Ja, wat een vette raceserie is dat eigenlijk. PGR2 helemaal stukgespeeld op de oude Xbox, veel split-screen. PGR3 was het eerste spel dat ik kocht voor mijn Xbox 360 in 2006. Die zat ik tot en met de release van deel 4 nog dagelijks te spelen. Online was zeer tof, cat & mouse vooral (althans als ik mij deze gamemode goed herinner).quote:Op zondag 12 januari 2014 18:25 schreef Klonk het volgende:
Nu we het toch over ouwe games hebben
Project Gotham Racing 4
Ben de laatste tijd vooral splitscreen multiplayer aan het doen en was vergeten hoe geniaal die game uit 2007!!!) was
Zonde hoor zo snel. Sommige side missies zijn zelfs nog leuker dan de main missies, en daarbij heb je echt maar een klein gedeelte gezien van Fallout 3.quote:Op zondag 12 januari 2014 17:53 schreef AQuila360 het volgende:
Fallout 3 uitgespeeld, dat wil zeggen de mainquest maar nu ben ik er ook eigenlijk meteen klaar mee...
Ik heb er wel alsnog 65 uur inzitten. Maar meestal speel ik dit soort games langer ja. Maar was nu ook al max level en had alle wapens alwel en vond alles op elkaar gaan lijken! Of je moet nog toffe tips hebben en locaties? Heb ook nog alle dlc maar ook daar even geen zin in.quote:Op zondag 12 januari 2014 18:39 schreef Vault-Boy het volgende:
[..]
Zonde hoor zo snel. Sommige side missies zijn zelfs nog leuker dan de main missies, en daarbij heb je echt maar een klein gedeelte gezien van Fallout 3.
Ach ieder zijn ding natuurlijk
Dit.quote:Op zondag 12 januari 2014 18:10 schreef emokid het volgende:
[..]
Met zulke games heb ik het altijd andersom. Tientallen uren erin pompen met sidequests/exploration/loothunt, en dan het spel zat worden en nooit uitspelen.Moet na 200 uur Skyrim nog uitspelen,
Klopt. Gekocht door Activision en niet veel later gesloten door de financiële rampen The Club en Blur. Erg zonde, want het zijn beide geen slechte games, en ze hebben ook Geometry Wars gemaakt.quote:Op zondag 12 januari 2014 19:11 schreef Klonk het volgende:
Wat is er eigenlijk gebeurt met de makers van PGR 4 staat me een heel vaag verhaal van bij
Blur ofzo is toch ook van hun?
Oblivion heb ik ook iets van 200 uur in zitten en de setting van Fallout 3 spreekt me meer aan dus ik weet niet precies waar het aan lag.quote:Op zondag 12 januari 2014 19:14 schreef Racerblade het volgende:
[..]
Dit.Ik heb in totaal iets van 300 uur in Oblivion zitten, niet eens halverwege de main quest gekomen.
Hoewel ik Fallout dan weer vind behoren tot de meest overgewaardeerde games van de vorige generatie, heb ik die dan wel weer uitgespeeld.
Blur had je van die wrede bolts o.i.d. die hadden een tof geluid als je die afschootquote:Op zondag 12 januari 2014 19:17 schreef Racerblade het volgende:
[..]
Klopt. Gekocht door Activision en niet veel later gesloten door de financiële rampen The Club en Blur. Erg zonde, want het zijn beide geen slechte games, en ze hebben ook Geometry Wars gemaakt.
Veel lui werken aan Driveclub op de PS4.quote:Op zondag 12 januari 2014 19:11 schreef Klonk het volgende:
Wat is er eigenlijk gebeurt met de makers van PGR 4 staat me een heel vaag verhaal van bij
Blur ofzo is toch ook van hun?
Doen ze niet meer aan geloof ik. (online pass)quote:Op maandag 13 januari 2014 09:48 schreef Wouter2006 het volgende:
Weet iemand of er een code bij COD: Ghosts zit om online te kunnen spelen, zoals sommige spelen dat tegenwoordig hebben? Wil hem namelijk 2ehands kopen
En dat was omdat?quote:Op zondag 12 januari 2014 19:29 schreef Notorious_Roy het volgende:
The Club was verbazingwekkend tof.
Het was een shooter die anders was dan de rest. De fun van een arcadegame, met wat racekenmerken, verpakt als shooter.quote:
Yeah hij is cool! Leuk ook dat de levels zo in elkaar zitten dat het zowel in je eentje als met z'n tweeën leuk is om te spelen! De puzzels zijn technisch hetzelfde maar je moet ze anders aanpakken als je met z'n tweeën bent. Leuke game!quote:Op donderdag 16 januari 2014 14:55 schreef Wiebeldak het volgende:
Een beetje een leuk spel die gratis Lara Croft guarding the light? Ik haal hem nu binnen en ga hem meteen even proberen.
Absoluut. Ik geloof dat dat spel toentertijd zelfs verscheidene XBLA records verbrak. Zeker in co-op erg leuk.quote:Op donderdag 16 januari 2014 14:55 schreef Wiebeldak het volgende:
Een beetje een leuk spel die gratis Lara Croft guarding the light? Ik haal hem nu binnen en ga hem meteen even proberen.
http://tweakers.net/price(...)gold-12-maanden.htmlquote:Op zaterdag 18 januari 2014 11:22 schreef maniack28 het volgende:
Mijn xboxlive account verloopt en verlegen is echt superduur ivm vroeger. Kan ik ergens op internet nog verlenging voor goedkoper kopen zoals vroeger met die punten of kan dat niet meer?
Schijnt gewoon een erg goede game te zijn. Ik heb hem zelf ook maar staat nog in mijn backlog.quote:Op donderdag 16 januari 2014 14:55 schreef Wiebeldak het volgende:
Een beetje een leuk spel die gratis Lara Croft guarding the light? Ik haal hem nu binnen en ga hem meteen even proberen.
XBL Gold is gewoon fucking duur voor wat je er voor krijgt. Switch lekker naar PSN+ man. Iedere maand toffe nieuwe games gratis, en online is prima.quote:Op zaterdag 18 januari 2014 11:22 schreef maniack28 het volgende:
Mijn xboxlive account verloopt en verlegen is echt superduur ivm vroeger. Kan ik ergens op internet nog verlenging voor goedkoper kopen zoals vroeger met die punten of kan dat niet meer?
Gisteren zo'n uurtje co-op gespeeld. Vooral leuk dat je echt moet samenwerken omdat je er anders gewoon echt niet komt. Wel had ik binnen dat uur op 3 na alle achievements al, dat is wel minder.quote:Op zaterdag 18 januari 2014 17:56 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
XBL Gold is gewoon fucking duur voor wat je er voor krijgt. Switch lekker naar PSN+ man. Iedere maand toffe nieuwe games gratis, en online is prima.
Dit gezeik weer. Moet je ook nog wel een PS[nummer whatever] hebben.quote:Op zaterdag 18 januari 2014 17:56 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
XBL Gold is gewoon fucking duur voor wat je er voor krijgt. Switch lekker naar PSN+ man. Iedere maand toffe nieuwe games gratis, en online is prima.
Wacht even, laat me even een Playstation tevoorschijn toveren.quote:Op zaterdag 18 januari 2014 17:56 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
XBL Gold is gewoon fucking duur voor wat je er voor krijgt. Switch lekker naar PSN+ man. Iedere maand toffe nieuwe games gratis, en online is prima.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |