Je zegt de eerste, dat was jaren geleden al. Niet dit jaar.quote:Op maandag 30 december 2013 10:17 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Ik heb ook een bron die claimt dat het Schumacher is.
Net worth van Woods was dit jaar 590 miljoen dollar. Die van Schumacher 800 miljoen dollar.
Maarja, ondanks al dat geld blijkt maar weer eens dat gezondheid het allerbelangrijkste is.
Offpiste is gewoon supertof, en hoewel je weet van de gevaren, zijn er denk ik maar weinig mensen die zich dat realiseren op het moment dat ze offpiste gaan. Ikzelf iig niet, altijd pas achteraf dat ik dacht: oja, dat was eigenlijk best gevaarlijk.quote:Op maandag 30 december 2013 10:26 schreef opgebaarde het volgende:
Ik beweer dat het niks met opzoeken van gevaar te maken heeft. Maar als offpiste iets voor adrenaline junks is, dan vallen bizar veel wintersporters in deze categorie
En dan doen we net alsof het op pistes wel veilig is of veiliger moet voelen
twitter:rachidfinge twitterde op maandag 30-12-2013 om 10:36:33Om 11.00u begint de persconferentie over de toestand van Michael Schumacher. Kijk mee op de site van @NOSsport: http://t.co/qlw5hCEp3R reageer retweet
Het lijkt me eerder gewoon een compleet andere situatie?quote:Op maandag 30 december 2013 10:39 schreef Sunshine1982 het volgende:
Wat ik wel apart vind is dat ze bij Shumacher gelijk de dag erna een persconf. geven en bij Friso pas een week later. Zou het er zo slecht uitzien dat het een kwestie is van een stekker?
Jup, da's waar.quote:Op maandag 30 december 2013 10:40 schreef Burdie het volgende:
[..]
Het lijkt me eerder gewoon een compleet andere situatie?
Al even afgezien van het feit dat de familie beslist over het geven van een persconferentie, niet de artsen.quote:Op maandag 30 december 2013 10:42 schreef CherryLips het volgende:
Alsof ze draaiboeken hebben van 'wat als een beroemdheid/royal een ski-ongeluk krijgt'
Dit lijkt mij inderdaad eerder vergelijkbaar met de Ajax-supporter die in de gracht viel, dan met Friso.quote:Op maandag 30 december 2013 10:40 schreef Burdie het volgende:
[..]
Het lijkt me eerder gewoon een compleet andere situatie?
Bepaalde vormen van offpiste is zeker wel adrenaline junk material, ja. Wederom die aanname dat ik alles daaronder klassificeer.quote:Op maandag 30 december 2013 10:26 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Ik beweer dat het niks met opzoeken van gevaar te maken heeft. Maar als offpiste iets voor adrenaline junks is, dan vallen bizar veel wintersporters in deze categorie
En dan doen we net alsof het op pistes wel veilig is of veiliger moet voelen
En zie hier dus de fout in jouw gedachtengang. Jij denkt dat ik het gedrag bekijk. Niets is minder waar. Ik bekijk het karakter. Groot verschil omdat ik dus op een heel ander niveau generaliseer dan jij denkt. Als iemand bekend staat om specifiek kinderen dood te rijden in de bebouwde kom en deze persoon komt in het nieuws omdat hij een oma omver heeft gereden (waarschijnlijk in de bebouwde kom) dan baseer ik mijn conclusie op het karakter van die persoon; Niet op het gedrag van elke hardrijder in de bebouwde kom.quote:[..]
Precies, vndaar die vergelijkin met twee verschillende hardrijders. Blijkbaar toch allemaal potentiele moordenaars, meer informatie is niet nodig en vooral niet gewenst
Omstreeks 11 uur, dus zeg het maar...quote:Op maandag 30 december 2013 10:58 schreef Gebraden_Wombat het volgende:
Zijn ze nou te vroeg begonnen?
Het zou zomaar kunnen ja...quote:Op maandag 30 december 2013 11:00 schreef Scorpie het volgende:
Schumi doet een Frisotje als ik het zo begrijp.
Ze doen alles om de druk op zijn schedel te verlichten.quote:Op maandag 30 december 2013 11:00 schreef remlof het volgende:
Ze kunnen nog niets zeggen, basically.
Heb Sky News op, die vertalen 1op1 in het Engelsquote:
Dit!quote:Op maandag 30 december 2013 11:02 schreef remlof het volgende:
Ik denk niet dat iemand als Schumi die z'n hele leven de grenzen heeft opgezocht verder zou willen leven als een kasplantje.
wat is daarquote:Op maandag 30 december 2013 11:02 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
NOS is maar overgegaan op de beelden van Sky, inclusief Engelse tolk
Maar ja, wie zou dat nou wel willen?quote:Op maandag 30 december 2013 11:02 schreef remlof het volgende:
Ik denk niet dat iemand als Schumi die z'n hele leven de grenzen heeft opgezocht verder zou willen leven als een kasplantje.
ik denk ook dat in tegenstelling bij Friso de familie eerder de stekker er uit zal halenquote:Op maandag 30 december 2013 11:02 schreef remlof het volgende:
Ik denk niet dat iemand als Schumi die z'n hele leven de grenzen heeft opgezocht verder zou willen leven als een kasplantje.
Nou, dat ze geen eigen tolk beschikbaar hebben bijvoorbeeld? Vind dat toch wel grappig, van een omroep als de NOS...quote:
Iemand die nog z'n kleinkinderen zou willen zien bijvoorbeeld?quote:Op maandag 30 december 2013 11:03 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Maar ja, wie zou dat nou wel willen?
Hersenbloeding is toch van een andere orde dan bijna een uur zonder zuurstof.quote:Op maandag 30 december 2013 11:01 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Het zou zomaar kunnen ja...
Wat moet hij dan als hem die vraag gesteld wordt?quote:Op maandag 30 december 2013 11:04 schreef Sinister-D- het volgende:
Nou zeg, wat een vocabulaire skills van die Pr.''De helm heeft hem zeer zeker beschermd bij de val'', no shit!!
Dan ben je een domme journalist als je die vraag steltquote:Op maandag 30 december 2013 11:04 schreef Gebraden_Wombat het volgende:
[..]
Wat moet hij dan als hem die vraag gesteld wordt?
'Zonder helm was z'n schedel opengebarsten als een watermeloen!'quote:Op maandag 30 december 2013 11:04 schreef Sinister-D- het volgende:
Nou zeg, wat een vocabulaire skills van die Pr.''De helm heeft hem zeer zeker beschermd bij de val'', no shit!!
Een kasplantje dat zijn kleinkinderen wil zienquote:Op maandag 30 december 2013 11:04 schreef remlof het volgende:
[..]
Iemand die nog z'n kleinkinderen zou willen zien bijvoorbeeld?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |