Nee, maar eerder is het al 2x gebeurd.quote:Op donderdag 26 december 2013 16:47 schreef TheArt het volgende:
[..]
Denken dat dat net een valse start was
Zou zo tof zijn als dat gebeurdequote:Op donderdag 26 december 2013 16:49 schreef Ambrosius het volgende:
Sven neemt Jan mee naar het podium.
Wel belangrijk voor de ploegenachtervolging.quote:Op donderdag 26 december 2013 16:49 schreef roos85 het volgende:
Blokje en Kramer hebben vast een dealtje gesloten om elkaar naar De Spelen te helpen.
Als Blokhuijsen zich niet zelf kwalificeert, krijgt 'ie toch een aanwijsplek voor de spelen? Dus hij is er sowieso bij.quote:Op donderdag 26 december 2013 16:50 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Wel belangrijk voor de ploegenachtervolging.
Daaromquote:Op donderdag 26 december 2013 16:50 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Wel belangrijk voor de ploegenachtervolging.
3 plekkenquote:Op donderdag 26 december 2013 16:59 schreef Slobeend het volgende:
Zou Verweij nog mee kunnen doen op de 5 km als hij zich kwalificeert voor de 1500? Of zijn er maar drie plekken voor de 5?
Ik heb juist sympathie voor hem vanwege die interviewers die te lang irritant door blijven zeikenquote:Op donderdag 26 december 2013 16:55 schreef DeeBee het volgende:
Alle respect voor Bob z'n prestaties trouwens. Maar gedraagt zich zo nu en dan razend onsympathiek, dat is een beetje irritant.
Ach ja.quote:Op donderdag 26 december 2013 17:01 schreef tong80 het volgende:
Nog niet zo heel lang gelden hadden we 4 deelnemers per afstand. Net als op de andere tournooien. De kleine landen kwamen in opstand en we verloren mede door een Nederlands bestuurslid een deelnemer.
Op de WK Afstanden is er ook maar plek voor 3.quote:Op donderdag 26 december 2013 17:01 schreef tong80 het volgende:
Nog niet zo heel lang gelden hadden we 4 deelnemers per afstand. Net als op de andere tournooien. De kleine landen kwamen in opstand en we verloren mede door een Nederlands bestuurslid een deelnemer.
Mwah, dat zie ik toch anders. Bob wil het altijd alleen over z'n succes hebben en geeft niet thuis na gigantische faals als SLC 2002, dat klopt ook niet.quote:Op donderdag 26 december 2013 17:00 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Ik heb juist sympathie voor hem vanwege die interviewers die te lang irritant door blijven zeiken
Interview van Sven Kramer na zijn 10km in Vancouver.quote:Op donderdag 26 december 2013 17:03 schreef DeeBee het volgende:
[..]
Mwah, dat zie ik toch anders. Bob wil het altijd alleen over z'n succes hebben en geeft niet thuis na gigantische faals als SLC 2002, dat klopt ook niet.
Maalderink is een incompetente zeikerd, maar Wust heeft daar bijv. ook gewoon 2 jaar lang interviews aan staan geven toen het ontzettend kut ging, dat hoort erbij.
Mogen/moeten we mee oppassenquote:Denis Joeskov heeft bij de Russische afstandskampioenschappen in Sotsji aangetoond in vorm te zijn voor de Olympische Spelen. Op de 1.500 won Joeskov met overmacht het goud. Hij bleef nummer twee Ivan Skobrev precies twee seconden voor.
Joeskov, die vorig jaar WK-goud veroverde in 1.46,32, zegevierde nu in 1.45,85. Het betekende een baanrecord. Hij bleek geen partij voor de andere deelnemers. Skobrev (1.47,85) en Aleksej Esin (1.48,57) werden op gepaste afstand tweede en derde.
Dames
Olga Fatkoelina snelde met speels gemak naar de titel op de 500 meter. De eerste omloop werd gewonnen in 38,48 en in de tweede race was ze nog iets sneller: 38,12. Het goud op de 3.000 meter ging naar Olga Graf (4.09,46).
De afstandskampioenschappen in Rusland gelden tevens als kwalificatietoernooi voor de Spelen.
Zijn redelijk snelle tijden op die baan, vooral van Joeskov weer.quote:Op donderdag 26 december 2013 17:04 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Mogen/moeten we mee oppassen
Mwah, moet wel kunnen hoor. Wust en van Beek in goede doen kunnen meedoen.quote:Op donderdag 26 december 2013 17:03 schreef Van_Poppel het volgende:
Nu de vrouwen 1000m...ben benieuwd of ze onder 1.15 kunnen. Dat niveau heb je toch wel nodig om de Noord-Amerikanen op de OS te kunnen verslaan.
Het is vooral hopen op een hogedruk gebiedje daar in februari.quote:Op donderdag 26 december 2013 17:06 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Mwah, moet wel kunnen hoor. Wust en van Beek in goede doen kunnen meedoen.
Vorig seizoen domineerde Richardson ook.quote:Op donderdag 26 december 2013 17:07 schreef Montov het volgende:
Richardson heeft dit seizoen gedomineerd, op een uithaal van Bowe na.
Ik geef de Nederlandse dames weinig kans op goud. Maar een medaille zit er in.
Boer gaat Wust en van Beek even verslaan?quote:Op donderdag 26 december 2013 17:11 schreef Montov het volgende:
Ik zeg Boer op 1.
Ter Mors was 5e op het NK, en gebruikt deze afstand als training. Dat ze zo maar 2e of 3e wordt valt te bezien.
Niet iedereen zit hetzelfde in elkaar. Als ik de eerste keer op een vrij normale manier zeg "daar wil en ga ik het niet over hebben" zou ik ook geļrriteerd raken als iemand er nog een keer over gaat zeuren. Rot op, zeg niet voor niks dat ik het daar niet over ga hebben.quote:Op donderdag 26 december 2013 17:02 schreef tong80 het volgende:
heywoody hij reageerde nu al geaggiteerd op een normale vraag. En interviewers zijn er om door te vragen.
Annette Gerritsen verloor het goud op 2 honderdste seconden van Nesbitt in Vancouver.quote:Op donderdag 26 december 2013 17:08 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Vorig seizoen domineerde Richardson ook.
Was ook een waardeloze race van Nesbitt. En van Riessen werd toen 3equote:Op donderdag 26 december 2013 17:18 schreef Evertjan het volgende:
[..]
Annette Gerritsen verloor het goud op 2 honderdste seconden van Nesbitt in Vancouver.
Kan nog leuk worden op de mijl dan, maar niet voor van Beek en Leenstra.quote:
En wat was Gerritsen blij.quote:Op donderdag 26 december 2013 17:18 schreef Evertjan het volgende:
[..]
Annette Gerritsen verloor het goud op 2 honderdste seconden van Nesbitt in Vancouver.
toen wel nu niet neem ik aan Die race moet nog wel een paar keer door haar hoofd hebben gespookt de laatste jarenquote:
quote:
Dit zag er ook wel lastig uit.quote:Op donderdag 26 december 2013 17:21 schreef Max23 het volgende:
Kan een lastige eerste kruising worden tussen Boer en De Jong in de laatste rit.
Oenema is geen duurschaatster johquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |