De teller op Youtube telt af naar 0:30 uur, of krijgen we weer een halfuur lang filmpjes over de main eventers?quote:Op zaterdag 28 december 2013 21:54 schreef THEFXR het volgende:
Timetable UFC 168 zaterdag:
01.00 uur facebooks
02.00 uur prelims
04.00 uur Main card
er zit een presser voor over dat fight pass,dat nieuwe kanaal van de ufcquote:Op zaterdag 28 december 2013 21:58 schreef Hooidraad het volgende:
[..]
De teller op Youtube telt af naar 0:30 uur, of krijgen we weer een halfuur lang filmpjes over de main eventers?
what have you been smoking??quote:Op zaterdag 28 december 2013 21:59 schreef Mr.Smokey het volgende:
Chris Weidman vs. Anderson Silva
Ronda Rousey vs Miesha Tate
Josh Barnett vs Travis Browne
Jim Miller vs. Fabrício Camões
Dustin Poirier vs Diego Brandao
Ach zo.quote:Op zaterdag 28 december 2013 22:00 schreef THEFXR het volgende:
[..]
er zit een presser voor over dat fight pass,dat nieuwe kanaal van de ufc
Ha!quote:Op zaterdag 28 december 2013 22:04 schreef Hooidraad het volgende:
[..]
Plagiaat!
SPT / [Centraal] MMA topic #228 I back. Trust me.
ik vertrouw hem niet, komt gewoon voor die dikke payday opdagenquote:Op zaterdag 28 december 2013 22:04 schreef Hooidraad het volgende:
[..]
Plagiaat!
SPT / [Centraal] MMA topic #228 I back. Trust me.
aii netjes manquote:Op zaterdag 28 december 2013 22:08 schreef aadspagaat het volgende:
ik zit al aan de redbull, ook al vind ik het te zoete troep! gister en vandaag totaal 25uren werk verzet! maar moet wakker blijven voor dit dikke event.
sorry ben kapotmoe dan kijkt het niet eens lekkerquote:Op zaterdag 28 december 2013 22:18 schreef THEFXR het volgende:
[..]
en wel altijd de tijd vragen, foei, foei
ik heb geeneens facebook wat lul jequote:Op zaterdag 28 december 2013 22:18 schreef THEFXR het volgende:
[..]
voor het downloaden, beach kijkt op zijn facebook "and your new champ izzzz !!!!![]()
![]()
![]()
lol, Spidertronquote:
quote:Op zaterdag 28 december 2013 13:09 schreef THEFXR het volgende:
vermist: een LitmanenAFCA, laatste gezien op 26 dec online.
gaat om een jonge iets gezette Amsterdamse man, die dol is op Ronda Rousey.
verslaafd is aan MMA en voetbal.
wie heeft deze Jari nog online gezien?
Waarom zou jij graag Silva willen zien winnen? Ik ben hem inmiddels wel zat, niet zijn vechtkunst maar zijn karakter is soms in mijn ogen vaak egoïstisch en onfatsoenlijk naar de pers en hij spreekt nog steeds slechter Engels als 4 jarige Nederlandse kinderen.quote:Op zaterdag 28 december 2013 23:10 schreef Opperkwal het volgende:
Hopen op twee nieuwe kampioenen vanavond.
Ja. Voor Europa is het 7,99, in Amerika is het echter inderdaad 50 piek.quote:Op zaterdag 28 december 2013 23:35 schreef mattttPUNTnl het volgende:
Kan iemand mij vertellen of die main card zoals die op ufc.com staat inderdaad op ufc.com voor 7,99 is te zien?
Ik heb namelijk ff door die betaalopties heen geklikt om te kijken of ik ergens via iDeal kan betalen en zag dat ustream er 50 euro voor vraagt, is een wezenlijk verschil dus vraag me af of ik goed zit
Dit dus. Tis dat ik geen zin heb om tot 7.00 sochtends wakker te blijven anders had ik het ook wel gekocht voor die 8 euro. Nu ga ik liever op tijd naar bed en wanneer ik wakker word staat het al op de torrent sites.quote:Op zaterdag 28 december 2013 23:38 schreef Hoogstaande het volgende:
[..]
Ja. Voor Europa is het 7,99, in Amerika is het echter inderdaad 50 piek.
Maar je zit dus goed. Vroeger was het zelfs nog goedkoper.
heh ? zo goedkoop en in de usa zo duur, going dutch term doet ons goed.quote:Op zaterdag 28 december 2013 23:38 schreef Hoogstaande het volgende:
[..]
Ja. Voor Europa is het 7,99, in Amerika is het echter inderdaad 50 piek.
Maar je zit dus goed. Vroeger was het zelfs nog goedkoper.
Maar iDeal is geloof ik niet mogelijk. Ik betaalde altijd met creditcard maar het kan ook met paypal.
Onmogelijk aangezien Silva al eens kampioen is geweest.quote:Op zaterdag 28 december 2013 23:10 schreef Opperkwal het volgende:
Hopen op twee nieuwe kampioenen vanavond.
De tijden blijven kut ja. Live vind ik het een stuk spannender maar als je het downloadt dan kun je op een normaal tijdstip naar bed en dan heb je geen last van al die reclames.quote:Op zaterdag 28 december 2013 23:41 schreef slashdotter3 het volgende:
[..]
Dit dus. Tis dat ik geen zin heb om tot 7.00 sochtends wakker te blijven anders had ik het ook wel gekocht voor die 8 euro. Nu ga ik liever op tijd naar bed en wanneer ik wakker word staat het al op de torrent sites.
Een paar keer wel gekocht en toen viel ik steeds in slaap om 5 uur sochtends of keek ik het met tegenzin (want ik wilde naar bed) af.
Je kunt kiezen uit Engelstalig commentaar, Spaanstalig commentaar, blue corner en red corner.quote:Op zaterdag 28 december 2013 23:48 schreef perezoso het volgende:
Is het ook mogelijk om zonder commentaar te kijken met zo'n ppv?
Ik zie wel audio opties staan bij de demo maar de demo start niet.
Nooit geprobeerd. Met de corners heb ik wel eens uitgeprobeerd, vond het wel leuk om te zien hoe de aanwijzingen van de coaches de vechters beïnvloedt en het commentaar is dan sowieso weg.quote:Op zaterdag 28 december 2013 23:51 schreef perezoso het volgende:
Zijn die Spaanse commentators een beetje relaxed of schreeuwen die de oren van je kop? Wel fijn dat ik ze niet kan verstaan, wat kan ik mij ergeren aan die comments van Rogan.
Je kunt m ook gewoon kopen en morgen heel chill op UFC.tv kijken hè. Dan heb je wel de beste kwaliteit denk ik, alleen wel kans op spoilers.quote:Op zaterdag 28 december 2013 23:41 schreef slashdotter3 het volgende:
[..]
Dit dus. Tis dat ik geen zin heb om tot 7.00 sochtends wakker te blijven anders had ik het ook wel gekocht voor die 8 euro. Nu ga ik liever op tijd naar bed en wanneer ik wakker word staat het al op de torrent sites.
Een paar keer wel gekocht en toen viel ik steeds in slaap om 5 uur sochtends of keek ik het met tegenzin (want ik wilde naar bed) af.
Oke bedankt voor de input.quote:Op zaterdag 28 december 2013 23:55 schreef Hooidraad het volgende:
[..]
Nooit geprobeerd. Met de corners heb ik wel eens uitgeprobeerd, vond het wel leuk om te zien hoe de aanwijzingen van de coaches de vechters beïnvloedt en het commentaar is dan sowieso weg.
Ja, UFC.tv heeft de beste beeldkwaliteit.quote:Op zaterdag 28 december 2013 23:55 schreef Hoogstaande het volgende:
[..]
Je kunt m ook gewoon kopen en morgen heel chill op UFC.tv kijken hè. Dan heb je wel de beste kwaliteit denk ik, alleen wel kans op spoilers.
Ik zit helaas niet bij een mma tracker dus ik moet altijd wachten op goeie uploads
SD TOTAL: ¤5.99quote:Op zondag 29 december 2013 00:05 schreef perezoso het volgende:
http://www.ufc.tv/
Maar creditcard nodig geloof ik, das wel beetje jammer.
Zijn die gratis ?quote:Op zondag 29 december 2013 00:37 schreef THEFXR het volgende:
http://www.ufc.tv/video/ufc-168-early-prelims
das wel nicequote:Op zondag 29 december 2013 00:43 schreef Fenomeno het volgende:
Kunt ook met paypal betalen en die koppelen aan je iDeal.
Tate via armbarquote:Op zondag 29 december 2013 00:46 schreef Nober het volgende:
Het enige wat ik hoop is dat Tate wint op KO, dan is deze card al geslaagd.
nice, dus gaat ook goed via eifiquote:Op zondag 29 december 2013 01:07 schreef slashdotter3 het volgende:
Ik ben gewoon in bed op mn tablet aan het kijken!
Nice, dan kun je zo gaan slapen als je het niet meer redt.quote:Op zondag 29 december 2013 01:07 schreef slashdotter3 het volgende:
Ik ben gewoon in bed op mn tablet aan het kijken!
Wat zou het mooi zijn.quote:Op zondag 29 december 2013 01:18 schreef THEFXR het volgende:
wie gelooft dat Fedor nu in Vegas is???
FAILquote:Op zondag 29 december 2013 01:20 schreef Hooidraad het volgende:
[..]
[..]
Ik loop dik achter op jullie.
Is gewoon op youtube.quote:Op zondag 29 december 2013 01:20 schreef Hooidraad het volgende:
[..]
[..]
Ik loop dik achter op jullie.
ponyboy, wat praat je?quote:Op zondag 29 december 2013 01:44 schreef Nober het volgende:
Zo moet Tate dat ook doen straks en dan in de laatste ronde een armbar.
Weddenschap verloren?quote:Op zondag 29 december 2013 01:44 schreef Nober het volgende:
Zo moet Tate dat ook doen straks en dan in de laatste ronde een armbar.
quote:Op zondag 29 december 2013 01:47 schreef Disorder het volgende:
Youtube comment bij dit gevecht: "Bleeds more than the whole women's division combined."
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |