Wel jammer dat zo'n goed uitziende vrouwelijke user als jij zo'n hoge Ph graad in haar kut heeft gekregen vanwege Fok!quote:Op dinsdag 24 december 2013 15:01 schreef vera166 het volgende:
Maakt niks uitookal zou je eruit zien als Usher
Jouw oordeel neem ik even niet mee in mijn inventarisatie, maar je begrijpt vast wel waarom.quote:Op dinsdag 24 december 2013 13:14 schreef Erno-BE het volgende:
[..]
Waarom zou dat een probleem zijn?
Ik ben 20 en 16-jarige meisjes zijn best leuk, alleen kan ik hun niet bereiken.
Je hebt pas swag als je in mijn kelder ligt te creperenquote:
Jij vindt dat hier super leuke mannen op het forum zitten enzo? Die allemaal ontzettend aardig doen enzquote:Op dinsdag 24 december 2013 15:03 schreef hoink581 het volgende:
[..]
Wel jammer dat zo'n goed uitziende vrouwelijke user als jij zo'n hoge Ph graad in haar kut heeft gekregen vanwege Fok!
Ik meende dat het credo was "Klootzakken zijn geil." Probeer jij hiermee het gevestigde wereldbeeld van Fok! omver te werpen?quote:Op dinsdag 24 december 2013 15:05 schreef vera166 het volgende:
Jij vindt dat hier super leuke mannen op het forum zitten enzo? Die allemaal ontzettend aardig doen enz???
Ja. Ik ben nogal raar en gestoord en vandaar dat ik daar niet op geil. Ik haat klootzakken en kots met plezier op ze.quote:Op dinsdag 24 december 2013 15:11 schreef hoink581 het volgende:
[..]
Ik meende dat het credo was "Klootzakken zijn geil." Probeer jij hiermee het gevestigde wereldbeeld van Fok! omver te werpen?
Ik grijp altijd naar mijn kruis en knijp er vervolgens zachtjes in. Dan is het alleen maar een kwestie van knipogen en zeggen: "Dit is alleen bestemd voor 18 jaar en ouder." En dan neem ik een slok van mijn sterke drank.quote:
Ik grijp altijd naar haar kruis, voor de rest doe ik exact hetzelfde.quote:Op dinsdag 24 december 2013 15:13 schreef hoink581 het volgende:
[..]
Ik grijp altijd naar mijn kruis en knijp er vervolgens zachtjes in. Dan is het alleen maar een kwestie van knipogen en zeggen: "Dit is alleen bestemd voor 18 jaar en ouder." En dan neem ik een slok van mijn sterke drank.
Minderjarige chicks diggen die ze pas mogen als meerderjarige.
Op je verjaardagskaars laten blazen.quote:Op dinsdag 24 december 2013 15:15 schreef DemonRage het volgende:
Wat moet je met 15 meisjes die jarig zijn?
Ik denk dat het ook wel aan het type jongen of meisje of een groot leeftijdspersoon een probleem. Een meisje van 17 kan erg volwassen zijn, terwijl een jongen van 24 totaal nog niet volwassen is. Dan is het leeftijdsverschil nog niet zo probleem.quote:Op dinsdag 24 december 2013 16:01 schreef finsdefis het volgende:
18 gaat nog wel. Een vriend van mij, die 23 is, heeft laatst echter een of ander meidje van 15 uitgepollepeld na een avondje stappen. Gaat toch wel ver/diep
Klopt. Maar zoals ik hem ken - als best serieuze gast (maar net uit met z'n ex..) - en zoals ik haar op Facebook zie.. Ik hoop dat 'ie nu niet ineens een verliefde puber achter z'n reet aan heeftquote:Op dinsdag 24 december 2013 16:09 schreef Erno-BE het volgende:
[..]
Ik denk dat het ook wel aan het type jongen of meisje of een groot leeftijdspersoon een probleem. Een meisje van 17 kan erg volwassen zijn, terwijl een jongen van 24 totaal nog niet volwassen is. Dan is het leeftijdsverschil nog niet zo probleem.
Vraagje, is jouw vriend geestelijk gehandicapt?quote:Op dinsdag 24 december 2013 15:12 schreef vera166 het volgende:
[..]
Ja. Ik ben nogal raar en gestoord en vandaar dat ik daar niet op geil. Ik haat klootzakken en kots met plezier op ze.
pics?quote:Op dinsdag 24 december 2013 16:20 schreef iketurnerjr het volgende:
[..]
Vraagje, is jouw vriend geestelijk gehandicapt?
Want hij heeft echt een mongolenkop.
een kwaaaaaaaaaaaaaaaaak kwak kwak kwak kwakquote:
quote:Op dinsdag 24 december 2013 16:32 schreef iketurnerjr het volgende:
[..]
In de userfoto topic zag ik het voorbij komen, ik schrok me dood
Het is gewoon een mongool
Want ze heeft een basische doos?quote:Op dinsdag 24 december 2013 15:03 schreef hoink581 het volgende:
[..]
Wel jammer dat zo'n goed uitziende vrouwelijke user als jij zo'n hoge Ph graad in haar kut heeft gekregen vanwege Fok!
Onzin.quote:Op dinsdag 24 december 2013 15:01 schreef vera166 het volgende:
Maakt niks uitookal zou je eruit zien als Usher
Laten we samen naar Thailand gaanquote:Op dinsdag 24 december 2013 02:44 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
[..]
Ik versier liever een negenjarig meisje.![]()
Maar sommige vijftienjarige meisjes kunnen ook leuk zijn.![]()
Helaas mag je nergens ter wereld leuke jonge meisjes versieren.![]()
![]()
Dus blijf ik maar - net als mijn mede-FOK!kers - maagd voor altijd.Hopelijk heb ik meer succes in het Hiernamaals wanneer ik als maagd bij Petrus aanklop aan de Hemelpoort.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |