De Zeven Steegjesquote:Op woensdag 8 januari 2014 22:41 schreef Naamah het volgende:
Oh! En die straatjes tussen de andere kant van de Catharijnesingel en die kerk bij het Dick Brunahuis. Die supersmalle straatjes, die zijn ook zo leuk!
Edit: Ik bedoel de Kockstraat, Brouwerstraat, daar omheen. Omschrijving hierboven was echt te vaag
Nooit gewetenquote:
Jammer van de verwaarlozing, het is de mooiste bios van de stad. Met afstand.quote:Op zaterdag 11 januari 2014 17:12 schreef marcek het volgende:
Vandaag weer is in de city op de voorstraat geweest, van buiten zo troosteloos.
Maar van binnen zo een verademing in verhouding tot de mega bioscopen, gemoedelijk en rustig.
Il mulino? De ijstent bedoel je aan de Adelaarsstraat?quote:Op donderdag 9 januari 2014 02:07 schreef d4v1d het volgende:
BedanktZeven steegjes is een goede.
Il mulino, dat was toch die aan het water bij de brug waar de sint altijd aankomt? Walk of fame kan ook wel als ze er toch langs moeten.
quote:Op zaterdag 11 januari 2014 17:38 schreef Q. het volgende:
[..]
Jammer van de verwaarlozing, het is de mooiste bios van de stad. Met afstand.
Bier!quote:Op zondag 12 januari 2014 14:16 schreef marcek het volgende:
2 km aan bierleidingen, hoogste bar op 47 meter krijgt ook zijn bier vanuit een centraal systeem, sjiek.
Dat is dus een hele klus als ze die moeten doorspoelen.quote:Op zondag 12 januari 2014 14:16 schreef marcek het volgende:
2 km aan bierleidingen, hoogste bar op 47 meter krijgt ook zijn bier vanuit een centraal systeem, sjiek.
Moet je dan ook niet doen. Volgens mij is het met de installatie die zij hebben ook helemaal niet nodig (met een normaal fust eigenlijk ook niet, al zie je dat vaak omdat ie helemaal wordt opgetapt. Een goede barman weet wanneer ie leeg begint te raken en hangt er dan al een nieuwe aan).quote:Op zondag 12 januari 2014 19:10 schreef MoneyTalks het volgende:
[..]
Dat is dus een hele klus als ze die moeten doorspoelen.
Yep, staat er gewoon in.quote:Op maandag 13 januari 2014 17:29 schreef Hojdhopper het volgende:
Hé mensen even een vraagje over de afvalkalender. Deze zou volgens de gemeentewebsite vanaf nu digitaal te raadplegen moeten zijn via De Afvalwijzer. Maar als ik mijn postcode intik krijg ik de melding dat deze niet gevonden is/nog niet toegevoegd is. Iemand een idee wanneer het afval nu wordt opgehaald (ASW), was altijd op maandag maar vanochtend blijbaar niet.
Oh en vindt die site jullie postcodes wel?
misschien is jouw postcode (dus jouw stukje ASW) op 1 of andere manier niet ingedeeld, en dus ook niet toegewezen aan een ophaler.quote:Op maandag 13 januari 2014 17:29 schreef Hojdhopper het volgende:
Hé mensen even een vraagje over de afvalkalender. Deze zou volgens de gemeentewebsite vanaf nu digitaal te raadplegen moeten zijn via De Afvalwijzer. Maar als ik mijn postcode intik krijg ik de melding dat deze niet gevonden is/nog niet toegevoegd is. Iemand een idee wanneer het afval nu wordt opgehaald (ASW), was altijd op maandag maar vanochtend blijbaar niet.
Oh en vindt die site jullie postcodes wel?
Hm, wat is vroeg? Ik wilde ze om half 9 buiten zetten. Ik was in het verleden dan altijd nog op tijd.quote:Op maandag 13 januari 2014 18:17 schreef Feestkabouter het volgende:
[..]
misschien is jouw postcode (dus jouw stukje ASW) op 1 of andere manier niet ingedeeld, en dus ook niet toegewezen aan een ophaler.
bij mij (buurt 2e Daalsedijk) vanmorgen (heel vroeg) alles opgehaald. wel een aantal sukkels die de zakken te laat buiten hebben gezet, zoals gewoonlijk.
volgens mij ben je dan vaak al te laat.quote:Op maandag 13 januari 2014 18:55 schreef Hojdhopper het volgende:
[..]
Hm, wat is vroeg? Ik wilde ze om half 9 buiten zetten. Ik was in het verleden dan altijd nog op tijd.
Goed, nu op zoek naar een goedkoper alternatief. Kijken naar bestaande bouw. Neudeflat lijkt me op zich een mooie optie. Wat zal Bram Fokke (D66) balen. Dit was zo'n beetje zijn enige speerpunt en paradepaardje.quote:
neudeflat als de bieb?quote:Op maandag 13 januari 2014 23:41 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Goed, nu op zoek naar een goedkoper alternatief. Kijken naar bestaande bouw. Neudeflat lijkt me op zich een mooie optie. Wat zal Bram Fokke (D66) balen. Dit was zo'n beetje zijn enige speerpunt en paradepaardje.
Waarom niet? Het pand staat straks leeg en gesloopt worden zal ie niet. Genoeg ruimte voor boeken, mediazalen, kunstruimtes, filmzalen en op de bovenste verdieping een cafe-restaurant met geweldig uitzicht over de stad. Voordeel is dat je dan ook de Neudeflat niet ziet staan.quote:
Een behoorlijke opknapbeurt graagquote:Op maandag 13 januari 2014 23:55 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Waarom niet? Het pand staat straks leeg en gesloopt worden zal ie niet. Genoeg ruimte voor boeken, mediazalen, kunstruimtes, filmzalen en op de bovenste verdieping een cafe-restaurant met geweldig uitzicht over de stad. Voordeel is dat je dan ook de Neudeflat niet ziet staan.
Kijk het ding is en blijft er toch. Dan kun je er maar het beste van maken. Goede opknapbeurt voor de buitenkant en publieke functie van binnen.
Zal wel asbest inzitten, dus dure verbouwing.quote:Op maandag 13 januari 2014 23:55 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Waarom niet? Het pand staat straks leeg en gesloopt worden zal ie niet. Genoeg ruimte voor boeken, mediazalen, kunstruimtes, filmzalen en op de bovenste verdieping een cafe-restaurant met geweldig uitzicht over de stad. Voordeel is dat je dan ook de Neudeflat niet ziet staan.
Kijk het ding is en blijft er toch. Dan kun je er maar het beste van maken. Goede opknapbeurt voor de buitenkant en publieke functie van binnen.
Prima!quote:Op maandag 13 januari 2014 23:49 schreef Nielsch het volgende:
Uiteindelijk besloot een CDA'er dwars te doen en tegen de wil van zijn partij in tegen te stemmen. Daardoor komt Bieb++ er nu niet.
http://www.volkskrant.nl/(...)uro-in-Utrecht.dhtml
Dat lijkt me onrealistisch. Het pand is volgens mij al verkocht aan een private partij die er winkels en een hotel gaat ontwikkelen. De gemeente zal erg diep in de buidel moeten tasten voor dat pand en met de verbouwingskosten tot bibliotheek erbij zal dat wellicht meer kosten dan Bieb++quote:Op dinsdag 14 januari 2014 08:02 schreef pokkerdepok het volgende:
mooi zo.
ze hebben het nu over het postkantoor als biep, dat lijkt me een prima idee.
Volledig mee eens.quote:en trek maar een grote partij aan om iets op het smakkelaar te bouwen, niet (alleen) van ons belastinggeld. gewoon een echte landmark neerzetten daar, door een echte toparchitect.
http://www.welstandutrech(...)114_agd_oost_Pub.pdfquote:Neude 11 - Oudegracht 112 (Rijksmonument) [Binnenstad]
Voorlopig ontwerp herbestemming hoofdpostkantoor
Aanvraag : ASR Vastgoedontwikkeling
Ontwerp : Rijnboutt
toelichting : architect dhr Vermeesch
quote:Op dinsdag 14 januari 2014 08:02 schreef pokkerdepok het volgende:
mooi zo.
ze hebben het nu over het postkantoor als biep, dat lijkt me een prima idee.
en trek maar een grote partij aan om iets op het smakkelaar te bouwen, niet (alleen) van ons belastinggeld. gewoon een echte landmark neerzetten daar, door een echte toparchitect.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |