quote:Op vrijdag 27 december 2013 11:26 schreef rikkerdeflikker het volgende:
Oordopjes in doen, zo'n rolluikje gaat niet helpen bij zulke geluiden.
quote:Op vrijdag 27 december 2013 11:20 schreef CherryLips het volgende:
.... Ik heb al meerdere soorten oordoppen geprobeerd maar die zijn leuk als je moeite hebt met in slaap komen, niet met in slaap blijven. ..
Moest ik ook meteen aan denkenquote:
Dat doe ik ook vaak. Dan zet ik m'n wekker om kwart voor zeven (en dan slaap ik wel door de wekker heenquote:Op vrijdag 27 december 2013 11:33 schreef rikkerdeflikker het volgende:
Zie het als je wekker en ga er om 7u uit, waarom zou je langer op bed willen blijven liggen?
Ja, als ik het wist, had ik het niet gekocht. Dat wist de makelaar ook, misschien dat ie daarom heeft gelogen. Maar het staat nergens op papier dus ik kon er weinig aan doen toen ik er eenmaal woonde. En ik dacht ook echt dat ik erdoorheen zou slapen op een gegeven moment, dat het wel zou wennen.quote:Op vrijdag 27 december 2013 11:38 schreef Ferrari_Tape het volgende:
Er zelf gaan wonen, en dan pas gaan klagen over de herrie
Het hoeft ook niet zuiver stil, ik slaap verder door wekkers, telefoons, mensen, orgels, de kerk, kapotte wasmachines, het luchtalarm en blaffende honden heen. Het is denk ik meer dan het geluid uit het niets komt en ineens heel hard en schel is. Als dat schelle gedempt kan worden, hoop ik dat het al beter is.quote:Op vrijdag 27 december 2013 11:52 schreef Snowballed het volgende:
Twee keer dubbel glas met een tussenruimte van een cm of 10a20.. en dan zoveel mogelijk gescheiden van elkaar, dus niet tegen hetzelfde kozijn aan gemonteerd..
Dat zorgt voor een stilstaande luchtlaag en houd meer herrie tegen (in geluidsstudio's zie je vaak 3 lagen dubbelglas achter elkaar..
Maar zuiver stil krijg je het nooit..
Aan de andere kant zit de woonkamer, ik ben weleens toen ik niet lekker was op de bank gaan liggen onder m'n dekbed. Aan die kant loopt winkelend publiek, mensen op terrasjes, maar daar zit iets van driedubbel glas. Maar om elke nacht op de bank te gaan slapen...quote:Op vrijdag 27 december 2013 11:55 schreef Queller het volgende:
Alles went op een gegeven moment. En dat rijmt...
Rolluiken helpen zeker wel wat, net als goede isolatie en dubbel glas (en dikke gordijnen en oordoppen). Echt vervelend wordt het in de zomer als je eigenlijk je ramen open wilt hebben.
Is het een optie om aan de andere kant te gaan slapen?
En een rolluik mag je wel plaatsen..??quote:Op vrijdag 27 december 2013 11:58 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Het hoeft ook niet zuiver stil, ik slaap verder door wekkers, telefoons, mensen, orgels, de kerk, kapotte wasmachines, het luchtalarm en blaffende honden heen. Het is denk ik meer dan het geluid uit het niets komt en ineens heel hard en schel is. Als dat schelle gedempt kan worden, hoop ik dat het al beter is.
Dat glas dat wordt lastig denk ik, dan moet ik de VvE inschakelen en goedkeuring vragen, dat kan wel even duren geloof ik. Ze zijn hier nogal streng met dat soort aanpassingen vanwege het 'design'
Zover ik weet word dat voorzet kozijn aan de binnenkant geplaatst, dus daar heeft geen invloed op het exterieurquote:Op vrijdag 27 december 2013 11:58 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Het hoeft ook niet zuiver stil, ik slaap verder door wekkers, telefoons, mensen, orgels, de kerk, kapotte wasmachines, het luchtalarm en blaffende honden heen. Het is denk ik meer dan het geluid uit het niets komt en ineens heel hard en schel is. Als dat schelle gedempt kan worden, hoop ik dat het al beter is.
Dat glas dat wordt lastig denk ik, dan moet ik de VvE inschakelen en goedkeuring vragen, dat kan wel even duren geloof ik. Ze zijn hier nogal streng met dat soort aanpassingen vanwege het 'design'
Hoelang woon je er dus precies? Ik woon bv mijn hele leven al onder de vliegtuigen en hoor ze nooit. Half jaar aan een weg gewoond. Na twee weken sliep deze jongen door.quote:Op vrijdag 27 december 2013 11:45 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ja, als ik het wist, had ik het niet gekocht. Dat wist de makelaar ook, misschien dat ie daarom heeft gelogen. Maar het staat nergens op papier dus ik kon er weinig aan doen toen ik er eenmaal woonde. En ik dacht ook echt dat ik erdoorheen zou slapen op een gegeven moment, dat het wel zou wennen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |