Hij moet gewoon met pensioen, wat Disorder al zei.. Op zijn leeftijd geloof ik echt niet dat hij zo snel hersteld .. plus het psychologische aspect.. durf je nog harde lowkicks te gooien? En hij heeft niks meer te bewijzen. Gewoon lekker met pensioen en voorzichtig doen met dat been.quote:Op dinsdag 31 december 2013 15:14 schreef RipMcPants het volgende:
[..]
Ietwat optimistisch, ben ik bang
Dat ben ik absoluut met je eens. Hij hoeft niets meer te bewijzen, en moet gewoon lekker met pensioen en doen waar hij zin in heeft. Er valt voor Silva geen eer meer te behalen om nog een keer de Octagon in te stappen.quote:Op dinsdag 31 december 2013 15:19 schreef Geo4kant het volgende:
[..]
Hij moet gewoon met pensioen, wat Disorder al zei.. Op zijn leeftijd geloof ik echt niet dat hij zo snel hersteld .. plus het psychologische aspect.. durf je nog harde lowkicks te gooien? En hij heeft niks meer te bewijzen. Gewoon lekker met pensioen en voorzichtig doen met dat been.
Had hij dit jaar geen contract getekend voor 10 partijen?quote:Op dinsdag 31 december 2013 15:23 schreef Geo4kant het volgende:
Preciesgewoon zorgen dat je been goed geneest zodat je trainer kan worden bijv en lekker met de kids kan voetballen en doen. Over een paar maanden je Hall Of Fame plaque komen halen.
ja, dus er zijn er nog 8 over op zijn contract, maar Dana is zelf ook geschrokken.quote:Op dinsdag 31 december 2013 15:29 schreef Happel het volgende:
[..]
Had hij dit jaar geen contract getekend voor 10 partijen?
Jaquote:Op dinsdag 31 december 2013 15:29 schreef Happel het volgende:
[..]
Had hij dit jaar geen contract getekend voor 10 partijen?
Silva zei dat hij het 2e gevecht met Weidman aanging niet voor de titel maar om de eerste man te zijn die Weidman zou verslaan. Maar ook in de 2e partij werd hij kansloos ingemaakt en nu is het gewoon verstandiger om maar gewoon met pensioen te gaan.quote:Op dinsdag 31 december 2013 15:21 schreef RipMcPants het volgende:
Hij hoeft niets meer te bewijzen, en moet gewoon lekker met pensioen en doen waar hij zin in heeft. Er valt voor Silva geen eer meer te behalen om nog een keer de Octagon in te stappen.
Ik denk dat Silva over 2 jaar nog wel een bokspartij met Roy Jones doet en dat Dana hem niet aan z'n UFC contract gaat houden.quote:Op dinsdag 31 december 2013 15:30 schreef Geo4kant het volgende:
Ja.. echt heel gek. Maar hij mag echt wel met pensioen van Uncle Dana
twitter:danawhite twitterde op dinsdag 31-12-2013 om 07:22:37We have all worked hard this year. GET DRUNK TONIGHT AND TOMORROW!! But be safe. Happy new year fuckers
reageer retweet
Hoere tijdstip jongen.quote:Op woensdag 1 januari 2014 22:25 schreef THEFXR het volgende:
Titel:RTL 7 Fight Night: Glory Kickboxing
Zender:RTL 7
Datum: 1 januari 2014
Uitzendtijd:00:00 - 01:45 uur
huh?quote:
Tja... wel een duidelijke favoriet inderdaad... Maar goed, GloTex is wel iemand die een puncher's chance heeft en hij slaat behoorlijk hard, zou kunnen finishen als ie er een keer goed doorheen komt. Blijft wishful thinking want de kans is klein uiteraard.quote:Op woensdag 1 januari 2014 23:59 schreef LitmanenAFCA het volgende:
Jones GloTex kijk ik niet echt naar uit helaasHad liever meteen Jones Gustafsson 2 gehad
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |