quote:Ja, tante van mijn geile vriendinnetje. Ik loop steeds enorm tegen mijn vrienden op te scheppen hoe vaak en op welke manieren ik jouw nichtje volledig uit elkaar trek.
Hè bah!quote:Op vrijdag 27 december 2013 13:25 schreef Silenus het volgende:
TS, je bent juist het levende voorbeeld van het feit waarom veel mensen niet hun tantes/ouders op facebook willen.Bemoeizuchtige Cruella de Vil die je er bent.
Wat triest is, is dat je zelf geen vent kan vinden, en daarom maar een beetje "sociaal" moet doen met de pubervriendjes van familie.. dat zijn wss de enige mannen in je leven die wel af en toe even naar je willen luisteren...quote:Op vrijdag 27 december 2013 13:22 schreef Ouder1 het volgende:
[..]
Hoezo is dat triest? Ik vind jongeren die familie (o.a. ouders) niet op sociale media willen hebben eigenlijk heel erg triest. Ik heb veel puber vrienden van mijn zoons op mijn sociale media en ook veel vrienden van mijn nichtje die hier altijd kind aan huis is geweest. Het gebeurt vaker dat ze dat aan mij vragen dan andersom.
Lees dit draadje eens objectief door en begrijp dan waarom...quote:Op vrijdag 27 december 2013 13:22 schreef Ouder1 het volgende:
Ik vind jongeren die familie (o.a. ouders) niet op sociale media willen hebben eigenlijk heel erg triest.
Het staat op zijn instagram, een vrij openbaar gebeuren. Ik denk dat ze het al weet...quote:Op vrijdag 27 december 2013 13:08 schreef Ouder1 het volgende:
[..]
En als jouw vriendje niet zulke hele nette foto's met respectloze teksten over jou op het web zet.. Zou je dat dan willen weten of zou je een vriendin of familielid die je daar op wijst een bemoeial vinden?
Ik zou het zelf wel graag willen weten.
En dat maak jij waar uit op? Omdat ze seks heeft met haar vriendje? Of omdat ze als verliefd stelletje met hem op de foto wil? Wat dat doen nette meisjes niet?quote:Op vrijdag 27 december 2013 11:42 schreef RubenSosa het volgende:
[..]
en dan komt ze hier mee aan. Tja, ook weer een droom aan diggelen voor je. Schijnbaar is ze niet het type dat jij denkt dat ze is...
Jij was erbij dat je weet dat dit de intentie van die foto was? Of heb je dat soms jezelf wijsgemaakt omdat zij in jouw hoofd een braaf, net, onschuldige meisje is dat natuurlijk nooooit een puberaal, geile foto zou maken?quote:Op vrijdag 27 december 2013 13:32 schreef Ouder1 het volgende:
[..]
En dat maak jij waar uit op? Omdat ze seks heeft met haar vriendje? Of omdat ze als verliefd stelletje met hem op de foto wil? Wat dat doen nette meisjes niet?
Ik geloof je niet.quote:Op vrijdag 27 december 2013 13:40 schreef Ouder1 het volgende:
Net antwoord van nichtje. Ze is behoorlijk pissed. Niet op mij maar op hem en gaat van hem eisen dat hij de foto verwijdert anders maakt ze het uit. Haar letterlijke woorden: "Dit is al de tweede keer dat hij me zo iets flikt."
Ben blij dat ik het gedaan heb. Ze wist het dus nog niet.
Ik ook niet.quote:
En nichtje ook nietquote:Op vrijdag 27 december 2013 13:42 schreef CruellaDeVil het volgende:
[..]
Ik geloof haar wel, maar haar nichtje niet.
De zoveelste keer dat je een ervaring post die kwa geloofwaardigheid ergens het midden houdt tussen de paashaas en sinterklaas.quote:Op vrijdag 27 december 2013 13:40 schreef Ouder1 het volgende:
Net antwoord van nichtje. Ze is behoorlijk pissed. Niet op mij maar op hem en gaat van hem eisen dat hij de foto verwijdert anders maakt ze het uit. Haar letterlijke woorden: "Dit is al de tweede keer dat hij me zo iets flikt."
Ben blij dat ik het gedaan heb. Ze wist het dus nog niet.
Dat. Die denkt: "oh, daar heb je dat bemoeizuchtig mens weer die niet snapt hoe wij plezier maken en in het leven staan. Laat ik haar maar geruststellen, anders blijft ze zeuren."quote:Op vrijdag 27 december 2013 13:42 schreef CruellaDeVil het volgende:
Ik geloof haar wel, maar haar nichtje niet.
Paasklaas.quote:Op vrijdag 27 december 2013 13:44 schreef DS4 het volgende:
De zoveelste keer dat je een ervaring post die kwa geloofwaardigheid ergens het midden houdt tussen de paashaas en sinterklaas.
Ik eigenlijk ook niet. Ze zullen het wel weer goed maken.. hij zich duizend maal excuseren. En over een tijdje flikt hij weer zo iets. Zit gewoon in het karakter van dat klote joch. En zij wil het maar niet begrijpen dat hij dit echt niet gaat laten.quote:Op vrijdag 27 december 2013 13:42 schreef CruellaDeVil het volgende:
[..]
Ik geloof haar wel, maar haar nichtje niet.
Het is een keuze om je niet zo intensief met je nichtje te bemoeien, zul je bedoelen.quote:Op vrijdag 27 december 2013 13:43 schreef Ouder1 het volgende:
[..]
Tja.. Als de boodschap je niet bevalt dan geloof je het niet. Is ook een keuze.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |