polen.quote:Op zaterdag 4 januari 2014 11:57 schreef CafeRoker het volgende:
Treurige symboolpolitiek, een paar 13 jarigen drinken zichzelf KO en de politiek schuift de leeftijd van 16 naar 18. Zoiets als een landweggetje waar de max snelheid van 80 naar 60 is gegaan omdat een paar idioten zichzelf met 140 rond een boom gevouwen hebben.
Gelukkig is het nu verboden en is het probleem daarmee opgelost. Bij drugs is dat ook een probaat middel gebleken.
Gisteren was er nog een of andere prof die vond dat de politiek met verboden moest komen omdat de waarschuwingen van Grolsch op de verpakking niet zouden gaan helpen. Het komt bij de intellectuele elite en de ambtenarij al niet eens meer op dat mensen misschien wel bier en vet eten belangrijker vinden dat een halfjaartje extra ''leven'' na je 80e in een verzorgingstehuis. Het idee dat ze die keuze op zijn minst zelf zouden moeten kunnen maken (baas in eigen buik enzovoorts) is al helemaal gestoord.quote:Op zaterdag 4 januari 2014 11:57 schreef CafeRoker het volgende:
Treurige symboolpolitiek, een paar 13 jarigen drinken zichzelf KO en de politiek schuift de leeftijd van 16 naar 18. Zoiets als een landweggetje waar de max snelheid van 80 naar 60 is gegaan omdat een paar idioten zichzelf met 140 rond een boom gevouwen hebben.
Gelukkig is het nu verboden en is het probleem daarmee opgelost. Bij drugs is dat ook een probaat middel gebleken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |