quote:In de regio Den Haag zijn rond Oud en Nieuw zeker 69 auto's in vlammen opgegaan, bericht de regionale zender Omroep West. De omroep heeft een lijst op zijn website gepubliceerd van alle autobranden, met de exacte tijd erbij.
De autobranden waren tussen dinsdag 16.00 uur en woensdag 06.30 uur. De politie heeft de cijfers nog niet bevestigd.
Vorig jaar gingen in de regio Den Haag dertig auto's in vlammen op. Het jaar ervoor waren dat er tachtig.
http://nos.nl/artikel/592479-tientallen-autobranden-den-haag.html
Ik begin me steeds meer te schamen voor de ongelofelijke domheid van mijn medemens.quote:Op woensdag 1 januari 2014 20:41 schreef Apuleius het volgende:
Is traditie, net als vuurwerk. Die paar auto's op de totale hoeveelheid maakt niets uit. Wel kut als het om jouw auto gaat, maar gun die jongens hun jaarlijkse lolletje en koop gewoon even een nieuwe wagen.
Zie het als een positief iets, want het schept werkgelegenheid.
Valt reuze mee daar eigenlijk. Had het anders verwacht.quote:Op woensdag 1 januari 2014 21:01 schreef arjan1112 het volgende:
loosduinen 1 duindorp 1 vogelwijk 1 scheveningen 0 kijkduin 0 monster 0
hm.
Ja man, het is zó treurig geworden dat het niet meer onder woorden te brengen is. Er loopt enorm veel schorem rond en die komen er nog mee weg ook.quote:Op woensdag 1 januari 2014 20:54 schreef Made-In-Holland het volgende:
[..]
Ik begin me steeds meer te schamen voor de ongelofelijke domheid van mijn medemens.
Goh.quote:Op woensdag 1 januari 2014 20:59 schreef Kowloon het volgende:
Ik heb die locaties van die autobranden even in Google Maps gezet:
http://batchgeo.com/map/353b3694714fdf61ad663c11c7c22d05
Vooral in Transvaal en Schilderswijk.
mijn WA+ verzekering vergoed ook bij brand en diefstalquote:Op woensdag 1 januari 2014 23:17 schreef CafeRoker het volgende:
Bijzonder naar bij een WA verzekering, maar dekt een all-risk verzekering zoiets eigenlijk? Of valt dit onder de uitsluitingsgrond 'volksopstand'?
http://www.telegraaf.nl/b(...)auto_s_in_fik__.htmlquote:Op woensdag 1 januari 2014 23:03 schreef Oud_student het volgende:
In Parijs zouden ze spreken van een bijzonder rustige jaarwisseling, normaal is daar zo'n 500 auto's
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |