Als ik aan jou en weekend denk zie ik zoiets voor me:quote:Op zondag 5 januari 2014 20:29 schreef Amoeba het volgende:
[..]
Dit is een (thema)SC, wat loop je nou te ouwehoeren man. Het is weekend.
Prima man. Het feit dat ik wiskunde studeer impliceert absoluut niet dat ik een saai kutleven moet hebben. Beetje kortzichtig van je.quote:Op zondag 5 januari 2014 20:51 schreef QuiCk01 het volgende:
[..]
Als ik aan jou en weekend denk zie ik zoiets voor me:
[ afbeelding ]
Heldquote:Op zondag 5 januari 2014 20:51 schreef QuiCk01 het volgende:
[..]
Als ik aan jou en weekend denk zie ik zoiets voor me:
[ afbeelding ]
Ik dacht al, dat kasteel komt be bekend voor..quote:Op zondag 5 januari 2014 20:11 schreef Amoeba het volgende:
[..]
Ja dat ben ik.
Ik heb geen foto van die positie zonder. Vergeten een te maken..
Er zijn hele mooie foto's van dat gebouw op internet te vinden van mensen die hetzelfde gedaan hebben. Zoek maar op Chateau de Noisy.
Een Jaguar X-type straalt voor mij niks meer dan kak uit. Een Mondeo daarentegen vind ik mooi, degelijk en zakelijk. Ik zeg niet dat ik die Jaaaaaaag afkeur, smaken verschillen.quote:Op zondag 5 januari 2014 20:28 schreef Amoeba het volgende:
[..]
Een Ford heeft toch gewoon zoveel minder uitstraling vergeleken met een Jaguar? Feit is dat mijn ouders niet megarijk zijn zodat ze een XJ kunnen betalen. Voor de klasse van mijn ouders (Vader: LTS, moeder: havo) vind ik dat ze een prachtige auto rijden. Voorheen hadden we een E-klasse. Zuipbak was dat zeg.
Ik heb dit weekend niks gedaan.quote:Op zondag 5 januari 2014 21:03 schreef Babananana het volgende:
Ik vind het best een leuke tijdsbesteding, een beetje spanning opzoeken. Het is sowieso boeiender dan wat de meesten hier met kritiek gedaan hebben dit weekend, daar ben ik van overtuigd.
Precies! Ik ook niet!quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op maandag 27 februari 2012 12:54 schreef wise het volgende:
dus volgende keer poepen in een wit puntje en deze in de koelkast doen zodat het net een broodje kroket lijktĦĦĦĦĦ
quote:Op zondag 5 januari 2014 21:02 schreef Kiprollade het volgende:
[..]
Een Jaguar X-type straalt voor mij niks meer dan kak uit. Een Mondeo daarentegen vind ik mooi, degelijk en zakelijk. Ik zeg niet dat ik die Jaaaaaaag afkeur, smaken verschillen.
Het valt me alleen zo op dat je altijd moet zeggen dat je met de Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaag weggaat
Over kortzichtigheid gesproken. Deze insinuatie van je is daar een mooi voorbeeld van.quote:Op zondag 5 januari 2014 20:53 schreef Amoeba het volgende:
[..]
Prima man. Het feit dat ik wiskunde studeer impliceert absoluut niet dat ik een saai kutleven moet hebben. Beetje kortzichtig van je.
quote:
quote:Op zondag 5 januari 2014 20:30 schreef joppie_saus het volgende:
[..]
Goed punt. Mja hij zei alleen dat hij een leuke trip gehad had, en toen gingen wij (lees: ik) daarop doorvragen.Je hebt steenfabriek Winsum, maar die word vbermoedelijk gesloopt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[..]
Staat er niet zoiets ergens in Groningen? Boven de stad is toch vrij weinig
Ook is er vlakbij de grensovergang bij nieuweschans een hotel wat er erg leeg uitziet, al vermoed ik dat er een paar polen inzitten(staan steeds een paar auto's..)MisterTao recommender: darkkingll (i know.. :P )
Wij stonden ook een keer in een Spaanse parkeergarage, daar stonden alle auto's in rijtjes. Vervolgens moest je een kastje met slot halen om je autosleutel in te doen, en wanneer iemand achter jouw auto weg wilde kon die man jouw auto even aan de kant rijdenquote:Op zondag 5 januari 2014 21:09 schreef Pizzabodem het volgende:
Ik vind dat soort spul ook wel interessant, om op internet over te lezen. Zou er geen 250 km voor willen rijden.
En dit kwam ik net tegen:
Lijkt me niet zo prettig parkeren daar
Dus in feite kan je auto daar gewoon easy gejat worden?quote:Op zondag 5 januari 2014 21:14 schreef Kiprollade het volgende:
[..]
Wij stonden ook een keer in een Spaanse parkeergarage, daar stonden alle auto's in rijtjes. Vervolgens moest je een kastje met slot halen om je autosleutel in te doen, en wanneer iemand achter jouw auto weg wilde kon die man jouw auto even aan de kant rijden
Ik heb altijd een spannend leven, dus ook een spannend weekend. Maar ja, ik voel me dan ook niet aangesproken want ik had ook geen kritiekquote:Op zondag 5 januari 2014 21:03 schreef Babananana het volgende:
Ik vind het best een leuke tijdsbesteding, een beetje spanning opzoeken. Het is sowieso boeiender dan wat de meesten hier met kritiek gedaan hebben dit weekend, daar ben ik van overtuigd.
Kwam er wel op neer ja, maar dan moest je de sleutel voor de kluisjes hebben die alleen de eigenaar hadquote:Op zondag 5 januari 2014 21:16 schreef Amoeba het volgende:
[..]
Dus in feite kan je auto daar gewoon easy gejat worden?
Zoiets heb je in Groningehn ook, moet je 2x steken met een C8 om de bocht naar de uitgang te kunnen maken.quote:Op zondag 5 januari 2014 21:09 schreef Pizzabodem het volgende:
Ik vind dat soort spul ook wel interessant, om op internet over te lezen. Zou er geen 250 km voor willen rijden.
En dit kwam ik net tegen:
Lijkt me niet zo prettig parkeren daar
Dat kan eigenlijk ook overal gebeuren waar valetparking is. Vraag me af hoe het zit met je autoverzekering in zulke gevallen.quote:Op zondag 5 januari 2014 21:16 schreef Amoeba het volgende:
[..]
Dus in feite kan je auto daar gewoon easy gejat worden?
Wie the fuck ben jij nu weerquote:Op zondag 5 januari 2014 21:20 schreef PogoSticK het volgende:
Jeetje, al dat insemineren en menstrueren over vakanties en wiskunde....
Dat was toch de Naberpassage? Die is nu gesloopt.quote:Op zondag 5 januari 2014 21:19 schreef Marco001 het volgende:
[..]
Zoiets heb je in Groningehn ook, moet je 2x steken met een C8 om de bocht naar de uitgang te kunnen maken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |