Nee, voor het leger is er een minimumlengte, voor Oranje nietquote:Op woensdag 18 december 2013 23:04 schreef Dj_Day-V het volgende:
Clasie komt echt tekort voor Oranje.
Het Oogquote:Op woensdag 18 december 2013 23:06 schreef opperkleurder het volgende:
We gaan door in met het oog op morgen
Dat wordt eerste ronde eruit.quote:Op woensdag 18 december 2013 23:06 schreef j0rdiiii het volgende:
Ik hoop maar dat die drama verdedigers van Feyenoord niet op het WK spelen....
Idd die kunnen er geen fuck van, i.c.m. met een voetballende keeper zoals Cillessen zou dat echt een drama zijnquote:Op woensdag 18 december 2013 23:06 schreef j0rdiiii het volgende:
Ik hoop maar dat die drama verdedigers van Feyenoord niet op het WK spelen....
Het niveau ligt hier toch nog wel een stuk hoger.quote:Op woensdag 18 december 2013 23:06 schreef PizzaGeit het volgende:
Dit is nog bijna slechter dan Cambuur - Ajax
net kapotquote:Op woensdag 18 december 2013 23:07 schreef Mansjester het volgende:
Er vallen geen doelpunten meer Vervolgens neemt Immers een penalty. We weten allemaal wat er dan gebeurt...
Zoiets.quote:Op woensdag 18 december 2013 23:07 schreef Mansjester het volgende:
Er vallen geen doelpunten meer Vervolgens neemt Immers een penalty. We weten allemaal wat er dan gebeurt...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |