Nice, kan ik nespresso koffie halen daarquote:Op donderdag 9 januari 2014 16:02 schreef Maxco het volgende:
Met de zwitersleven bon kan je alleen online wat bestellen. oplossing; http://www.debijenkorf.nl(...)7d&fh_refview=lister
Ook handiger om te verkopen + onbeperkt geldig
Dat maakt het niet minder waar!quote:
Bij ING word je sowieso afgezet. Ik zit bij een andere bank als mijn vriendin, zij zit bij de ING en als we beide buitenlandse valuta pinnen dan is het afgeschreven bedrag bij de ING vaak hoger. Tot wel een paar euro verschil.quote:Op vrijdag 10 januari 2014 12:42 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
Dat maakt het niet minder waar!
ING heeft nu ook z'n creditcardafschriften "tablet-stijl" gemaakt: veel grotere letters en grotere regelafstand. Maar veel erger: de afgeschreven bedragen zijn niet meer direct correct! Ze laten nu bij een dollar-betaling een eurobedrag zien, en een paar dagen later wordt dat bedrag 1-2% hoger. Laat dan gewoon niets zien, dit is zinloos!
Nu je het zegt, verder niet bij stilgestaan, maar dit heb ik ook gemerkt met vrienden in het buitenland jaquote:Op vrijdag 10 januari 2014 12:43 schreef MCH het volgende:
[..]
Bij ING word je sowieso afgezet. Ik zit bij een andere bank als mijn vriendin, zij zit bij de ING en als we beide buitenlandse valuta pinnen dan is het afgeschreven bedrag bij de ING vaak hoger. Tot wel een paar euro verschil.
Wat je hier neerzet over de creditcard-afschriften zou best waar kunnen zijn. Doet er verder niks aan af dat de rest wat je noemt zwaar overdreven is. De ING-app en mijn.ing website werkt prima, als jij het fijner vind om door middel van een stom kastje je betalingen te doen, ook als je in het buitenland bent, dan kun je natuurlijk prima overstappen naar de Rabo of ABN.quote:Op vrijdag 10 januari 2014 12:42 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
Dat maakt het niet minder waar!
ING heeft nu ook z'n creditcardafschriften "tablet-stijl" gemaakt: veel grotere letters en grotere regelafstand. Maar veel erger: de afgeschreven bedragen zijn niet meer direct correct! Ze laten nu bij een dollar-betaling een eurobedrag zien, en een paar dagen later wordt dat bedrag 1-2% hoger. Laat dan gewoon niets zien, dit is zinloos!
Zit je zo vaak in het buitenland dat het de moeite waard is om daarvoor over te stappen?quote:Op vrijdag 10 januari 2014 12:48 schreef Maxco het volgende:
[..]
Nu je het zegt, verder niet bij stilgestaan, maar dit heb ik ook gemerkt met vrienden in het buitenland jaMisschien toch maar eens rabo overwegen. Alleen heb je daar weer al die random reader ellende enzo, vind die tan via sms juist zo handig
Jij wel toch pik.quote:Op vrijdag 10 januari 2014 12:49 schreef Blik het volgende:
[..]
Zit je zo vaak in het buitenland dat het de moeite waard is om daarvoor over te stappen?
Log eens een paar keer op een dag in, als je enkele mutaties hebt gehad of verwacht, en kijk dan wat er eerst verschijnt, dan verdwijnt, en er later weer is...quote:Op vrijdag 10 januari 2014 12:49 schreef Blik het volgende:
Wat je hier neerzet over de creditcard-afschriften zou best waar kunnen zijn. Doet er verder niks aan af dat de rest wat je noemt zwaar overdreven is.
Maandelijks, maar dat is wel zakelijk en vnl. binnen Europa, dus geen pinkosten. Buiten Europa hooguit 1 keer per jaar, en dan kunnen die 5 of 10 euro pinkosten me echt geen reet schelenquote:
SNS heeft altijd al de hoogste rente gehad van de 'grote' banken.quote:Op vrijdag 10 januari 2014 12:53 schreef arjan1112 het volgende:
De spaarrente bij rabo en v lanschot zijn nog lager dan bij abn ing en sns
Ik log dagelijks in, en heb echt nooit dit soort problemen. Als er een keer een boeking verandert, dan komt dat omdat het in het weekend danwel 's avonds plaats vindt en het een reservering betreft. De daadwerkelijke boeking vindt dan later plaatsquote:Op vrijdag 10 januari 2014 12:52 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
Log eens een paar keer op een dag in, als je enkele mutaties hebt gehad of verwacht, en kijk dan wat er eerst verschijnt, dan verdwijnt, en er later weer is...
Hmm, gaat dan ook nog eens om buiten de eurozone he. Toch wel een aantal keer per jaar, zal misschien een of twee tientjes zijn maar het gaat om idd de combinatie van lage rente en dit soort kleine dingen.quote:Op vrijdag 10 januari 2014 12:49 schreef Blik het volgende:
[..]
Zit je zo vaak in het buitenland dat het de moeite waard is om daarvoor over te stappen?
Ditquote:Op vrijdag 10 januari 2014 12:52 schreef MCH het volgende:
Het gaat ook niet om die paar euro maar meer om het idee, net zoals met die extreem lage rentes van ze. Alleen komen ze er gewoon mee weg. Ik denk dat ING de grootste bank is en consumenten zijn nou eenmaal lui of dom, of beide.
Aan de andere kant betaal je voor de betaalpakketten bij Rabo en ABN weer meer, ongeveer 1 euro per maand extra.quote:Op vrijdag 10 januari 2014 12:52 schreef MCH het volgende:
Het gaat ook niet om die paar euro maar meer om het idee, net zoals met die extreem lage rentes van ze. Alleen komen ze er gewoon mee weg. Ik denk dat ING de grootste bank is en consumenten zijn nou eenmaal lui of dom, of beide.
Totaal geen problemen met ING. Je overdrijft nogal.quote:Op vrijdag 10 januari 2014 12:42 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
Dat maakt het niet minder waar!
ING heeft nu ook z'n creditcardafschriften "tablet-stijl" gemaakt: veel grotere letters en grotere regelafstand. Maar veel erger: de afgeschreven bedragen zijn niet meer direct correct! Ze laten nu bij een dollar-betaling een eurobedrag zien, en een paar dagen later wordt dat bedrag 1-2% hoger. Laat dan gewoon niets zien, dit is zinloos!
Log minimaal 1x per dag in, vaak vaker. Geen probleem.quote:Op vrijdag 10 januari 2014 12:52 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
Log eens een paar keer op een dag in, als je enkele mutaties hebt gehad of verwacht, en kijk dan wat er eerst verschijnt, dan verdwijnt, en er later weer is...
Wil je hiermee beweren dat het probleem niet bestaat, omdat jij het niet ziet/merkt/ervaart?quote:Op vrijdag 10 januari 2014 13:55 schreef leolinedance het volgende:
Log minimaal 1x per dag in, vaak vaker. Geen probleem.
Ondanks dat andere gebruikers er geen problemen mee hebben, is het toch een probleem omdat jij het zo ervaart?quote:Op vrijdag 10 januari 2014 13:59 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
Wil je hiermee beweren dat het probleem niet bestaat, omdat jij het niet ziet/merkt/ervaart?
Een bank die random mutaties laat verdwijnen en weer terugkomen, maar omdat Blikje het niet ziet bestaat het niet?quote:Op vrijdag 10 januari 2014 14:02 schreef Blik het volgende:
Ondanks dat andere gebruikers er geen problemen mee hebben, is het toch een probleem omdat jij het zo ervaart?
Dat is serieus lachwekkend
Ik heb al tweemaal gezegd dat ik het vaak genoeg zie. Maar dat er ook een hele goede fatsoenlijke reden achter zit (nl. een reservering tov de daadwerkelijke verwerking). Dat jij dat een enorm probleem vindt, betekent niet dat het ook een groot probleem is. Er zijn waarschijnlijk meer mensen die het aan hun reet zal roesten dan mensen die het een groot probleem vinden.quote:Op vrijdag 10 januari 2014 14:04 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
Een bank die random mutaties laat verdwijnen en weer terugkomen, maar omdat Blikje het niet ziet bestaat het niet?
Nee, dat jij overdrijft.quote:Op vrijdag 10 januari 2014 13:59 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
Wil je hiermee beweren dat het probleem niet bestaat, omdat jij het niet ziet/merkt/ervaart?
Lijkt me niet, ze zullen wel checken op naam gewoon. Maar als je partner bijv. hetzelfde doet kan het natuurlijk.quote:Op vrijdag 10 januari 2014 15:43 schreef nhero het volgende:
Zou het mogelijk zijn om meerdere keren gebruik te maken van de zwitserleven actie door een nieuwe spaarrekening te openen met een andere tegenrekening?
1 per adres, meen ik gelezen te hebbenquote:Op vrijdag 10 januari 2014 15:44 schreef rene90 het volgende:
[..]
Lijkt me niet, ze zullen wel checken op naam gewoon. Maar als je partner bijv. hetzelfde doet kan het natuurlijk.
6 maanden voor 2,35%, minimum inleg 5.000.quote:Dear Customer,
ICBC (Europe) S.A. Amsterdam Branch would like to inform you about the launch of its
time deposit promotion. This time deposit promotion is a regular fixed-term time deposit
with 29/01/2014 as predetermined starting date.
3M 2.25%
6M 2.35%
Lijkt me verstandig.quote:Op vrijdag 10 januari 2014 18:16 schreef amp25 het volgende:
ik los nu meer af op mijn hypotheek dan dat ik spaar rente zijn zo laag nou
Nog geen mail gehad, maar ik denk dat ik hier ook maar een mooi bedragje voor een half jaar vast ga zetten (in euro's, niet in yuanquote:Op vrijdag 10 januari 2014 18:13 schreef SeLang het volgende:
Net binnen:
[..]
6 maanden voor 2,35%, minimum inleg 5.000.
Mijn 3,05% deposito bij deze zelfde bank loopt op 24 januari af dus ik denk dat ik voor die 2,35% ga.
Btw: je kunt ook 4,0% krijgen voor 6 maanden op Chinese yuan
is hoger dan argenta.quote:Op vrijdag 10 januari 2014 18:32 schreef MrBadGuy het volgende:
[..]
Nog geen mail gehad, maar ik denk dat ik hier ook maar een mooi bedragje voor een half jaar vast ga zetten (in euro, niet in yuan).
- Vaste rente.quote:Op vrijdag 10 januari 2014 18:34 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
is hoger dan argenta.
Zijn er bijkomende voorwaarden?
Ok punt 2 ik zie jouw rentes er niet tussenstaan op deze paginaquote:Op vrijdag 10 januari 2014 18:37 schreef SeLang het volgende:
[..]
- Vaste rente.
- De renteberekening is gebaseerd op een “werkelijk aantal dagen/360 dagen”
rentebasis.
- Inleg en rente zijn beschikbaar op de vervaldatum. Het is niet mogelijk uw
deposito vroegtijdig te beёindigen. Overweeg daarom goed welk deel van uw
geld u nodig heeft voor u dagelijks gebruik en mogelijk onverwachte uitgaven
voordat u een deposito afsluit.
- Uw deposito wordt niet automatisch verlengd.
- Minimale inleg EUR 5.000.
- Voorwaarden Particulieren en met name de Voorwaarden Termijndeposito
Particulieren zijn van toepassing (www.icbc.co.nl).
- Het Luxemburgse depositogarantiestelsel is van toepassing (www.agdl.lu).
De tegoeden van een particuliere klant zijn momenteel gegarandeerd tot
maximaal EUR 100.000 per rekeninghouder.
ICBC is niet de meest eenvoudige bank met overschrijven en deposito's, gaat allemaal analoog (nouja, formulieren invullen, inscannen en mailen). Maar ze reageren wel vlot en de hogere rente weegt nog wel op tegen die extra moeite in dit gevalquote:Op vrijdag 10 januari 2014 18:34 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
is hoger dan argenta.
Zijn er bijkomende voorwaarden?
Ik denk dat het er ook nog niet op staat. Mailtje kwam net binnen.quote:Op vrijdag 10 januari 2014 18:39 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Ok punt 2 ik zie jouw rentes er niet tussenstaan op deze pagina
http://www.icbc.com.cn/IC(...)nking/SavingDeposit/
Klinkt erg Aziatisch allemaalquote:Op vrijdag 10 januari 2014 18:40 schreef MrBadGuy het volgende:
[..]
ICBC is niet de meest eenvoudige bank met overschrijven en deposito's, gaat allemaal analoog (nouja, formulieren invullen, inscannen en mailen). Maar ze reageren wel vlot en de hogere rente weegt nog wel op tegen die extra moeite in dit geval
Je kunt wel internetbankieren aanvragen, maar dan moet je volgens mij naar hun hoofdkantoor in Amsterdam komen. Verder, op die ¤5000 na, geen voorwaarden.
Klopt ja. Maar als je zoals ik 1x per jaar een zooi geld vastzet maakt het niet uit.quote:Op vrijdag 10 januari 2014 18:40 schreef MrBadGuy het volgende:
[..]
ICBC is niet de meest eenvoudige bank met overschrijven en deposito's, gaat allemaal analoog (nouja, formulieren invullen, inscannen en mailen). Maar ze reageren wel vlot en de hogere rente weegt nog wel op tegen die extra moeite in dit geval
Je kunt wel internetbankieren aanvragen, maar dan moet je volgens mij naar hun hoofdkantoor in Amsterdam komen. Verder, op die ¤5000 na, geen voorwaarden.
wat is de rente voor een deposito van 12m?quote:Op vrijdag 10 januari 2014 18:40 schreef SeLang het volgende:
[..]
Ik denk dat het er ook nog niet op staat. Mailtje kwam net binnen.
Maar wat ook Aziatisch is, is dat ze me speciaal s'avonds na kantooruren in Engeland opbelden om te zorgen dat ik toch 150 euro extra rente kreeg via een speciale actiequote:Op vrijdag 10 januari 2014 18:41 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Klinkt erg Aziatisch allemaal.
Die zit er helaas niet tussen voor deze actie. Ze hebben nu alleen 3 of 6 maanden. Ik had ook liever 1 jaar gehad.quote:Op vrijdag 10 januari 2014 18:44 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
wat is de rente voor een deposito van 12m?
Hmm dan wordt het argenta.quote:Op vrijdag 10 januari 2014 18:45 schreef SeLang het volgende:
[..]
Maar wat ook Aziatisch is, is dat ze me speciaal s'avonds na kantooruren in Engeland opbelden om te zorgen dat ik toch 150 euro extra rente kreeg via een speciale actie(ik had een deposito afgesloten vlak voordat ze met die actie kwamen vorig jaar).
[..]
Die zit er helaas niet tussen voor deze actie. Ze hebben nu alleen 3 of 6 maanden. Ik had ook liever 1 jaar gehad.
Nee, alleen als je wilt kunnen internetbankieren. Ik heb alles per post/ email gedaan.quote:Op vrijdag 10 januari 2014 18:41 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
Moet ik trouwens perse fysiek naar adam toe om de rekening te openen of niet.
Want dan loont het helemaal niet.
Ik zou ze beiden openen als je toch bezig bent... meer schuifmogelijkheden.quote:Op vrijdag 10 januari 2014 18:47 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Hmm dan wordt het argenta.
Nu nog even uitzoeken of je dan boetevrij kunt opnemen bij de aankoop van een huis.
Van de website van Argenta:quote:Op vrijdag 10 januari 2014 18:47 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Hmm dan wordt het argenta.
Nu nog even uitzoeken of je dan boetevrij kunt opnemen bij de aankoop van een huis.
http://www.argenta.nl/nl/(...)termijndeposito.aspx (de boze smiley hebben ze zelf er ingezet, niet ikquote:Normaal gezien kan een termijndeposito niet vroegtijdig beëindigd worden. Indien u deze toch vroeger wenst te beëindigen dient u een ondertekende brief te sturen met de vermelding van uw persoonlijke gegevens, rekeningnummer, termijndepositonummer en de reden van beëindiging. Vervolgens zal er een boete worden aangerekend voor de vroegtijdige beëindiging ( De boeteberekening is0,25% per maand met een maximum van 1,50% over de resterende looptijd)
Hmm jammer, al las ik dat bij die chinezen je er echt helemaal niet onderuit kan komen.quote:Op vrijdag 10 januari 2014 18:52 schreef MrBadGuy het volgende:
[..]
Van de website van Argenta:
[..]
http://www.argenta.nl/nl/(...)termijndeposito.aspx (de boze smiley hebben ze zelf er ingezet, niet ik)
Man man dat formulier:quote:Op vrijdag 10 januari 2014 18:48 schreef SeLang het volgende:
[..]
Nee, alleen als je wilt kunnen internetbankieren. Ik heb alles per post/ email gedaan.
[..]
Ik zou ze beiden openen als je toch bezig bent... meer schuifmogelijkheden.
Heheh! En toch is dit de grootste bank ter wereld. (US$2,8T in assets)quote:Op vrijdag 10 januari 2014 18:58 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Man man dat formulier:
http://www.icbc.com.cn/Si(...)rmRetaiCustomers.pdf
IK dacht dat ze in Singapore achterliepen met die bankspaarboekjes en terminals overal waarmee je rekeningen kunt voldoen.
Niet de beste.quote:Op vrijdag 10 januari 2014 19:04 schreef SeLang het volgende:
[..]
Heheh! En toch is dit de grootste bank ter wereld.
Omdat de mijne nog steeds geblokkeerd is probeer ik het zo maar via de mail.quote:Op vrijdag 3 januari 2014 15:16 schreef leolinedance het volgende:
Mail van Argenta betreffende opsturen van legitimatie:
Geachte heer Xxxxx,
Bedankt voor uw bericht.
U kan deze documenten naar ons mailen, dit kan naar het volgende emailadres: helpdesk@argenta.nl.
Alvast bedankt.
Top
Ja in Nederland loopt alles soepel. Hier in Engeland is het ook allemaal nog tamelijk archaisch, al wordt het langzaam beter. Tien jaar geleden ging hier nog heel veel met cheques enzo en banken zijn traag (overboeking duurt rustig 3 werkdagen).quote:Op vrijdag 10 januari 2014 19:07 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Niet de beste.
Het valt mij trouwens ongeveer overal waar ik kom op dat NL websites/online dienstverlening zo ver voorruit loopt op de meeste landen.
Subklacht: Na 2 weken is mijn rekening nog steeds niet goedgekeurd bij argenta.
Status contract geblokkeerd.
Cheques, dat was ook nog een drama in SGP idd. Ik moest mijn huur van 6 maanden met een cheque voldoen. Toen ik de Rabo belde wisten ze niet eens meer hoe dat moest maar ze zouden mij terug bellen.quote:Op vrijdag 10 januari 2014 19:11 schreef SeLang het volgende:
[..]
Ja in Nederland loopt alles soepel. Hier in Engeland is het ook allemaal nog tamelijk archaisch, al wordt het langzaam beter. Tien jaar geleden ging hier nog heel veel met cheques enzo en banken zijn traag (overboeking duurt rustig 3 werkdagen).
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |