Jij draagt klompensloffen, alles wat jij zegt wordt niet serieus genomen.quote:Op woensdag 1 januari 2014 22:09 schreef GGMM het volgende:
[..]
Ja, leuk hahaha kijk eens jongens, Keukendrol doet ook mee!!
nee op intelligentiequote:Op woensdag 1 januari 2014 22:11 schreef BansheeBoy het volgende:
Die girls die met die darters meelopen zijn volgens mij geselecteerd op vruchtbaarheid.²
quote:
quote:
quote:
twitter:Gertjakobs64 twitterde op woensdag 01-01-2014 om 22:05:11#MightyMike #barreman loopt met een knipoog van het podium af deze wereldtitel is van ons dat is zeker ik start de oranjepolonaise :-) reageer retweet
quote:
Nu is het wel weer leuk geweest met dat wandelende spraakgebrek.quote:Op woensdag 1 januari 2014 22:11 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
[..]
[..]twitter:Gertjakobs64 twitterde op woensdag 01-01-2014 om 22:05:11#MightyMike #barreman loopt met een knipoog van het podium af deze wereldtitel is van ons dat is zeker ik start de oranjepolonaise :-) reageer retweet
En de vader van Ferry Doedensquote:Op woensdag 1 januari 2014 22:12 schreef Evertjan het volgende:
Bas Muijsdat is toch die acteur die een voetballer speelt die zijn vrouw slaat?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |