slaap lekker schatjequote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Maar moet ze even thuis aan doen met mn kleren om te kijken of het wel wat is.Baby darling doll face honey
quote:Op zaterdag 21 december 2013 02:25 schreef Crack_ het volgende:
Ezellniet doen ;sSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Maar moet ze even thuis aan doen met mn kleren om te kijken of het wel wat is.Op donderdag 4 september 2014 01:55 schreef Tchock het volgende:
Sof is een balletje sarcasme omwikkeld met sarcasme in een sarcasmesausje met sarcasmesprinkles.
quote:Op zaterdag 21 december 2013 02:25 schreef Crack_ het volgende:
EzellMag ik dan die zwarte hebben?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Maar moet ze even thuis aan doen met mn kleren om te kijken of het wel wat is.![]()
Zusjequote:
quote:
whyyyyyyquote:
Die zwarte heb ik goedkope namaak besteld hoor. Coolway "moira".. 39,90 euroquote:
Linkje? Ik wil die zwarte graag hebben, maar ik vind ze duur. Daarnaast is suède misschien niet zo handig voor iemand als ik.quote:Op zaterdag 21 december 2013 02:26 schreef Crack_ het volgende:
[..]
Die zwarte heb ik goedkope namaak besteld hoor. Coolway "moira".. 39,90 euro.
Ik had ze op spartoo besteld maar dat was de laatste.. Kan ze verder nergens anders vindenquote:Op zaterdag 21 december 2013 02:27 schreef Ezell het volgende:
[..]
Linkje? Ik wil die zwarte graag hebben, maar ik vind ze duur. Daarnaast is suède misschien niet zo handig voor iemand als ik.
lijken me echt kut lopen en vind ze niet zo mooi. Maar dat laatste is eigen mening.quote:Op zaterdag 21 december 2013 02:26 schreef Crack_ het volgende:
[..]
whyyyyyy
[..]
Die zwarte heb ik goedkope namaak besteld hoor. Coolway "moira".. 39,90 euro.
Ik houd niet vrijwilligers. Wie zijn dienst bewijst, krijgt daartoe vergoedtquote:Op zaterdag 21 december 2013 02:26 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]Ik pleit voor een opvangtehuis voor weesdieren. Ik treed als vrijwilliger in dienst. Ik zit toch tegen een halve emo periode aan.
Hm, ja dat kut lopen kan wel kloppen. Heb ook paar van zulke gepast, namaak.. en die waren net plastic mega hardquote:Op zaterdag 21 december 2013 02:27 schreef supersof het volgende:
[..]
lijken me echt kut lopen en vind ze niet zo mooi. Maar dat laatste is eigen mening.
schattigquote:
Dus moet ik mij eerst vrijwillig aanbieden om mij te bewijzen. Met dieren kan ik al goed omgaan, tenzij paarden.quote:Op zaterdag 21 december 2013 02:27 schreef Dven het volgende:
[..]
Ik houd niet vrijwilligers. Wie zijn dienst bewijst, krijgt daartoe vergoedt
Paardenquote:Op zaterdag 21 december 2013 02:28 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Dus moet ik mij eerst vrijwillig aanbieden om mij te bewijzen. Met dieren kan ik toch al goed omgaan, tenzij paarden.
dudequote:
Vanzelfsprekend. Beloning is met terugwerkende kracht. Mits baretdragendquote:Op zaterdag 21 december 2013 02:28 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Dus moet ik mij eerst vrijwillig aanbieden om mij te bewijzen. Met dieren kan ik al goed omgaan, tenzij paarden.
Zelfs hier te jong. Nog 6 jaar wachten vriendquote:
quote:Op zaterdag 21 december 2013 02:30 schreef Ezell het volgende:
Ik snap niet waarom ik meer schoenen wil terwijl ik er eigenlijk genoeg heb. Hebzucht is slecht.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |